Forum: Ściąganie należności za niezapłacone faktury

13.11.2014
wypowiedzi: 18
*.play-internet.pl

Jakich metod najczęściej używacie jeżeli trzeba ściągnąć należności za niezapłącone faktury od nieżetelnych kontrahentów?

14.11.2014
wypowiedzi: 86
*.play-internet.pl

Najczęściej wysyłamy kolejne ponaglenia. Jeżeli to nie przynosi rezultatu, to przekazujemy sprawdę do prawnika który nas obsługuje (mec. Mindykowski, on ma kancelarię w Gdańsk/Wrzeszcz) w budynku Vigo. On przygotowuje korespondencje o przedsądowym wezwaniu do zapłaty. W większości przypadków jest to skuteczna metoda.

17.11.2014
wypowiedzi: 72
*.centertel.pl

prowizja to tajemnica?

19.10.2016
wypowiedzi: 3
*.adsl.inetia.pl

U mnie jeżeli kontrahent zalega z opłaceniem faktury to od razu kieruję sprawę do firmy zajmującej sie windykacją. Najczęściej są to firmy transportowe, z którymi notorycznie jest problem. Korzystam z usług ICG Group z uwagi na to, że ma wysoką ściągalność zadłużenia i dodatkowo działa na terenie wielu państw świata. Nie ma wiec znaczenia, gdzie jest siedziba firmy, z którą współpracuję.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.