Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

09.03.2018
wypowiedzi: 49
*.252.11.64.internetia.net.pl

To zalezy, pewnie samemu trzeba byłoby określić, które miejsce będzie nam najbardziej odpowiadać. Pewnie kwestia będzie taka, żeby komunikacja była dobra i ogólnie okolica, żeby mieć pewność, że ktoś będzie chciał mieszkanie wynająć. Można też przecież przy tym zdać się na zarządzanie wynajmem: http://frappe.pl/na-czym-polega-zarzadzanie-najmem-nieruchomosci/ co jak sądzę, też może być pomocne w samym wynajmie.

12.03.2018
wypowiedzi: 54
*.174.59.152

W każdym mieście, w którym jest wiele uczelni, opłaca się mieć takie mieszkanie.

12.03.2018
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na twoim miejscu szukałbym czegoś na www.booking-bydgoszcz.pl. Często tam zaglądam i da się znaleźć fajne mieszkanie za dobrą cenę. śmiem twierdzić że w tym miejscu dużo jest właśnie takich ofert.

18.03.2018
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

To gdzie kupimy mieszkanie to bardziej zalezy od tego jak zamozni jestesmy. Niestety wiekszosc osob musi szukac czegos w mniejszych miastach poniewaz dajmy na to w stolicy nie ma szans na zakup nieruchomosci w sensownej cenie. Przy samej przeprowadzce tez warto rozwazyc mozliwosci jakie mamy dostepne. Czasami mozna poprosic jakiegos znajomego o pomoc jednak gdy jest tego wiecej do przewiezienia do lepiej skorzystac z pomocy profesjonalistow. Dobrym przykladem moze byc tutaj Zlotnicki - https://zlotnicki.pl/  dzialajacy od bardzo dlugiego czasu na naszym rynku przewozowym. Przy takim doswiadczeniu wszystko bedzie zreazlizowane oraz dopiete na ostatni guzik.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.