Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

13.01.2018
wypowiedź: 1
*.126.37.40

Polecam większe miasta studenckie, takie ak Poznań, Warszawa, Kraków. Oczywiście jak najbliżęj uczelni, studenci cenią sobie lokalizację. A uwierz mi oni to ogromny odłam konsumentów dla Ciebie.

https://blendberg.com/pl/gotowe-bazy-wedlug-miast-katowice/

13.01.2018
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

Mój znajomy w podobny sposó zarabia wynajmując mieszkania, słyszałem że nie dawno kupił mieszkanie na osiedlu Leśny Kwiat, spokojna i zielona okolica, gdzie mieszka bardzo dużo młodych osób, równie dużo osób z chęcią wynajmuje w tej okolicy mieszkania, więc z tym nie powinno być problemu.

21.01.2018
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

W głównej mierze to zależy tylko od Ciebie. Czy wolisz góry, jezior lub morze w okolicy, wieś czy miasto, centrum miasta czy może przedmieście. Jest zbyt dużo zmiannych a przy każdej zmiennej mamy inny koszt za metr kwadratowy. Jeżeli poszukujesz dobrej lokalizacji za nie wysoki koszt nad morzem to mogę polecić Ci ofertę apartamenty Lubicz w Rowach. Jest to mała mieścina ale jest blisko do morza oraz do jeziora

21.01.2018
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Jakieś duże miasto, Warszawa np.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.