Forum: Pomoc prawna - Białystok

27.11.2014
wypowiedzi: 125
*.dynamic.mm.pl

Potrzebuję pomocy prawnej związanej ze sporem z podwykonawcą z Białegostoku. Czy znacie tam kogoś komu będzie można na spokojnie zlecić reprezentowanie mnie w różnych instytucjach?
 

27.11.2014
wypowiedzi: 14
*.internetdsl.tpnet.pl

Korzystałem z kilku kancelarii w tym mieście i wysoko oceniam pracę odpowiednio mec. Leszka Kudryckiego - który ma wieloletnie doświadczenie w rożnego rodzaju sprawach

Dobry jest również mec Rafał Olszański

09.12.2014
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Koksztys ma dobrą ofertę dla firm. W prawdzie nie jest z Białegostoku, ale działają w całej Polsce dzięki świadczeniu usług online i przez telefon. Poczytaj sobie wątek http://franchising.pl/forum/3194/kancelaria-koksztys-kto-ma-nich-umowe/ albo zajrzyj bezpośrednio na stronę http://www.e-koksztys.pl

21.01.2016
wypowiedzi: 3
*.webino.pl

Ja mam jedną sprawdzoną Kancelarę KIW z http://kancelariaadwokacka-kiw.pl/ i jak potrzebuję to korzystam z ich usług. Jak dla mnie to najlepsza kancelaria adwokacka w Białymstoku, ponieważ już wielokrotnie mi pomogli :)

25.01.2016
wypowiedź: 1
*.111.166.137

Droga jest taka pomoc prawna?

13.06.2016
wypowiedzi: 50
*.darnet.pl

wiesz co, nie wiem jak w Białymstoku, ale w Krakowie wszyscy sobie chwalą usługi http://bartoszuk.com/ więc może warto dopytać czy ma jakis oddział po za Krk lub prowadzi to wszystko jakoś mobilnie. czasem znaleźć dobrego prawnika to naprawdę jak igłę w stogu siana!

20.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Ile trzeba zapłacić za taką pomoc prawną ?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.