Forum: Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

24.03.2004
Hipcio
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Urzekła mnie twoja historia, nawet nie zdawałem sobie sprawy ile wzruszeń może dostarczyć książka ... a jeszcze jaki z ciebie zapobiegliwy tatuś, właśnie takich ludzi powinno pokazywać się w telewizji a nie jakiś oszołomów.
Więcej takich przykładów!!!
BRAWO, BRAWO, BRAWO BRAWO

02.04.2004
Wojtek
*.mm.com.pl

A może ktos z biorców jest płatnikiem VATu? Jaka stawka obowiązuje na taką książeczkę? I jaka będzie obowiązywac po 1maja?

02.04.2004
Vatowiec
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Stawka VAT na książki wynosi obecnie i będzie nadal wynosić 0 proc. Chyba, że będziesz sprzedawał książki Modrego Słonia przez internet za granicę.

02.04.2004
Wojtek
*.mm.com.pl

oki, a Modry Słoń sprzedaje półfabrykaty z VATem 22% (przynajmniej tak mi powiedzieli przez telefon). Czy samo zszycie tych półfabrykatów upoważnia do 0% VATu czy trzeba się jeszcze wychodzic po urzędnikach...?

02.04.2004
Sylwia
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W ustawie VAT obecnej i tej obowiazującej od 1 maja jest zapis, ze stawkę VAT 0% można stosować sprzedając ksiazki oznaczone numerami ISBN. Czy te książki kwalifikują sie do przyznania im takich numerów? A jesli takich numerów książki nie mają nadanych, to co wtedy? Jaką wówczas stawkę VAT przyjąć?

03.04.2004
Piotr
*.pila.cvx.ppp.tpnet.pl

Proszę o informację na temat realnego kosztu miesięcznego tego interesu.pracuję na całym etacie i chcę dorobić.Jakie mam zobowiązania finansowe.dziękuję za pomoc

04.04.2004
Mama
*.proxy.aol.com

W jakich miastach panstwo dzialaci czy oplac sie zaczac w miesci 50000tys mieszkancow czy musi to bayc jak zwykle warszawa

04.04.2004
Karol
*.proxy.aol.com

droga mamo to musi byc jak zwykle Warszawa male miasto malo dzieci,malo dzieci malo pieniazkow,ciezko ci podpowiedziec decyzke musisz podjac sama ,jednak jest duzo lepiej dzialac w duzym miescie

13.04.2004
Ozza
*.idea.pl

Zastanawiam się, czy można dostać na próbę jakąś książeczkę, żeby ocenić jak to wygląda. A może odezwie się jakiś biorca z woj. śląskiego lub małopolskiego - chętnie od niego kupię taką książkę, żeby zobaczyć co to jest. Mój mail: Monika.Batko@pkobp.pl Bardzo proszę o kontakt. :)

27.12.2013
wypowiedzi: 50
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sprawdźcie ciekawe propozycje książek na stronie Magii Książek. Znajdziecie tutaj bardzo dobre recenzje do książek.

28.12.2013
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest bardzo dobry pomysł na biznes tylko myślę, że bardziej się w dzisiejszych czasach opłaca prowadzić działalność online. Jeśli mamy jakieś rezerwy finansowe. Wbrew pozorom dużo ludzi jeszcze czyta.

27.02.2015
wypowiedź: 1
*.141.241.144

Witam mam pytanie bo widzę, ze ostatnio aktywność 0 :) Czy ktos w chwili obecnej jest biorcą licencji?? Jak to się u Was przedstawia współpraca zarobki :) Jak działacie w domu czy w punkcie ?? Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

16.08.2016
wypowiedzi: 106
*.dynamic.gprs.plus.pl

Nie jest wcale tak prosto wydać książkę dla dziecka. A konkurencja na rynku jest dość spora konkurencja.

28.08.2017
wypowiedzi: 32
*.dynamic.gprs.plus.pl

Czasami lepiej nie stawiać na znaną markę, ale na "modną". Na przykład produkującą organizczne ubranka.

12.09.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

Albo wystarczy ograniczyć się do źródeł które są przez nas sprawdzone i zaufane. Jeśli mamy swój upatrzony sklep co do asortymentu którego jesteśmy pewni, to nie musimy dalej szukać i błądzić. Bardzo fajne książeczki dla dzieci możńa znaleźć na stronie http://www.urwis.pl/nauka-i-zabawa/zestawy-edukacyjne/booklet-byl-sobie-czlowiek-tom-1-1 gdzie można znaleźć książeczki dopstosowane do wieku każdego dziecka i oprowadzające je po skomplikowanym świecie.

14.09.2017
wypowiedzi: 6
*.dynamic.gprs.plus.pl

No nie wiem, czy ten interes jest naprawdę taki bajeczny.

31.10.2017
wypowiedzi: 7
*.196.10.135.res.pl

Jak dla mnie pisanie bajek dla najmłodszych jest najlepszą przygodą. Powinny one być śmieszne, ale pouczające. Kolorowe, ale nie wyszystko. Bardzo podobają mi się baśnie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.