Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

17.11.2016
wypowiedzi: 2
*.153.28.227

Zdecydwowanie duże miasta jedynie wchodzą w grę jeśli chodzi o wynajem mieszkania na dłuższy okres czasu. Studenci zawsze potrzebowali i będą potrzebować mieszkań na wynajem. Ja bym się jeszcze zastanowił, czy nie warto skorzystać z programu MdM. Taki http://www.blockpol.pl  ma na przykład inwestycje we Wrocławiu i jak możesz skorzysać z MdM ,a studenci spłacają Ci kredyt, to jak się nie zdecydwać?

17.11.2016
*.toofiber.pl

W Krakowie możesz się skontaktować z biurem nieruchomości Grupa Nieruchomości Kraków - gnk.pl. To na 90% jedno z największe według moich obserwacji biuro zajmujące się obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym. Posiadają min ciekawe mieszkania przy ul. Glogera. Skorzystałem z tej oferty i według mnie jest konkurencyjna, żadnych haczyków formalnych, rzeczywista znajomość branży, również doradcę kredytowego mają na wysokim poziomie. 

20.11.2016
wypowiedzi: 10
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Natrafiłam w sieci na poradnik na temat tego, jak kupować nieruchomości http://www.jakkupowacnieruchomosci.pl/. Czytałam też opinie i podobno jest świetny, zawiera wiele zagadnień i nakierowuje na co zwracać uwagę. Myślę, żeby się też w niego zaopatrzyć. :)

21.11.2016
wypowiedź: 1
*.160.50.247

Zdecydowanie kupowanie mieszkania się opłaca w tych miastach, gdzie rozwija się rynek pracy i jest dużo studentów :) Polecam sprawdzić przystań wiślaną w Toruniu. Co prawda tm chyba niewiele mieszkań zostało, więc lepiej się spieszyć.

22.11.2016
*.

Największe miasta w Polsce, ale lepiej nie inwestować na wynajem w miejscu, którego się nie zna, bo można źle trafić. Dobrze jest kupić mieszkanie tam, gdzie planowana jest inwestycja jakiejś fabryki czy dużego zakładu - osoby pracujące chętnie wynajmą taki lokal by nie dojeżdżać do pracy daleko. Z innych rozwiązań to po prostu kupno mieszkania od znanego dewelopera np w Warszawie jest to http://apm-development.com.pl/ i w zasadzie czego byś od niego nie kupił to chętni na wynajem będą - oczywiście metraż rozsądny. Jeśli chcesz to jako inwestycje to wybierz od razu z wykończeniem byś nie musiał tracić czasu na samodzielne załatwianie tego. Mieszkam w jednym z bloków tego dewelopera i po sąsiadach wiem, że sporo z nich wynajmuje więc chętni są na fajne mieszkania.

22.11.2016
wypowiedzi: 6
*.153.72.98

Zgadzam się, że w dużych miastach najlepiej zainwestować w kupno mieszkania. Mimo że studenci najczęściej szukają mieszkania w czasie wakacji, to tak naprawdę popyt jest duży przez cały rok. Zainwestuj najlepiej w mieszkanie w okolicy centrum lub jakiegoś uniwersytetu, wtedy na pewno zwiększysz swoje szanse na wynajem.

23.11.2016
wypowiedzi: 4
*.7.220.156

Ja akurat zastanawiam się nad taką inwestycją i podzielam opoinie, że w gre wchodzi tlko duże miasto. To musi być przede wszystkiem miasto, gdize ludzie mają kasę, Warszawa na przykład.

25.11.2016
wypowiedzi: 9
*.189.216.27.skyware.pl

im wieksze miasto tym możliwy większy zysk z inwestycji. studentów coraz więcej - mieszkan na wynajem potzreba. a wymagania mają coraz wyzsze, wiec już stare mieszkanie po babci to dla nich syf, chociazby niewiadomo jak bylo urzadzone

25.11.2016
*.dynamic.chello.pl

Zdecydownie najlepijej inwestowac w mieszkania w dużych miastach jak np Wrocław. Do tego mieszkania pod wynajme najlepiej polożone bloisko centrum lub strategicznych punktów np. uczelnie wyższe. Biorąc pod uwage osoby kóre wynajmuja mieszknia najczesciej sa to osoby młode studiujące.

Dodatkow na pewno polecił bym mieszkania w nowym budownictwie gdyż po prosu na nie jest najwiecej chetnych, bynajmiej tak wynika z mojego doswiadczenia w tej branży. Mieszkanie w nowym bydownictwie zdecydownie łatwiej pozniej sprzedać ostatnio zauwazyłem ze mieszkania budowane np. przez dewelopera http://www.mojdom.com.pl/ cieszą sie dużą popularności, nie wiem czym jest to spowodowane, moze tym ze własnie budują mieszknia w ciekawych punktach Wrocławia i są to dość dobrze wykończone mieszkania.

25.11.2016
wypowiedzi: 6
*.190.147.225

Pewnie najlepiej w dużym miescie.

27.11.2016
*.10.209.140

Bronowickie Ogrody to inwestycja niebanalna. Nie ukrywam - moja decyzja nie była łatwa, nie codzień wydaje się duże pieniądze, ten krok musi być przemyślany. Co mnie przekonało to to, że BO mają świetnego wykonawcę, który pokazał już, że potrafi wywiązać się solidnie ze swoich obowiązków. Wzbudziło to moje zaufanie. Muszę wspomnieć również o tym, że i ja będę miałą wpływ na to co "wykluje" się na działce oddanej dla mieszkańców. Strzałem w dziesiątkę wydaje mi się tu lokalizacja inwestycji. Prześwietne połączenie ciszy, spokoju prowincji z centrum handlowym, lotniskiem, autostradą... Każdy człowiek odnajdzie tam coś dla siebie.

28.11.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Najlepiek kupować nieruchomości w miastach akademickich-takich jak np. Poznań. Studenci zawsze będą szukać mieszkań na wynajem.

28.11.2016
wypowiedzi: 3
*.160.50.247

mi się wydaje, że opłacalnie będzie kupić i wynajmować mieszkanie w Toruniu. na Przystani Wiślanej teraz wybudowali fajny budynek. w ten weekend były drzwi otwarte, byłam na nich. od zewnątrz robi wrażenie, ale w środku to jest dopiero coś :D

30.11.2016
*.dynamic.gprs.plus.pl

hmm... nowe mieszkanie kraków dla mnie to było znalezienie dobrego dewelopera i po prostu kupno. Trafiłam na http://budopol.pl/oferta/inwestycje-nowe

i ciesze się, bo nie było żadnych ukrytych kosztów ani wad w mieszkaniu. Trzeba doceniać takie firmy i chwalić, bo niektóre to aż płakać się chce...

30.11.2016
*.limes.com.pl

Jak już ktoś wcześniej napisał - w każdym większym mieście, w centrum, z dobrym połączeniem komunikacyjnym. Takie mieszkanie będzie wyłącznie zyskiwać na swojej wartości.

07.12.2016
wypowiedzi: 3
*.143.241.62

Kupiłem rok temu mieszkanie w centrum Warszawy i nie narzekam - nawet w listopadzie miałem pełne obłożenie. Jedyne, co musiałem zrobić, to zdjęcia i strona intrnetowa.

30.12.2016
wypowiedzi: 7
*.icpnet.pl

Mieszkanie na wynajem najlepiej kupić w jakimś mieście akademickim lub w jego pobliżu. Oczywiście musi być bardzo dobrze skomunikowane z miastem i ośrodkami akademickimi. Jeśli zdecydujemy się na zakup pod miastem to musimy dać im coś jeszcze, np niższy czynnsz niż w samym mieście. Ja przymierzam się do kupienia mieszkania w Mosinie, niedaleko Poznania od PBlechbud. Myślę, że konkurencyjny czynsz i dobry dojazd do Poznania będą atutami dla wielu młodych osób.

13.01.2017
wypowiedzi: 11
*.221.122.120

Mieszkane w celach inwestycyjnych - a więc pod wynajem, to tylko i wyłącznie w centrum bądź w okolicach kampusów uniwersyteckich. 

Wrocław - jedno z intensywniej rozwijających się polskich miast. 

Kilka interesujących adresów to Polaka 14, Partynicka 18 lub Krucza 2A. Specyfikację poszczególnych budynków można znaleźć na http://toscom.pl/p/oferta-mieszkan

15.01.2017
wypowiedzi: 25
*.ists.pl

Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na wynajem krótkoterminowy mieszkań w kurortach turystycznych. Takie mieszkania, np. nad morzem działają trochę jak hotel więc turysta płaci za dobę,co daje zdecydowanie więcksze zyski niżzwykly najem. Znajomy ostatnio kupił takie mieszkanie na osiedlu Lubicz w Rowach. Ma blisko do morza więc turystów pewnie nie zabraknie, a ż standard wysoki to i ceny może odpowiednio podnieść

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.