Forum: Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

25.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Proponuję zacząć od analizy sytuacji na rynku. Jeśli sytuacja jest dobra to proponuję zrobić biznes plan. Analiza rynku i dobry biznes plan to podstawa zanim zacznie się wydawać swoje pieniądze na biznesy.

25.11.2016
wypowiedzi: 6
*.190.147.225

Biznesplan i dużo się dokształcić.

30.11.2016
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

Dla każdego przedsiębiorcy tutaj http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory są ciekawe narzędzia. Takie kalkulatory znacznie ułatwiają codzienną pracę. Można tam obliczyć odsetki, wynagrdzenie czy też inne należności.

30.11.2016
wypowiedzi: 2
*.limes.com.pl

Przed założeniem działalności, dobrze żebyś miał oreintacyjne pojęcie na temat kosztów jakie bedziesz ponosić - musisz wieszdzieć jaka forma rozliczania będzie dla Ciebie najbardziej optymalna. Zacznij od biznes planu. Jeśli poszukujesz rzetelnych informacji odwiedź Firmowi.pl - znajdziesz tam masę przydatnych informacji dla osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu.

16.01.2017
wypowiedź: 1
*.ssp.dialog.net.pl

Warto również już na tym etapie pomyśleć o jakimś ciekawym sposobie promocji swojej działalności. Poza istnieniem w sieci, co jest w dzisiejszej dobie standardem, warto mieć również pod uwagą reklamę bardziej lokalną. Wykorzystując atrakcyjne formy reklamy, zaciekawimy naszego potencjalnego klienta, przez co zechce przyjść do Ciebie, a nie do konkurencji. Warto skorzystać z usług dobrej agencji reklamowej http://www.vizer.pl/, która podpowie Ci co będzie dla Ciebie najlepsze. 

25.01.2017
wypowiedzi: 10
*.play-internet.pl

Przed założeniem działalności musisz zapoznać się ze sprawami administracyjnymi, jak wygląda cała papierkowa robota oraz ze rynkiem i konkurencją. Ważne żeby znaleźć dobrą księgową oraz firmę, któa zrobi Ci analize rynku i konkurencji żeby wiedzieć, czy opłaca się w ogóle wchodzić na rynek, a jesli tak to z jakimi cenami na początek. JA zleciłem swoje analizy https://quantify.pl/ i uniknąłem paru błędów Okazało się, że cena którą ustaliłem sobie na początku jest za wysoka jak na początek działalności i konkurencja by mnie wygryzła

25.01.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Witam, ja jestem już po całej papierkologi związanej z założeniem firmy. Teraz szukam [url=http://nonameoffice.pl/13-meble-pracownicze]mebli biurowych w Katowicach[/url]

do mojego biura. Jesli jest tu ktoś, kto mógłby cos doradzić w tej materii, będę bardzo wdzięczna. Zalezy mi na oryginalnych i porządnych meblach. Pozdrawiam

27.01.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

 Koszty stałe to oczywiście ZUS, podatek od nieruchomości a reszta zależy od profilu firmy i miejsca, gdzie będziesz ją prowadzić. No i koszty księgowości o ile powierzysz to komuś a nie będziesz robił sam. Przyda się też dobry program do fakturowania. Mogę polecić niedrogi a bardzo funkcjonalny progam https://afaktury.pl/ . Dostosowany do nowych wymagań, bardzo ułatwia pracę. 

29.01.2017
wypowiedź: 1
*.180.mirolan.pl

Nowy biznes tylko z pozoru wydaje sie prostą sprawą. łączysię z tym wiele formalności, ale najważniejsze to POMYSŁ i biznes plan. Wybrać niszę, w której zaskoczymy i trafimy w rynek to ponad połowa sukcesu. Na rynku najwięcej jest trudnych branż, ale i te mogą wypalić jak np. Polska biżuteria.

28.02.2017
wypowiedzi: 45
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W takim przypadku najlepiej zajrzeć sobie tutaj http://forumdlabiznesu.pl . Jest tam naprawdę świetne i praktyczne forum dla biznesu. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i porad dotyczących założenia i prowadzenia działalności. Na forum też są eksperci z różnych dziedzin prawa czy księgowości.

20.03.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Założenie własnej działalności z początku może wydawać się ogromnym wyzwaniem. Tak jest, gdy jeszcze nie jesteśmy obeznani z rynkiem, nie wiemy jak się po nim poruszać, a co dopiero zacząć działać i zajmować się wszelkimi niezbędnymi formalnościami. Tyle dobrze, że w dobie Internetu mamy właściwie natychmiastowy dostęp do odpowiedzi na nurtujące nas pytania i wątpliwości. Dla początkujących przedsiębiorców z pewnością mogę polecić porady http://withthecompany.pl/category/porady/. Myślę, że nie raz się wam przydadzą, szczególnie, że ciągle wrzucane są świeże informacje. Taka wiedza, przy prowadzeniu działalności jest niezbędna.

12.04.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zakładacie własną działalność gospodarczą i chce się dowiedzieć ile to kosztuje?  Tutaj macie dobry artykuł http://www.stampler.pl/biznes,ile-kosztuje-zalozenie-wlasnej-dzialalnosci-gospodarczej z różnymi przydatnymi informacjami

14.04.2017
wypowiedzi: 2
*.techmedia.pl

Myślę że warto zainteresować sie kasą fiskalną bądz drukarką. Jest to niezbędne przy prowadzeniu biznesu handlowego bądz usługowego. Znalazłem ciekawe oferty, każdy znajdzie coś dla siebie. http://www.kasy-drukarki.pl/

14.04.2017
wypowiedzi: 2
*.techmedia.pl

Myślę że warto zainteresować sie kasą fiskalną bądz drukarką. Jest to niezbędne przy prowadzeniu biznesu handlowego bądz usługowego. Znalazłem ciekawe oferty, każdy znajdzie coś dla siebie. http://www.kasy-drukarki.pl

18.04.2017
wypowiedzi: 12
*.awacom.net

Hejka zdecydowanie trzeba zastanowić się nad biurek księgowym. Ja też się kiedyś zastanawiałam co będzie lepsze samemu czy biuro. Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się i wybraliśmy księgowość z Łodzi http://www.kotarska-ksiegowosc.pl/  Obsługują spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje i wspólnoty mieszkaniowe. Wszystko dopilnowane na czas żadnych problemów.

19.04.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zakładacie własną działalność gospodarczą i chce się dowiedzieć ile to kosztuje?  Tutaj macie dobry artykuł http://www.stampler.pl/biznes,ile-kosztuje-zalozenie-wlasnej-dzialalnosci-gospodarczej z różnymi przydatnymi informacjami

20.04.2017
wypowiedzi: 5
*.191.4.215

Jak już ma się konkretny pomysł na biznes to dość łatwo jest określić koszty stałe. W innym wypadku to tylko gdybanie.

24.04.2017
wypowiedzi: 5
*.191.4.215

Na początek koszty związane z formalnościami, czyli wpisanie do rejestru, o nadanie REGON/NIP, stworzenie wizerunku marki (logo, lokal itd.), opłaty za stworzenie strony internetowej, marketing w szeroko zakrojonej formie. Oczywiście część kosztów można na początku ograniczyć do minimum, ale prędzej czy później i tak się je w końcu poniesie.

26.04.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.193

Szanowni Państwo,

 

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

 

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

30.04.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Mi podczas zakładania własnej działalności bardzo pomogło biuro rachunkowe Gama. Mają siedzibę w Warszawie na Myśliborskiej. Myślę, że dobrze mieć właśnie na początek dobre, zaufane biuro rachunkowe, które cię wesprze i pomoże załatwić wszystko zgodnie z prawem. Gdyby nie oni chyba bym sobie nie poradziła ;)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.