Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

26.03.2017
wypowiedzi: 7
*.ipv4.supernova.orange.pl

Tak się zastanawiam na tym, też chce wziąć kredyt ale tutaj https://kredyt123.pl/prywatna-pozyczka-hipoteczna bo dają dobre warunki, co do miejca gdzie kupić takie mieszkania pod wynajem wydaje mi się że w miasteczkach studenckich. Tam jest zawsze duże zainteresowanie mieszkaniami i jest to opłacalne. Przynajmniej bardziej niż wynajmowanie rodzinom, tak mi się wydaje. 

27.03.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.mm.pl

Najikszy czynsz jesy chyba w Warszawie. Z drugiej strony mieszkania również tan najdroższe.

30.03.2017
wypowiedzi: 117
*.play-internet.pl

Tutaj http://www.radnych2.pl jest ciekawa inwestycja. Osiedle Radnych 2 znajduje się w pod Warszawą, a dokładniej w Józefosławie. Plusme jest to, że mieszkania znajdują się tylko 15 km do centrum Warszawy. Super sprawa! Warto tam zakupić mieszkania nie tylko na wynajem, ale również uważam, że opłaca się tam zamieszkać.

31.03.2017
wypowiedzi: 26
*.play-internet.pl

Na pewno warto kupować mieszkania nad morzem. Z powodzeniem będziemy mogli je wynająć. Tutaj http://alfapark.pl sa namiary na ciekawe osiedle. Nazywa się Alfa Parki i jest zlokalzowane w dobrym miejscu. Wszędzie jest tam blisko. Mieszkania w Gdańsku Morena świetne się wynajmują. Można dzięki temu sporo zarobić.

05.04.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic.gprs.plus.pl

My z mężem zdecydowaliśmy się na przenieisenie się z Poznania do Gdańska.Najpierw wynajeliśmy mieszkanie na Śródmieściu,a potem kupiliśmy własne M3.Mieszka nam się bardzo fajnie,cenowo mieszkanie wyniosło nas podobnie jak w Poznaniu,Ze znalezieniem odpowiedniego lokum nie było problemu,z przeprowadzką też nie.Dla tych,którzy zdecydują sie na Gdańsk http://relokum-przeprowadzki.pl/ szybko,profesjonalnie i  nawet spakują:) jak trzeba

05.04.2017
wypowiedzi: 2
*.radom.vectranet.pl

A moze by tak pomyśleć nad zakupem czegoś innego. Może domki letniskowe. na tym podczas sezonu na pewno lepsza kasa niż na mieszkaniu. Jakieś jeziorko w okolicy itd.

Ja zastanawiam się nad wejściem w to przy zalewie Sielpia.

12.04.2017
wypowiedzi: 25
*.toofiber.pl

Mam dom jednorodzinny, trochę zaniedbany poza Warszawą do wynajęcia. Samodzielnie szukałem najemców, ale ciężka sprawa, niewielki odzew, nikt nie chciał podpisać długoterminowej umowy. Skorzystałem w końcu z pomocy pmspoland.pl. Panowie stworzyli mi kampanię reklamową nieruchomości, zweryfikowali warunki cenowe, przygotowali umowy i zaproponowali mi proste odświeżenie pomieszczeń. Skorzystałem, trochę zainwestowałem, najemcy się znaleźli po pewnym czasie i do tej pory korzystają z domu. Uważam, że podjąłem dobrą decyzję. Sprawy podatkowe i formalne biorą na siebie, a tego się ogólnie zawsze najbardziej bałem. Teraz zero problemów.

20.04.2017
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Coraz więcej ludzi ucieka z miasta, przynajmniej tak to wygląda w poznaniu więc szukałbym czegoś pod nim np. Koninko, Puszczykowo, Mosina. Ja z tych trzech zdecydowałem się na Koninko i dewelopera stamtąd http://koninko.com.pl/ Jestem zadowolony, deweloper trzymał się umowy, nie było żadnych opóźnień, teren bardzo ładny. Tylko czekać kiedy żona urodzi i sadzić jabłóń :D

20.04.2017
wypowiedzi: 34
*.98.67.52

Studenci są coraz bardziej wybredni, więc trzeba się też wpasować w rynek i zapotrzebowanie. Obecnie stawiałbym na nowe mieszkania, takie jak na przykład te http://www.szklane-tarasy.pl/ Mieszkanie od dewelopera wymaga trochę wkładu, ale potem mamy większą pewność, że ktoś je wynajmie.

21.04.2017
wypowiedzi: 4
*.static.ip.netia.com.pl

Na śląsku mogę polecieć biouro nieruchomości Rema. Na pewno Cię dobrze nakierują na intrartną inwestycje. Od ponad 20 lat zajmują się pośredeniczeniem w kupnie i sprzedaży nieruchomości także są spajalistami w swym fachu. Zobacz ich ofertę - mieszkania Katowice. 

21.04.2017
wypowiedzi: 4
*.ipv4.supernova.orange.pl

W Krakowie teraz dobra inwestycja się szykuje. Mieszkania na http://www.czyzewskiego1.pl/ są w atrakcyjnych cenach, odbiór przewidziany jakoś w przyszłym roku, no i bardzo dobra lokalizacja. My z mężem  kupujemy jedną kawalerkę żeby wynajmować ją. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.