Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

07.09.2017
wypowiedzi: 38
*.cable.smsnet.pl

Im bliżej centrum – tym lepiej… Niezależnie od tego, w którym miejscu je kupisz, chcąc je wynająć, powinieneś skorzystać z usług Pana Eugeniusza z Remax, dzięki któremu sama, uniknęłam sporych kłopotów, bo nie biorą przypadkowych osób z ulicy :).

10.09.2017
wypowiedzi: 3
*.95.180.155

Jestem Doktorem Michaelem Baldwinem z Iowa Luterański Szpital, dałem mi szansę, aby kierownictwo szpitali reklamowało w Internecie, jak pracujemy i że zaczęliśmy od nowa na rok zakupu narządów ludzkich, np. Nerki, jeśli jesteś poza zainteresowani sprzedażą nerki, proszę nie wahaj się skontaktować ze szpitalem pod poniższym adresem e-mail: Szpital w luteranie w Stanach Zjednoczonych jest specjalistą w dziedzinie chirurgii i jako dawca nie ma w tym ryzyka, płacimy dobrą sumę pieniędzy i jesteśmy z siedzibą w Iowa USA.
I to jest nasz e-mail:
iowalutheranhospital@gmail.com
Możesz też się z nami skontaktować na cosapp +1 929 281 1248

12.09.2017
wypowiedzi: 30
*.dynamic.gprs.plus.pl

Gdzie? W wielu polskich miastach taka inwestycja może się bardzo opłacać, ale trzeba samemu stwierdzić, co będzie najlepsze. Mieszkania teraz tanieją, więc jest okazja. Można poszukać wśród ofert serwisów ogłoszeniowych sprzedaży mieszkań i domów na przykład w Warszawie: https://sprzedajemy.pl/warszawa/nieruchomosci/mieszkania, a stolica na pewno należy do tych częściej wybieranych miejsc, gdzie się mieszkania kupuje i dzie ludzie szukają mieszań.

18.09.2017
wypowiedzi: 107
*.dataspace.pl

Przede wszystkim powinny to być duże ośrodki akademickie. Takie które można znaleźć w tych największych miastach wojewódzkich jak Warszawa, Kraków czy Wrocłwa. Szczególnie Wrocław ma przed sobą w perspektywie wiele lat intensywnego rozwoju, który powinien się dokonać na wielu płaszczyznach.

Gdzie kupić mieszkania deweloperskie we Wrocławiu - nie ma na to prostego pytania. Można natomiast oferty dosępne na 

http://republikawnetrz.pl/

 

21.09.2017
wypowiedzi: 29
*.jmdi.pl

Na rynku jest sporo ciekawych mieszkań pod inwestycję. Ja radziłbym jednak skorzystać z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości , które oferuje swoim klientom wycena mieszkań Toruń. Biuro Dominus ma duże doświadczenie w branży a ich pomoc może okazać się nieoceniona więc warto skorzystać. 

21.09.2017
wypowiedź: 1
*.175.230.56.maxnet.net.pl

Bardziej opłaca się rynek pierwotny. Wystarczy porównać ceny ;) Mieszkania używane są paradoksalnie droższe. No ale już taką mamy rzeczywistość. Jeśli chodzi o rejony to na pewno atrakcyjna jest Wola. Spokojnie, dużo zieleni i blisko Centrum. Zresztą teraz co chwilę jak się przejeżdża widać, że powstają nowe mieszkania od dewelopera Warszawa sprawia wrażenie, jakby ciągle była w budowie :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.