Forum: Jak radzić sobie z ochroną danych osobowych w firmie?

21.11.2014
wypowiedzi: 33
*.74.84.48

Zastanawia mnie kwestia danych osobowych i tego, jak je najlepiej zabezpieczać. W mojej firmie jest sporo baz z danymi klientów i to chyba należałoby jakoś uregulować. Znacie moze jakieś strony albo publikacje, które mogłyby w tym pomóc?

21.11.2014
wypowiedź: 1
*.cdma.centertel.pl

Nie lepiej skorzystać z profesjonalnego szkolenia? Firma http://coach-inc.pl/index.php/szkolenia-zamkniete prowadzi takie z zakresu ochrony danych osobowych. Jeśli zdecydujesz się na formę on-line, to koszt będzie naprawdę niewielki. A przynajmniej będziesz mieć pewność, że informacje jakie otrzymasz są na pewno prawidłowe i dobrze zinterpretowane. Dowiesz się tam nie tylko o tym, co mówi najnowasz ustawa, ale też jak przygotowywać dokumentację, pisać raporty dla GIODO i oczywiście jak zabezpieczać dane. Dzięki temu można uniknąć wielu nieprzyjemności.

09.04.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

najwięcej pożytecznych i wiarygodnych informacji uzyskasz w GIODO - na stronie jest zakładka "odpowiedzi na pytania" i z powodzeniem znajdziesz tam wiekszość rozwiązań na twoje wątpliwości.

01.09.2015
wypowiedzi: 31
*.229.16.137

 To jest właśnie w Polsce problem, że tworzy się całe tysiące martwych przepisów, które nic nie wnoszą, nie sa egzekwowane, ale obciążają przedsiębiorców i tworzą dodatkowe koszty. 
Dobrze sobie poczytać o inicjatywie jaką jest ustawa Budrewicza - http://www.robimyustawe.org/ ciekawy projekt który ma wprowadzić normalność do polskiego systemu prawnego i dać możliwość rozwoju dla przedsiębiorców. 

23.09.2015
wypowiedzi: 7
*.dynamic-ww-1.vectranet.pl

Korczak, wspomniana przez Ciebie ustawa Budrewicza istotnie jawi się jako bardzo ciekawy, odważny projekt. No i właśnie - czy nie za odważny dla polskiej klasy politycznej? Niestety rządzący nie patrzą na sprawy tak, jak ludzie, których one bezpośrednio dotyczą. Czy więc pochylą się nad tą? Chciałbym...

20.04.2017
wypowiedzi: 5
*.191.4.215

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo informacji to na prawdę warto skożystać z wiedzy zewnętrznego eksperta. Sama tematyka na pierwszy rzut oka nie wydaje się trudna ale jak się człowiek zagłębi w temat to jest wiele aspektów które niewprawiono osoba może pominąć. Jeżeli chodzi o niezależne spółki audytorskie to http://forsafe.pl/ jest chyba najlepszą z jaką miałem okazje współpracować. Posiadają ogromną wiedzę zarówno w obszarze organizacyjno-prawnym, jak i teleinformatycznym.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.