Forum: Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć? 1475

ecommerce_freak 15.09.2017 *.195.150.8.138

3

Jeżeli jesteś świeżo po studiach to zamiast zakładać własną działalność od razu, lepiej poświęcić trochę czasu na pracę w innej firmie gdzie będziesz mogła zobaczyć jak wygląda prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Będziesz mogła zobaczyć jak być dobrym szefem, jak ogarnąć finanse i najważniejsze jak zarządzać całą firmą tak żeby przynosiła zyski, a klienci i pracownicy byli zadowoleni. Dużo osób pragnących założyć własną firmę lekceważy biznes plan, a tak naprawdę jest on bazą na której póxniej można budować. Stanowi on też dobry punkt odniesienia, żeby wiedzieć w którą stronę chcesz iść (później zawsze można go zmienić), a także jest dobrym odnośnikiem według którego możesz rozliczyć co Ci wyszło, co zrealizowałaś, a nad czym jeszcze musisz popracować.

arekk 06.11.2017 *.178-37-253-49.adsl.inetia.pl

3

Ciekawe porady.

Jerzy Romaniuk 20.11.2017 *.router.webino.pl

3

Najlepiej udać się do Urzędu pracy i dopytać szczegółów. Wiem, że można również uzyskać pewne dofinansowania na założenie działalności, ale to szczegółów musisz się u nich dopytać :)

Marija Kcz 22.12.2017 *.217.96.212.60.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

dużo zależy od tego, jaki biznes wybierzesz. jesli bedzie to np firma budowlana to musisz skupic się na potrzebnym pracownikom sprzecie, jakims wiekszym aucie, i chociazby odziezy roboczej dla pracownikow (mysle ze bedzie lepiej, jesli to Ty wezmiesz na siebie ten obowiazek). co do tego ostatniego to moge Ci polecić sklep internetowy kegel24, zamawiam tam ubrania od dłuzszego czasu i moi pracownicy są bardzo zadowoleni z ich jakosci, a ja z ceny :)

Patrycja Bluszcz 01.02.2018 *.188.146.97.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

39

Jeśli myślisz o właśnej działalności i o tym, aby wprowadzić samochody firmowe, to pamiętaj o systemie GPS. Może bardzo Ci pomóc, szczególnie na początek, bo może zaoszczędzić wiele kosztów. Szczególnie polecam Ci system od Transmobil. Według mnie są najlepsi. Cały czas masz kontakt z kierowcą i znasz lokalizację.

KIKA POLSKA 22.02.2018 *.user-94-254-158-52.play-internet.pl

14

Witam Serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z naszym systemem franczyzowym... KIKA POLSKA

Inwestycja początkowa BRAK

Doświadczenie zawodowe NIE WYMAGANE

Nasza sieć KIKA POLSKA przygotuje i przeprowadzi krok po kroku każdego z franczyzobiorców od początku czyli założenia działalności gospodarczej do biznesu o minimalnym kilkutysięcznym dochodzie miesięcznie...

Kontakt:

tel.574 671 215

e-mail: biuro.kikapolska@gmail.com

Mark Ridenour 24.06.2018 *.89-74-68-47.dynamic.chello.pl

1
mi w zakładaniu własnego biznesu pomógł Pan Maciej Grabowski z biura rachunkowego Gama, zgłoś się do nich na pewno i tobie pomogą

Mariusz879 04.07.2018 *.157.25.72.188

2
www.biedronka.pl

Mariusz Kowal 31.07.2018 *.89-64-40-172.dynamic.chello.pl

1
Myślę, że przede wszystkim trzeba mieć pomysł na siebie. Ja zaczynałem ze swoimi marzeniami które później przeniosłem w rzeczywistość. W założeniu działalności bardzo pomogło mi biuro rachunkowe Gama państwa Grabowskich, mogę szczerze polecić ich firmę

Lulu 02.08.2019 *.host-77.79.235.168.atman.pl

6
Przede wszystkim najpierw stwórz solidny biznes plan, podszkol się w zarządzaniu ludźmi, a najlepiej, jeśli jesteś po studiach, to przepracuj gdzieś w branży, w której chcesz się odnaleźć z rok, dwa, żeby nabyć doświadczenia i zobaczyć jak to wygląda od środka i na każdym szczeblu ;) Pamiętaj też, że niezależnie od tego, czy będzie kasa się zgadzać, zus trzeba opłacić nie tylko za siebie ale i za potencjalnych pracowników,a to już spore koszty :) Do tego księgowa plus inne potrzebne usługi, w zależności od biznesu.

smokowy 20.05.2020 *.91-90-190-140.noc.fibertech.net.pl

1
Z mojego doświadczenia wynika, że najważniejszy jest program do pełnej księgowości to zdecydowanie był świetny zakup.

Anna Laskowska 11.04.2022 *.91.192.164.48

1
Początki prowadzenia własnej działalności gospodarczej choć są bardzo ekscytujące to jednak czasem bywają trudne. Rewelacyjnym sposobem na stawianie pierwszych kroków w biznesie jest skorzystanie z pomocy oferowanej przez Inkubatory Przedsiębiorczości.

Robertus 08.01.2024 *.109241131139.warszawa.vectranet.pl

24
Najlepiej zacząć od kupna gotowej spółki . Zakup gotowej spółki daje pewność, że firma istnieje i ma już zarejestrowany kapitał zakładowy, co może być ważne z perspektywy inwestora.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.