Forum: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem? - dom i ogród 50

tyrina 23.07.2015 *.z-connecto-r.static.3s.pl

14

Prostota i standard w dalszym ciągu wygrywają. Mówię tu o długopisach, notesach, itp. Nie musisz wydać na to sporo, a ludzie i tak zobaczą i zapamiętają logo.

kamil74 24.07.2015 *.public-gprs517461.centertel.pl

4

Najlepiej Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz.

Karolina Karaj 30.07.2015 *.217.153.117.130

1

Najlepiej popatrzeć w dużych miastach gdzie jest np. dużo uczelni. Studenci zawsze chcą coś wynająć i jak wynajmują to przeważnie min. na rok akademicki. A z drugiej strony Studenci zawsze będą :)

polecam lokalne ogłoszenia w portal społecznościowych jak np krakusik.pl w Krakowie. Ja bardzo szybko znalazłam na wynajem.

Piotr Benet 06.08.2015 *.176.221.121.207

48

Jeśli miałbym kupować mieszkanie na wynajem to albo w Warszawie albo w Krakowie.Polecam szczególnie to drugie miasto z uwagi na to,że jest tam bardzo duzo studentów . Mieszkania na wynajem mają tam wysokie ceny. Zresztą wielu z Was słyszało.

Na stronie obecnie można przejrzeć sobie inwestycje deweloperskie w okolicy:

http://www.findelio.pl/

Nowe mieszkanie w Krakowie wynajmiecie drożej.

ains 11.08.2015 *.77-253-209-184.static.ip.netia.com.pl

1

Takie mieszkanie pod wynajem to dobry pomysł. Kiedyś praktykowaliśmy i nie mieliśmy zastżeżeń. Najlepiej jest kierować ofertę w kierunku studentów. :) Gdyby ktoś był zainteresowany to jest świetne mieszkanie na sprzedaż, we Wrocławiu, wyremontowane. :) otodom.pl/oferta/mieszkanie-w-kamienicy-po-kapitalnym-remoncie-ID2IuHy.html ;)

Marek112 21.08.2015 *.agfm21.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Zobacz sobię na tą lokalizacje i tutaj kilka przykładów http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/dzielnica/29461/Ursynow-Pyry/

zuzia.gola 07.09.2015 *.abyy97.neoplus.adsl.tpnet.pl

55

Z tego co wiem, to Kraków jest w czołówce miast, w których na wynajmie mieszkań można sporo zarobić. Same meiszkania można kupić w dobrekj cenie - popatrz chociażby tutaj http://www.ap7.pl/ A później wynajmować można cały rok - uczniom, studentom, letnikom. Według mnie to złoty interes. Nawet jak weźmiesz kredyt na takie mieszkanie, to szybko praktycznie samo się spłaci.

Lucas Kruszyna 07.09.2015 *.195.205.166.153

3

Domy, segmenty i bliźniaki w Piasecznie można znaleźć w ofercie Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy (piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC). Mocną stroną są doświadczeni pracownicy, którzy są w stanie dość szybko sprzedać nawet drogą nieruchomość, która nie cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku.

Julia Mroczek 08.09.2015 *.176.221.121.207

51

Moim zdaniem warto jest wziąć pod uwagę Warszawę.Jest to duże miasto, ceny wynajmu są wysokie. Jednocześnie macie świadomość,że wartość mieszkania nie spadnie z czasem.Jest to bardzo ważne.Obecnie w mieście realizowanych jest wiele ciekawych inwestycji mieszkaniowych. Na Waszym miejscu kupiłabym coś w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na Wilanowie jest realizowana obecnie jedna z ciekawszych inwestycji. Mieszkania Zora Wilanów. Bardzo wysoki standard. Znajdują sie na Teodorowicza.

SzczęśliwaMężatka 09.09.2015 *.feo249.internetdsl.tpnet.pl

1

Moja kuzynka z mężem zrobili coś takiego w Toruniu. Wyjechali za granicę, zarobili kasę. Wrócili, wzięli ślub i postanowili zainwestować, kupili od Renova nowoczesne mieszkanie w fajnej lokalizacji. Początkowo zamysł był taki, że mieszkanie miało być dla nich. Do Anglii pojechali tylko, aby się trochę "dorobić", żeby potem wrócić, założyć rodzinę. I rzeczywiście tak z początku było. Po powrocie mieszkali tam dobre pół roku. Jednak trudno im było znaleźć pracę i skapitulowali. Wrócili do pracy do Angli. Mieszkania szkoda było, więc postanowili to wynająć. Z początku nawet nie liczyli na niewiadomo jaką kasę, a nawet bali się, że trudno będzie kogokolwiek znaleźć. Dali ogłoszenie i po niedługim czasie rozdzwoniły się telefony. Nie wiadomo było na kogo się zdecydować. Wygląda na to, że studenci porzucili akademiki :-) Teraz chętnie szukają prywatnych mieszkań. Wynajęli je trzem dziewczynom. Studentki zadowolone, a moja Natalia z Marcinem spokojni, że ich "gniazdko" nie stoi puste. Zapewne za jakiś czas i tak wrócą do Polski.

Aleksandra00 15.09.2015 *.37-128-15-138.adsl.inetia.pl

3

Chyba jednym z lepszych miast jest Warszawa:) Tam nigdy nie będzie problemu z wynajmem

Magda Drubańska 23.09.2015 *.smtp29.mysmtps.com

2

przepraszam bardzo za dodawania jednego wpisu pod drugim, ale nie wiem jak edytować swoją wypowiedź... Podaję jeszcze raz link, bo coś źle wpisałam http://red-co.net

Magda Drubańska 23.09.2015 *.46.175.230.56.maxnet.net.pl

2

A jak to wygląda w województwie kujawsko-pomorskim? Zastanawiam się nad zakupem mieszkania od [url=http://red-co.net]mieszkania toruń[/url] ale nie wiem czy wynajem będzie się mi opłacał. jak myślicie?

mańka007 06.10.2015 *.ipc41.internetdsl.tpnet.pl

1

Cześć,

osobiście uważam, że mieszkania najlepiej kupować w większych miastach, ale nie tych największych. Warszawa - moim zdaniem - ma ceny zaporowe. Ale juz Lublin c zy Gdańsk- czemu nie. Dużo studentów, dużo chętnych do wynajmu :)

Ja się zastanawiam skolei nad tym, w jaki sposób można sie zabezpieczyć przed nieuczciwym najmecą. Macie jakieś sposoby?

Standardowo w grę wchodzi kaucja, ale umówmy sie to nie jest dużo. wartość sprzętu agd czy rtv znacznie przewyzsza kaucję.

Piotr Miśkiewicz 26.10.2015 *.80.82.24.25

2

Jeżeli ktoś planuje kupić mieszkanie stricte pod wynajem, to najlepszym mozliwym wyborem są miasta studenckie. Nie ma absolutnie żadnego problemu z szybkim, a wręcz ekspresowym znalezieniem lokatorów na takie mieszkanie. Dla przykładu - Kraków: jestem właścicielem mieszkania w dobrej lokalizacji, czynsz jest dość wysoki, ale po rozłożeniu na trzy osoby czynsz staje się atrakcyjny i moja oferta, może nieatrakcyjna dla małżeństw z dziećmi, nagle staje się rozchwytywana. Interes się kręci. Jestem teraz w stanie kupić kolejne mieszkanie, i taki właśnie krok mam w planach. Tym razem celuję w rodzinę z dziećmi. Kupuję mieszkanie od dewelopera z geogrupy http://www.geogrupa.pl/pl, a inwestycja nazywa się Fabryka Czekolady. Bardzo udana inwestycja, w świetnej lokalizacji, idealna dla rodziny. Jestem juz zdecydowany i polecam takie inwestycje.

Piotr Miśkiewicz 29.10.2015 *.80.82.24.25

2

Mieszkam w Krakowie, więc orientuje się nieco na rynku nieruchomosci. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze bardzo opłaca się kupić właśnie w tym mieście mieszkanie. Najważniejszym powodem są studenci. Kupiłem mieszkanie, nie była to jakaś super lokalizacjia, ale nie miałem problemu zeby znaleźć lokatorów. Pomimo, że cena była dość wysoka jak na tamtą lokalizacje. Teraz planuje kupić kolejne mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. I tym razem celuje w studentów bo mam pewność, że cena nie będzie dla nich zaporowa.

Ed Brz 02.11.2015 *.user-164-127-160-92.play-internet.pl

8

Ja również kupiłbym na Waszym miejscu mieszkanie w Warszawie. Głównie z uwagi na wysokie ceny wynajmu jakie możemy tam uzyskać. Stawiałbym na inwestycję, o której tutaj pisze Julia Mroczek. Zora Wilanów faktycznie przedstawia się na tle innych wyjatkowo ciekawie.

Paulina Kowalska 06.11.2015 *.89-76-234-39.dynamic.chello.pl

1

Bardzo spodobała mi się ciekawa opcja jaką daje aparthotel Wola, doskonała alternatywa dla osób które nie mieszkają w Warszawie ale często tu bywają, podejrzewam że wiele osób wykupi te mieszkania pod wynajem właśnie.

Tirynek82 11.11.2015 *.staticline-31-182-64-246.toya.net.pl

2

Zależy oczywiście czego konkretnie się szuka, bo można czasem trafić coś naprawdę fajne loka za niezłą cenę, ale z doświadczenia wiem, że poszukiwanie tak owego może zająć lata świetlne. Im dalej od Warszawy tym taniej, chyba, że uderzamy w centrum Poznania, Krakowa czy Wrocławia. Wtedy wychodzi równomierność rynkowa w cenie, ale w utrzymaniu już nie. Ja zanim zacząłem poszukiwać fajnego lokum spróbowałem pomieszkać w kilku wypasionych za małe kwoty i po kilku razach wiedziałem już czego chcę, więc takiego testowania z http://www.warsaw4you.com/ polecam wszystkim.

domin89 16.11.2015 *.squarenothing.com

52

Warszawa z uwagi na wysokie ceny wynajmu brzmi jak dobra opcja, ale wydaje mi się, że lepiej rozejrzeć się w innych miastach. Ja planuję kupić mieszkanie w Toruniu pod wynajem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.