Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

29.05.2017
wypowiedzi: 4
*.160.50.247

a to wynajmowanie mieszkania ma jeszcze jakiś sens? mi się podobają takie budynki jak np. toruńska przystań wiślana, ładna okolica, fajny styl

04.06.2017
wypowiedzi: 7
*.toya.net.pl

Mi się bardzo podobają mieszkania w takich miastach jak  Wrocław. Zresztą zobaczcie sobie na oferte tego dewelopera http://republikawnetrz.pl/inwestycje/cafe-poludnie/ i to w mega korzystnej cenie jak dla mnie. Powiedzcie sami czy nie chcieli byście takiego mieszkania?

04.06.2017
wypowiedzi: 7
*.toya.net.pl

Mi się bardzo podobają mieszkania w takich miastach jak  Wrocław. Zresztą zobaczcie sobie na oferte tego dewelopera http://republikawnetrz.pl/inwestycje/cafe-poludnie/ i to w mega korzystnej cenie jak dla mnie. Powiedzcie sami czy nie chcieli byście takiego mieszkania?

08.06.2017
wypowiedzi: 12
*.icpnet.pl

Ja kupiłem mieszkanie w Krakowie od razu z przeznaczeniem na wynajem. Nie zamierzałem się jednak bawić w wynajem bezpośredni, więc skusiłem się ofertą www.friendhouse-apartments.pl. Oddałem im mieszkanie po zakupie, dostaję stałą miesięczną kwotę, a nie muszę się martwić o najemców, ewentualne przestoje i naprawy np. po studentach. 

14.06.2017
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeśli plaunjesz wynajem mieszkania to chyba warto zastanowić się nad osiedlami, które przypadkną do gustu młodym osobom. Wiadomo, że dużą cześć wynajmujących stanowią studenci i osoby rozpoczynające prace. Ja bym postawiła na Bemowo, ze względu na ceny i przyzwoite połączenie komunikacyjne. Z tego co wiem to powstaje tam akurat kilka fajnych osiedli, np. Young City 2. Myślę, że oferta godna uwagi :)

19.06.2017
wypowiedzi: 10
*.229.41.188

Na pewno od wielu lat nic się nie zmienia i najłatwiej wynajmować mieszkania w ośrodkach adakemickich i miastach, w których jest niskie bezrobocie (najczęsciej te dwie rzeczy się łączą) ostatnio przeglądałem inwestycje jaka jest realizowana we Wrocławiu - http://krysztalowa2.pl/ i powiem szczerze, tego typu inwestycje zdecydowanie do mnie przemawiają. Do tego jak uda się Wam załapać na program MdM jeśli to jest pierwsze mieszkanie to zarobek z wynajmu bez problemu będzie pokrywał koszt ewentualnego kredytu.

21.06.2017
wypowiedź: 1
*.59.84.21

Z żoną zdecydowaliśmy się na mieszkanie w Piasecznie w nowej inwestycji Dommarzen. Póki co wszystko wygląda super, ale chętnie zobaczylibyśmy opinię kogoś bardziej doświadczonego w temacie? Czy ktoś z tutaj byłby tak dobry, żeby się „rozejrzeć fachowym okiem” wokół tego tematu? 😊          

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.