Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

29.11.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Według mnie od dewelopera. Prawda jest taka, że czasami mieszkania z rynku wtórnego wymagają ogromnych nakładów finansowych, a deweloperki mają już wszystko gotowe. Np. teraz powstaje kameralne osiedle na Wilidze w Poznaniu, o, tutaj można obejrzeć wizualizację inwestycji: http://saperska30.pl/

30.11.2017
wypowiedzi: 9
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W przyszłym roku mamy się przenosić z rodziną do Rzeszowa i nie wiem, czy na początek wynajmować mieszkanie i sprawdzić, jak żyje się w tym mieście, czy jednak zdecydować się na mieszkanie. Jeśli będziemy kupować to zainteresujemy się ofertami od http://bulwarypark.pl A jeśli nie - to gdzie szukać ofert do wynajęcia?

30.11.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.chello.pl

Moim zdnaiem wynajem się nie opłaca. Kupuj!

01.12.2017
wypowiedzi: 26
*.221.122.68

Jeśli mieszkanie ma byc pod wynajem to najlepiej jest zainwestować w coś z rynku pierwotnego. Takie mieszkanie będzie droższe, ale w o wiele lepszym standardzie. Często deweloperzy budują nieruchomości z myślą o osobach, które w przyszłości chcą te mieszkania wynajmować. Umeblowane oraz przystosowane do wynajmowania. Przy zakupie mieszkania trzeba zwrócić uwagę na kilka faktów: http://pzfd.pl/zakup-mieszkania-rynku-pierwotnym-2/ - tutaj jest to wyjaśnione. 

04.12.2017
wypowiedzi: 168
*.play-internet.pl

Sprawdźcie sobie koniecznie tę propozyjcę http://www.bud-rim.com.pl/oferty/zeromskiego-20a-2/ . Nie da się ukryć, że są tam ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o  mieszkania. Dobra lokalizacja zasze sprawia, że takie mieszkanie można naprawdę szybko wynająć za spore pieniędze.

05.12.2017
wypowiedzi: 75
*.172.86.22

Nie mam czasu sprawdzać dokładnie mieszkań, które chce kupić pod inwestycję, to zbyt czasochłonne. Zlecam to zadanie na homescanner.pl Dobrze, że weszli na rynek, bo nikt nie oferuje takich usług jak oni. Płacę im niewiele, a oni przygotowują mi raport – dostaję informacje o stanie nieruchomości, zadłużeniu, wadach prawnych, problematycznych sąsiadach, inwestycjach w okolicy, infrastrukturze, sklepach itp.

11.12.2017
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Ja niedawno zakupiłem mieszkanie na wynajem w Krakowie. Ofertę znalazłem na bardzo ciekawej stronie - http://gdchmura.pl/. Z moich obliczeń wynika, że nie będzie to dlugi proces, aby mieszkanie zarabiało samo na siebie ;) 

11.12.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Kolejna inwestycja kapitalnego Poznańskiego inwestora http://pasieki-komorniki.pl/ . Jest to osiedle Pasieki pod Poznaniem. Doskonała komunikacja, szkolnictwo na miejscu i co ważne mnóstwo terenów zielonych. Sami wraz z mężem zakupiliśmy tam dom wraz z państwowym programem MDM, dzięki czumu 1/3 kosztów pokryło nam państwo. Jeżeli zastanawiam się nad kupnem mieszkania/domu myślę że warto wziąć tą  opcję pod uwagę

15.12.2017
wypowiedzi: 3
*.adsl.inetia.pl

Mieszkam od kilkunastu lat w Krakowie i kupowanie mieszkań na wynajem cieszy się dużym powodzeniem. Sam wynajmuję 2 mieszkania i tym sposobem spłacam hipotekę :] 

Niedaleko mnie buduje się osiedle 7 Życzeń (www.osiedle7zyczen.pl). Wiem, że kilkoro gostków kupiło tam mieszkania na wynajem. Metraż mieszkań różny.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.