Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

07.09.2017
wypowiedzi: 46
*.cable.smsnet.pl

Im bliżej centrum – tym lepiej… Niezależnie od tego, w którym miejscu je kupisz, chcąc je wynająć, powinieneś skorzystać z usług Pana Eugeniusza z Remax, dzięki któremu sama, uniknęłam sporych kłopotów, bo nie biorą przypadkowych osób z ulicy :).

10.09.2017
wypowiedzi: 3
*.95.180.155

Jestem Doktorem Michaelem Baldwinem z Iowa Luterański Szpital, dałem mi szansę, aby kierownictwo szpitali reklamowało w Internecie, jak pracujemy i że zaczęliśmy od nowa na rok zakupu narządów ludzkich, np. Nerki, jeśli jesteś poza zainteresowani sprzedażą nerki, proszę nie wahaj się skontaktować ze szpitalem pod poniższym adresem e-mail: Szpital w luteranie w Stanach Zjednoczonych jest specjalistą w dziedzinie chirurgii i jako dawca nie ma w tym ryzyka, płacimy dobrą sumę pieniędzy i jesteśmy z siedzibą w Iowa USA.
I to jest nasz e-mail:
iowalutheranhospital@gmail.com
Możesz też się z nami skontaktować na cosapp +1 929 281 1248

12.09.2017
wypowiedzi: 43
*.dynamic.gprs.plus.pl

Gdzie? W wielu polskich miastach taka inwestycja może się bardzo opłacać, ale trzeba samemu stwierdzić, co będzie najlepsze. Mieszkania teraz tanieją, więc jest okazja. Można poszukać wśród ofert serwisów ogłoszeniowych sprzedaży mieszkań i domów na przykład w Warszawie: https://sprzedajemy.pl/warszawa/nieruchomosci/mieszkania, a stolica na pewno należy do tych częściej wybieranych miejsc, gdzie się mieszkania kupuje i dzie ludzie szukają mieszań.

18.09.2017
wypowiedzi: 121
*.dataspace.pl

Przede wszystkim powinny to być duże ośrodki akademickie. Takie które można znaleźć w tych największych miastach wojewódzkich jak Warszawa, Kraków czy Wrocłwa. Szczególnie Wrocław ma przed sobą w perspektywie wiele lat intensywnego rozwoju, który powinien się dokonać na wielu płaszczyznach.

Gdzie kupić mieszkania deweloperskie we Wrocławiu - nie ma na to prostego pytania. Można natomiast oferty dosępne na 

http://republikawnetrz.pl/

 

21.09.2017
wypowiedzi: 46
*.jmdi.pl

Na rynku jest sporo ciekawych mieszkań pod inwestycję. Ja radziłbym jednak skorzystać z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości , które oferuje swoim klientom wycena mieszkań Toruń. Biuro Dominus ma duże doświadczenie w branży a ich pomoc może okazać się nieoceniona więc warto skorzystać. 

21.09.2017
wypowiedź: 1
*.175.230.56.maxnet.net.pl

Bardziej opłaca się rynek pierwotny. Wystarczy porównać ceny ;) Mieszkania używane są paradoksalnie droższe. No ale już taką mamy rzeczywistość. Jeśli chodzi o rejony to na pewno atrakcyjna jest Wola. Spokojnie, dużo zieleni i blisko Centrum. Zresztą teraz co chwilę jak się przejeżdża widać, że powstają nowe mieszkania od dewelopera Warszawa sprawia wrażenie, jakby ciągle była w budowie :)

25.09.2017
wypowiedzi: 15
*.free.aero2.net.pl

Najlepiej oczywiście w centrum, bo jest największa szansa na wynajem w dobrej cenie!
Ja kupiłem mieszkanie niedaleko Starego Miasta, w celach inwestycyjnych oczywiście. W Krakowie jest bardzo dużo turystów, więc podpisałem umowę z zewnętrzną firmą FriendHouse Apartments - http://www.friendhouse-apartments.pl, która to wynajmuje właśnie turystom moje mieszkanie, którzy przyjeżdżają do Krakowa na weekend lub na kilka dni. 

25.09.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Ciekawe wskazówki dajecie, jak dla mnie rewelacja !

---

Skip Tracing

30.09.2017
wypowiedzi: 185
*.play-internet.pl

Najlepiej chyba inwestować w mieszkania Gdańsk Morena . Można bowiem je szybko wynająć w dobrej cenie. Taka inwestycja szybko się zwraca. Tutaj http://alfapark.pl sobie zerknijcie i poczytajcie o osiedlu Alfa Park. Miejsce naprawdę rewelacyjne!

17.10.2017
wypowiedzi: 45
*.play-internet.pl

Sprawdźcie sobie też inwestycje tej firmy deweloperskiej http://markasdomy.pl . Warto zawsze spojrzeć na różne rozwiązania i wybrać takie, które spełni nasze potrzeby. Poza tym należyt zawsze też patrzeć na jakość i cenę.

19.10.2017
wypowiedź: 1
*.143.241.62

Zgadzam się z @Jan33. Jeśli mieszkanie ma być kupione jako inwestycja, powinno znajdować się w dużym mieście. Zdecydowanie łatwiej je wtedy wynająć. Najlepiej blisko centrum lub z dobrym dojazdem do centrum miasta. Ważne jest także, żeby w okolicy były sklepy, przychodnia itp. Najlepszą inwestycją są według mnie mieszkania od dewelopera, nie ma wtedy żadnych ukrytych kosztów. Polecam Wam też poradnik - https://infokonsument.pl/kupno-mieszkania-dewelopera/  Mnie bardzo pomógł uporządkować działania przed zakupem. 

23.10.2017
wypowiedzi: 26
*.85.140.83

Według mnie najlepiej jest się rozejrzeć po rynku podwarszawskim. Sporo nowych inwestycji szczególnie w regionach południowo-zachodnich zwiastuje duże zainteresowanie tymi lokalizacjami. Można w sumie powiedzieć, że w perspektywnie ostatniego dziesięciolecia teraz nieruchomości pod Warszawą zaczęły przeżywać swój złoty wiek :)

23.10.2017
wypowiedzi: 2
*.free.aero2.net.pl

A co sądzicie o inwestycji w mieszkanie nad morzem? Sama zastanawiam się nad apartamentem w Ustroniu Morskim od http://www.burco.pl/ ... Moje tegoroczne obserwacje pokazały, że na tym rynku dobra kwatera jest w cenie, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi. Ludziom nie zależy już tak na cenie, a bardziej na warunkach - kuchni, terenie zielonym, niedalekiej odległości od morza. Tak, żeby na wakacjach czuć się komfortowo.

24.10.2017
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Ostanio wiedziałem gdzieś w internecie przeprowadzone badanie rynku w ostatnim czasie z czego wynikało, że najlepiej mieszkanie kupic w Warszawie, Kraków, oraz Gdańsk. 

27.10.2017
wypowiedzi: 2
*.hapay.pl

Pytanie nie powinno brzmieć "gdzie", ale jakie to ma być mieszkanie. Moim zdaniem najlepiej byłoby zdecydować się na opcję bezczynszową, kiedy płacimy jedynie za to, z czego korzystamy. Sam się poważnie zastanawiam na takim rozwiązaniem, a podsunął mi je dobry znajomy, który ostatnio wprowadził się do takiego od firmy http://www.krawdom.pl/ i jest bardzo zadowolony.

27.10.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Moja mama kupiła zadłużone mieszkanie i od tamtej pory jestem ostrożna. Razem z mężem zmówiliśmy raport na homescanner.pl i dzięki temu ustrzegliśmy się przed podobnym zakupem. Dostaliśmy informacje o zadłużeniu mieszkania w firmie pożyczkowej i nachodzących właścicielkę windykatorach. Tego wszystkiego dowiedzieli się pracownicy serwisu, w raporcie opisali nam dokładnie też całą infrastrukturę osiedla, komunikację z centrum, stan prawny mieszkania i wykonali potwierdzające go zdjęcia.

09.11.2017
wypowiedzi: 14
*.play-internet.pl

Ja polecam osiedle rozalin, które jest nową inwestycją pod Poznaniem oferują oni domy jednorodzinne w niskiej cenie z bliskim dostępem do komunikacji co napewno przypodoba się studentom :)

26.11.2017
wypowiedzi: 2
*.nette.pl

Dzień dobry najlepiej kupować mieszkania tam gdzie jest dużo uczelni i miastach wojewódzkich.

Proponuję np tutaj >>  lublin sprzedaż mieszkań sprawdzony deweloper, modna dzielnica lublina, wysoki standard wykończenia

29.11.2017
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Mieszkanie pod najem może być z rynku wtórnego. Mam takie w Warszawie. Mimo, że mieszkam na drugim końcu miasta mogę spać spokojnie, bo mieszkania dogląda przedstawiciel firmy http://www.per-modum.pl/ która zarządza całą wspólnotą mieszkaniową.

29.11.2017
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

W mieszkaniach często trafiiają się dodatkowi loktorzy :) niestety... Małe robaki tj. Karaluchy, pruskaki, czy tez pluskwy mieszkają z ludzimi od dawnych czasów, jak je efektywnie i skutecznie zwalczyć ? http://dezynsekcjauslugi.pl/jak-przygotowac-sie-na-zamglawianie-i-opryskiwanie-mieszkania/ , Można przeczytać o tym w artykule.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.