Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

31.07.2017
wypowiedzi: 10
*.175.230.56.maxnet.net.pl

Myślę, że najlepiej kupić jest na wynajem mieszkania Toruń z uwagi na ilość uczelni jaka jest w tym mieście, ze studentami na pewno będzie ciężko jeśli chodzi o utrzymanie mieszkania w dobrym stanie, ale myślę że nadal będzie warto w to zainwestować.

31.07.2017
wypowiedzi: 12
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja też własnie nie wiem w co celować. Czy bardziej centrum miasta, czy moze obrzeza. Teraz rozglądam sie za odpowiednim kredytem hipotecznym, wcale to nie jest taka latwa sprawa... Pomaga mi stronka https://hipoteki.net/wiedza/kredyt-refinansowy/

31.07.2017
wypowiedzi: 138
*.play-internet.pl

A tutaj http://alfapark.pl już zaglądaliście? Niewątpliwie osiedle Alfa Park położone jest w świetnym miejscu. Do przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (PKM) jest zaledwie 6 minut pieszo, a w okolicy są sklepu spożywcze. Mieszkania Gdańsk Morena, to strzał w 10!

01.08.2017
wypowiedź: 1
*.petroinform.pl

Wola to zdecydowanie doskonały wybór, zmieniłbym tylko dewelopera - według mnie najlepszym wyborem będzie ta inwestycja http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/inwestycja/forum-wola/3758.html - a wszystko to za sprawą ceny, lokalizacji i doświadczenia dewelopera ;)

01.08.2017
wypowiedzi: 16
*.221.123.113

Ze swojej strony proponowałabym jeszcze zajrzeć sobie na tę stronę: http://pzfd.pl/sprawdzic-przy-zakupie-mieszkania Jest tutaj opisane co warto jest sprawdzić przy zakupie mieszkania. Przy odbiorze warto jest wybrać się do mieszkania z rzeczoznawcą technicznym, który powinien ocenić czy coś jest do poprawy. NIe jest to duży koszt, a zawsze da nam gwarancję tego,że wszystko będzie w porządku.

05.08.2017
wypowiedzi: 15
*.221.121.42

Tak jak poprzednicy pisali najlepsze lokalizacje to miasta studenckie, w których chętnych jest sporo. Mamy sami już 3 mieszkania. Dwa w Warszawie oraz jedno we Wrocławiu i teraz przymierzamy się do zakupu kolejnego we Wrocławiu. Zobaczcie sobie chociażby tą inwestycje - http://supernova.wroclaw.pl/ właśnie w takich miejscach warto kupować niedaleko od centrum o wyższym standardzie bo takie mieszkania dają dużo większą stopę zwrotu. Zresztą okolica naprawdę bardzo ładna, a studenci takie lokalizacje bardzo lubią.

06.08.2017
wypowiedzi: 7
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli chodzi o wynajem to najlepiej uderzać w duże miasta studenckie. Na wynajmie pokoi dla uczących się zarobisz znacznie więcej niż na wynajmnie dla rodzinki.

 

08.08.2017
wypowiedzi: 87
*.dynamic.gprs.plus.pl

Najbardziej opłaca się kupować mieszkanie pod wynajem w dużych miastach studenckich. Tu https://sprzedajemy.pl/nieruchomosci znajdziecie sporo ofert, którymi warto byłoby się zainteresować. Co Wy na to?

09.08.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepiej kupić mieszkanie w centrum dużego miasta. Im więcej będzie w okolicy różnych udogodnień typu sklepy, komunikacja miejska, szkoła itd. tym lepiej. Jeśli nie masz doświadczenia to przyda Ci się pomoc kogoś kto wykonuje zarządzanie wynajmem wrocław. Taka osoba pomoże zająć się wszelkimi skomplikowanymi kwestiami związanymi z zakupem i najmem.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.