Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

23.01.2017
wypowiedź: 1
*.134.168.217-rev.hti.pl

Z tego co slyszalam to tez bardzo fajnie jest w Strzeszyn Parku. Ten deweloper to Erigo i robia tam rozne mieszkania 50 m2 ale tez prawie 100m2. Mozna wziac mdma i lokalizacja tez dobra.

25.01.2017
wypowiedzi: 129
*.dynamic.gprs.plus.pl

Mieszkania pod wynajem opłaca się kupować w dużych i w typowo studenckich miastach. Może sprawdźcie dewelopera z Wrocławia Krzyki oferującego mieszkania na osiedlu Ołtaszyn. Wysoki standard wykończenia tych mieszkań sprawi, że z pewnością nie zabraknie chętnych lokatorów na nie. Dodatkowo osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, na co obecnie wszyscy zwracają uwagę.

25.01.2017
wypowiedź: 1
*.jmdi.pl

A co powiecie jeszcze na taki program https://mdmprogram.com/

Moze warto własnie spróbować jesli zależy Wam na tym żeby troszkę zaoszczędzic na zakupie.

Zawsze warto jest korzystać z takich okazji.

26.01.2017
wypowiedzi: 54
*.telenet.unc.edu

Rzeszów się bardzo dobrze rozwija i ceny mieszkań są tam jeszcze stosunkowo nieduże. Warto więc zainwestować własnie w mieszkanie w rozwijającym się mieście, gdzie liczba studentów wciąż wzrasta. Przy wyborze konkretnego mieszkania dobrze jest się posiłkować ofertą agencji nieruchomości. Oni doskonale doradzą, co najlepiej się opłaca. Dobrą ofertę mają tutaj http://www.certus.net.pl/kategoria/sprzedaz/mieszkania więc może skorzystasz :) Pamiętaj tylko, żeby kupic mieszkanie jak najbliżej centrum miasta, bo tam możesz najwięcej zarobić na wynajmie.

26.01.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Mieszkam w Krakowie i zdecydowałem się kupić mieszkanie w Prądnik Park od Gama-m. Wynająłem bardzo fajnej rodzince, z tego co wiem, dobrze sie im tam mieszka. Każdy jest zadowolony :D 

26.01.2017
wypowiedzi: 2
*.10.209.115

Myślę, że to dużo zależy od Twojego miejsca zamieszkania. Zawsze lepiej mieć bliżej niż dalej jeśli by coś się zadziało z mieszkaniem. Ja osobiście zainwestowałam sporą gotówkę w Bronowickie Ogrody w Krakowie. Całkiem do rzeczy inwestycja. Deweloperem jest firma Des, która ma już ponad 30-letnie doświadczenie w pracach budowlanych czy konserwatorskich. O ich odpowiedzialności świadczy chociażby to, że ratują polskie zabytki od ruiny a do tego robią to bez żadnych usterek i co najważniejsze o czasie. Nie ma nigdzie wzmianek jakoby na wszystkie swoje inwestycje gdzieś polegli.  Dlatego inwestowałam bez wahania. Ogólnie projekt również mi się spodobał. Wierzę, że najemców przyciągnie nie tylko świetna lokalizacja osiedla względem galerii handlowych czy szkół i przedszkoli ale również jednoczesna kameralność tego miejsca.

27.01.2017
wypowiedzi: 14
*.10.146.220

Myślę, że najlepiej jest kupić takie mieszkanie w jakimś mieście studenckim. Młode osoby bardzo chętnie wynajmują mieszkanie.

27.01.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

 Najbardziej opłaca się kupno mieszkania pod wynajem w mieście, w którym jest dużo studentów. Jeżei jednak zdecydujesz się na taką inwestycję, to radzę z sobą na odbiór mieszkania zabrać specjalistę od budynków i instalacji. Unikniesz dzięki temu nieplanowanych wydatków. We Wrocławiu polecam solidną firmę: http://www.wroclaw.przeglady-budowlane24.pl/ . Konkurencyjne ceny. 

31.01.2017
wypowiedzi: 51
*.cashloanuk.co.uk

Warto jest zastanowić się nad kupnem mieszkania w miejscowości turystycznej. Owszem - takie mieszkania będą droższe. Z drugiej strony na wynajmowaniu mieszkania dla turystów możemy zarobić o wiele więcej niż na wynajmowaniu na dłuższy okres ( kilkakrotnie więcej). Wymaga to pewnego nakładu pracy. Z drugiej strony zyski nam to wynagradzają. Im wyższy standard ma mieszkanie tym więcej pieniędzy możemy uzyskać z wynajmu.

Sugerowałabym rozejrzeć się za kupnem mieszkania na tej stronie: http://www.russjan.com/ . Można tam znaleźć spory wybór mieszkań w dobrym standardzie w Trójmieście. 

15.02.2017
wypowiedzi: 12
*.adsl.inetia.pl

Najlepiej wynajmować mieszkanie znajdujące się w większych miastach. Ponieważ w nich znajduje się duża liczba studentów, jak również dużo budowlańców szuka miejsca, gdzie mogliby odpocząć po pracy. Osobiście wynajmuję mieszkanie we Wrocławiu, na Żernikach. Jest to pierwszy raz, kiedy wynajęłam te mieszkanie komuś. Mieszkanie jest dobrze urządzone. Firma deweloperska http://www.blockpol.pl/inwestycje/wroclaw/ złożona jest z solidnych i życzliwych ludzi. Nie miałem żadnych nie przyjemności, jak się czasami zdarza z takimi firmami. Osoba, która wynajmuje ode mnie mieszkanie jest bardzo zadowolona. 

16.02.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Polecam Wrocław i firmę mójdom:http://www.mojdom.com.pl/ - patrząc na to jak bardzo to miasto się rozwija i jakie inwestycje powstają każdego dnia. Do tego jeszcze we Wrocławiu są jedne z ważniejszych uniwersytetów w Polsce. Ludzie z innych krajów nawet przyjeżdżają studiować :)

17.02.2017
wypowiedzi: 2
*.224.192.236

Jeśli mieszkania na wynajem to tylko w dużych miastach, albo takich, które mimo stosunkowo niewielkiej liczby mieszkańców są silnymi ośrodkami akademickimi, jak np. Rzeszów, wtedy przynajmniej przez 9-10 miesięcy w roku możemy liczyć na obłożenie mieszkania. Ze swojej strony polecam rozejrzeć się za czymś w Szczecinie, dużo Niemców lubi tu wynajmować dla siebie lokale, bo taniej :) Zajrzyjcie sami ile jest ciekawych ofert - mieszkania Szczecin
 

26.02.2017
wypowiedzi: 2
*.10.209.131

Według mnie jeśli mowa o studentach i kupnie na wynajem mieszkań to jak najbardziej inwestować w Krakowie. Deweloper DE S aktualnie buduje na ul. Sosnowieckiej nowe osiedle - Bronowickie Ogrody, polecam zajrzeć na ich stronę i się zapoznać. Mi się ta wizja podoba i wydaje mi się, ze studentowi też może zależeć na spokoju do nauki ale też blisko jest tam galeria handlowa.

28.02.2017
wypowiedzi: 34
*.ipMedia.net.pl

Nie ma jednego konkretnego miasta, czy dzielnicy gdzie warto kupić. Wszystko jest kwestią gustu, upodobań i priorytetów. Chociaż jeżeli już miałabym wybór, to rozglądnęłabym się po mieszkaniach deweloperskich. Tutaj masz więcej informacji na ten temat http://geogrupa.pl/pl/mieszkania-deweloperskie.

28.02.2017
wypowiedzi: 9
*.centertel.pl

Nieruchomosci na wynajem najlepiej kupować w duzych miastach, tam gdzie jest bardzo duże zapotrzebowanie na takie lokale. W tym wzgledzie dobrym wyborem będzie Trójmiasto i na przyklad mieszkania we wrzeszczu

10.03.2017
wypowiedzi: 3
*.adsl.inetia.pl

Polecam ciekawe szkolenie dla osób zainteresowanych, lub kupujących mieszkanie od dewelopera i nie tylko ;) 
Naprawdę można się dużo dowiedzieć
mistrzwynajmu.pl/produkt/odbior-techniczny-mieszkania-na-rynku-pierwotnym-i-wtornym/

21.03.2017
wypowiedzi: 54
*.189.216.27.skyware.pl

Dokładnie Vika ;)

Mieszkanie pod wynajem dobtrze poszukać i kupić w rozwijającym się mieście, gdzie jest dużo studentów, bo im jest najłatwiej wynająć albo całe od razu, albo pokojami. Można przy tym skorzystać z pomocy biura nieruchomości http://www.certus.net.pl/ które prześle nam przygotowaną ofertę i załatwi wszelkie formalności na miejscu. 

21.03.2017
wypowiedzi: 54
*.189.216.27.skyware.pl

Dokładnie Vika ;)

Mieszkanie pod wynajem dobtrze poszukać i kupić w rozwijającym się mieście, gdzie jest dużo studentów, bo im jest najłatwiej wynająć albo całe od razu, albo pokojami. Można przy tym skorzystać z pomocy biura nieruchomości http://www.certus.net.pl/ które prześle nam przygotowaną ofertę i załatwi wszelkie formalności na miejscu. 

22.03.2017
wypowiedzi: 7
*.9.142.228

Wybierz jakieś miasto studencie, ale nie jakieś wybitnie duże i drogie. W ten sposób inwestycja szybko się zwróci i zacznie na siebie zarabiać.

24.03.2017
wypowiedzi: 185
*.play-internet.pl

Tutaj http://www.radnych2.pl są mieszkania w idealnej lokalizacji. Jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania pod Warszawą. Znajduje się tylko 15 km do centrum Warszawy. Myślę, że właśnie w takie mieszkania warto zainwestować. Dwupiętrowe budynki w typie „willi miejskiej” zapewniają poczucie intymności wszystkim mieszkańcom osiedla.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.