Forum do artykułu: Pizza z przyczepy

05.11.2014
wypowiedzi: 153
*.static.ip.netia.com.pl

Fajny pomysł, tylko co Sanepid na to? W końcu ciasto i dodatki do Pizzy trzeba gdzieś przygotować i przechowywać...

13.11.2014
wypowiedzi: 11
*.zabrze.vectranet.pl

Wiadomo, że u nas Sanepid musiałby zamknąć. Zresztą prawidłowo, no bo gdzie byłoby przechowywane jedzenie.

02.12.2014
wypowiedź: 1
*.pl

bardzo ciekawy pomysł

 

 

restauracje Sulejówek

10.09.2015
wypowiedzi: 21
*.multi-net.eu

Polecam wam taka wersję http://www.pizzabus.pl

10.09.2015
wypowiedzi: 352
*.gorlice.zicom.pl

Panie Przygoda! Pana nachalna autoreklama jest odpychająca, a nie zachęcająca! Jeśli sądzi Pan, że utrzeli tutaj jakiegoś jelenia w ten sposób to się Pan bardzo mylisz!!!!

23.03.2016
wypowiedzi: 8
*.nsyspolska.pl

Właśnie ja też się zastanawiam nad pizzerią pod klucz, a dokładniej mobliną. Jest taka franczyza Crazy Pepe i myślę, że to mógłby być dobry pomysł. Stoi się bodajże pod kauflandem. Kiedyś widziałam jak sprzedają kurczaki i była duża kolejka, a co dopiero pizza palona drewnem. Z pewnością skusi wiele osób. Co sądzicie?

25.03.2016
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

uuu usuwamy wpisy na forum nieładnie nieładnie

 

UWAGA portal jest nieobiektywny i czysto sponsorowany niewygodne wpisy zostają usunięte!!!

 

w ten sposób pomagacie naciągać niewinnych ludzi zastanówcie sie czy za 2 tys zł za reklamę warto przekreślać ludziom życie bo często tak jest! 

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.