Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem? - dom i ogród 50

Mariusz333 12.02.2018 *.dynamic-87-105-191-233.ssp.dialog.net.pl

5

W centrum to zwykle wynajmujesz studentom (o zgrozo!) albo korpo-szczurkom. Dla mnie zarówno jedno jak i druga opcja jest beznadziejna. Ci ludzie szybko doprowadzają mieszkania do ruiny. PRzez kilkanaście lat przerabiałem ten temat i w końcu sprzedałem mieszkanie i kupiłem apartament na osiedlu 7 Życzeń. Jak wynajmujesz apartamenty na obrzeżach miasta, to zwykle są to rodziny albo starsi ludzie, którzy uciekają z centrum, bo szukają spokoju. Moim zdaniem to najlepsza opcja z możliwych.

siora 08.03.2018 *.77-242-232-171.net.hawetelekom.pl

50

Największy popyt jest w dużych miastach więc tam najlepiej inwestować w mieszkania na wynajem. Jeśli chodzi o Warszawę to siostra całkiem niedawno kupiła mieszkanie w Wilanowie przez biuro nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego, teraz też zajmuje się zarządzaniem wynajmem więc zmiana lokatorów, wysprzątanie itd. nie jest na jej głowie. Ona tylko płaci prowizję za usługę, jak mówi niewielką jak na zyski jakie ma z takiego wynajmu więc na pewno to opłacalny interes. Zostawiam numer do biura Jaworskiego 603 195 624 , warto się do niego zgłosić jest solidny

Kajamaja 12.03.2018 *.5.174.59.152

49

W każdym mieście, w którym jest wiele uczelni, opłaca się mieć takie mieszkanie.

Oliwia Piotrowska 28.03.2018 *.CMPC-188-164-149-106.CNet.Gawex.PL

2
Najlepiej kupić mieszkanie w dużym mieście, gdzie jest sporo studentów. Wtedy nie będziesz miał problemu z wynajmem, bo zapotrzebowanie jest ogromne. Ja kupiłam mieszkanie w Poznaniu i po kilku latach wiem, że to była doskonała inwestycja. W zakupie pomagał mi pan Wilczyński z agencji twój pośrednik , dzięki temu udało mi się kupić mieszkanie w super lokalizacji.

fokun 21.06.2018 *.d148-97.icpnet.pl

15
Najdroższe mieszkania są w Warszawie ale i czynsze należą do najwyższych. mieszkanie nie musi być nowe ale z dobrą lokalizacją. Kupiłem takie mieszkanie blisko uczelni i wynajmuję studentom. Na wszystkim czuwa przedstawiciel firmy per modum, która od lat zarządza osiedlem.

Robert Tomaszewski 26.06.2018 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

1
Ja kupiłem mieszkanie w Krakowie blisko uczelni AGH, tam jest mnóstwo studentów i biznes zawsze będzie mi się kręcił. Na stałe siedzę w Anglii, więc wszystkie formalności związane z najmem mieszkaniu obsługuje agencja nieruchomości ABCDOM z Krakowa

siora 04.07.2018 *.185-148-67-27.satpol.pl

50
teraz właśnie sezon na studentów że tak powiem się rozpoczyna więc warto w temacie działać. z takiego wynajmu można mieć duży dochód i tutaj najlepiej patrzeć na te największe miasta właśnie typu Warszawa. brat ostatnio tam mieszkanie kupował to współpracował z Eugeniuszem Jaworskim, macie numer 603 195 624, dobry specjalista

kurczak23 16.07.2018 *.boc215.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Mieszkanie dobrze kupić w dużym mieście, tam jest dużo uczniów i studentów, którzy będą wynajmować.

Hanna Merec 11.08.2018 *.user-94-254-154-7.play-internet.pl

1
myślę, że pod wynajme fajną okolicą jest Krowodrza albo Zabłocie, bo jest fajny dojazd do centrum i dużo nowych osiedlii.. ja w zeszłym roku kupiłam mieszkanie na Zabłociu poprzez agencję ABCDOM, a bardzo przystępnej cenie i od tego roku akademickiego mam zamiar wynająć studentą, którzy akurat studiują w pobliżu na Akademii Frycz Modrzewskiego

Dagmara Frączek 20.09.2018 *.agtn135.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Taka prawda, że mieszkania pod wynajem studentom będą są i były na topie, bo niestety jest tak, że student weźmie wszystko - co sprawia, że te mieszkania są zaniedbane, niszczeją, są nie odremontowane. Dlatego jestem zdania, że lepiej zainwestować w porządne mieszkanie, bądź apartament pod wynajem w jakimś miejscu turystycznym. Przymierzam się teraz do zakupu apartamentów od Lubicz Apartamenty w Rowach nad morzem. Może uda mi się zrealizować tę transakcję.

AliceMol 28.09.2018 *.31.179.153.102

4
Warszawa to dobry rynek do kupna mieszkania. Choć jest bardzo drogo. Mimo tak fantastycznego agenta nieruchomości jakim jest Rafał Bielecki nie udało mi się kupić nowego mieszkania za mniej niż pół miliona złotych.

Ricon 28.06.2019 *.77-255-1-29.adsl.inetia.pl

1
Nie ma jednego idealnego wzoru na to gdzie zainwestować w mieszkanie. Zasada 1) okazja cenowa, czyli inwestycja ma stope zwrotu co najmniej 10% 2) lokalizacja względem infrastruktury w mieście 3) kupujesz mieszkanie wynajmujesz pokoje 4) dla kogo to mieszkanie? Studentów, osób pracujących, ukraińców? 5) przede wszystkim zaczynasz od liczenia rentowności - ja inwestuje na kredyt więc sprawdzam sobie od razu koszty odsetkowe; liczysz ile masz z najmu mnożysz razy 10,5 (nie 12, bo rzadko udaje się wynajmować mieszkanie przez cały rok). Dzielisz przez wszystkie koszty doprowadzenia mieszkania do stanu użytkowego. Mnożysz razy 100 i oto twoja rentowność. Jeśli jest mniejsza niż 5% odpuść.

Roman Snik 19.05.2020 *.77.111.246.18

8
Trudno powiedzieć, która opcja będzie najlepsza. Teraz wiele opcji, a deweloperzy są najbardziej ukierunkowane na nabywców.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.