Forum: Podejmę współpracę z franczyzodawcą

25.11.2014
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Witam

 

podejmę współpracę z franczyzobiorcą/ franczyzodawcą. Mam duże doświadczenie w otwieraniu placówek handlowych między innymi:

 Placówek Partnerskich Banku,

Placówek Handlowych w Polsce i terenie UE znanej sieci sklepów,

Sklepu internetowego.

 

25.11.2014
wypowiedzi: 44
*.static.ip.netia.com.pl

To wygląda jednak trochę inaczej. Sam możesz skontaktować się z firmami franczyzowymi, a nie one z Tobą....

11.12.2014
wypowiedzi: 2
*.amsnet.pl

Sam musisz się odezwać do franczyzobiorcy. Na lepszaoferta.pl możesz się podjąć franczyzy i porównywać usługi związane z energią, GSM, internetem pod szyldem lepszej oferty

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.