Forum: Jak radzić sobie z ochroną danych osobowych w firmie?

21.11.2014
wypowiedzi: 33
*.74.84.48

Zastanawia mnie kwestia danych osobowych i tego, jak je najlepiej zabezpieczać. W mojej firmie jest sporo baz z danymi klientów i to chyba należałoby jakoś uregulować. Znacie moze jakieś strony albo publikacje, które mogłyby w tym pomóc?

21.11.2014
wypowiedź: 1
*.cdma.centertel.pl

Nie lepiej skorzystać z profesjonalnego szkolenia? Firma http://coach-inc.pl/index.php/szkolenia-zamkniete prowadzi takie z zakresu ochrony danych osobowych. Jeśli zdecydujesz się na formę on-line, to koszt będzie naprawdę niewielki. A przynajmniej będziesz mieć pewność, że informacje jakie otrzymasz są na pewno prawidłowe i dobrze zinterpretowane. Dowiesz się tam nie tylko o tym, co mówi najnowasz ustawa, ale też jak przygotowywać dokumentację, pisać raporty dla GIODO i oczywiście jak zabezpieczać dane. Dzięki temu można uniknąć wielu nieprzyjemności.

09.04.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

najwięcej pożytecznych i wiarygodnych informacji uzyskasz w GIODO - na stronie jest zakładka "odpowiedzi na pytania" i z powodzeniem znajdziesz tam wiekszość rozwiązań na twoje wątpliwości.

01.09.2015
wypowiedzi: 31
*.229.16.137

 To jest właśnie w Polsce problem, że tworzy się całe tysiące martwych przepisów, które nic nie wnoszą, nie sa egzekwowane, ale obciążają przedsiębiorców i tworzą dodatkowe koszty. 
Dobrze sobie poczytać o inicjatywie jaką jest ustawa Budrewicza - http://www.robimyustawe.org/ ciekawy projekt który ma wprowadzić normalność do polskiego systemu prawnego i dać możliwość rozwoju dla przedsiębiorców. 

23.09.2015
wypowiedzi: 7
*.dynamic-ww-1.vectranet.pl

Korczak, wspomniana przez Ciebie ustawa Budrewicza istotnie jawi się jako bardzo ciekawy, odważny projekt. No i właśnie - czy nie za odważny dla polskiej klasy politycznej? Niestety rządzący nie patrzą na sprawy tak, jak ludzie, których one bezpośrednio dotyczą. Czy więc pochylą się nad tą? Chciałbym...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.