Forum: Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes - art. dziecięce 13

Dedukacja 16.01.2004 *.cz33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przepraszam cię Lechu (chyba się nie pomylę jak powiem że zajmowałeś wysokie stanowisko w administarcji rządowej, skaczesz przez płoty i rozwiązujesz krzyżówki - zapewne dzięku tej ostatniej umiejętności znasz tyle mądrych słów) za swoją głupawą odpowiedź na twoje i Bożeny (czyżby jakieś zmiany w domu, co się stało z Danutą) bardzo istotne pytanie .... dołączam się więc do waszego postulatu:
Czy jest na tym forum ktoś kto w końcu odpowie na to zasadnicze pytanie - Kto zajmie się sprzdażą książek które wydrujuje biorca licencji?

owy elephant 16.01.2004 *.north-fish.intermedia.com.pl

No... Wydaje mi się, że od tego jest ten słoń. Jest modry to i mądry. No i silna bestia jest cholernie. Szanowne Panie i Panowie, tym zajmuje się modry słoń. Pisze, sprzedaje i czyta książeczki. Pozdrawiam modrze i całuję w nozdrze.

Dedukacja 16.01.2004 *.cz33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znowu ja - jak zwykle w ostatniej swojej wypowiedzi wygłupiłem się trochę, Lechu nie był w rządzie tylko decydował kto ten rząd będzie tworzył i będzie w nim zasiadał (Leszek wiekie sorki)
Ja już wiem kto będzie sprzedawał te książki ... w sumie wcześniej się domyślałem :))) .... ale teraz po zapoznaniu się z ich ofertą, "prawie" na 100% mogę powiedzieć, że książki będzie sprzedawać ..... uwaga .... już za chwileczkę .... już za momencik ....... jeszcze chwila niepeności ..... oczywiście, że BIORCA!!!!
Każdy kto ma co do tego wątpliwości powinien zapoznać się z ofartą zanim zada głupie pytanie - Lechu

echo-slask 21.01.2004 *.212.244.164.1

A Lech na to: Niemożliwe! Coż za pomysl... toż to fortel... może górnik zacznie sprzedawać wągel! :-)

enduro 21.01.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

no nieźle?!kto następny?

Bartek 03.02.2004 *.wx254.internetdsl.tpnet.pl

Witam
Jestem bardzo zainteresowany ofertą Modrego Słonia, bardzo proszę o kontakt kogoś kto już się tym zajmuje. bartektyn@interia.pl
Pozdrawiam Bartek

TOMEK 05.02.2004 *.pe211.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

JESTEM POWAŻNIE ZAINTERESOWANY PODJĘCIEM WSPÓŁRACY Z WYDAWNICTWEM. PROSZĘ OSOBY KTÓRE DOTYCHCZAS PODJĘŁY WSPÓŁPRACE O KONTAKT I O STWIERDZEDNIE CZY TO SIĘ OPŁACA?

TEL KOM. 691 663 505 LUB EMAIL.

Obserawtor 06.02.2004 *.ze143.neoplus.adsl.tpnet.pl

W oczekiwaniu na odpowiedź od osób które są blisko tego biznesu książkowego - proponuję zastanowić się i odpowiedzieć sobie samemu na kilka pytań np:
- czy sam kupiłbym taką książkę swojemu dziecku
- czy ludzie dużo kupują i czytają książek
- czy mam w sobie tyle samozaparcia żeby chodzić "od drzwi do drzwi" i sprzedawać ten produkt (oczywiście to pytanie dotyczy osób które nie wspóracują z księgarniami)
- czy wogóle wiem o co chodzi w tym biznesie książkowym (jak widać ze wcześniejszych wypowiedzi nie wszyscu są do tego gotowi)
- trzeba zrobić sobie kalkulację: inwestycja, koszty, zysk itd
- ile naprawdę a nie tylko w teorii uda się sprzedaż książek (proponuję popytać znajmowych, rodzinę czy kupiliby coś takiego) itd

Licencjobiorca 06.02.2004 *.proxy2.satfilm.net.pl

Temat książek dla dzieci jest najbliższy ludziom, którzy sami mają dzieci. Więc jeśli jesteś rodzicem, chcesz dziecko wychować tak, aby często zaglądało do książek, a nie tylko do komputera i chcesz widzieć jego reakcje, kiedy sam czyta o sobie, lub Ty mu czytasz ksiązke o Nim (moje dziecko siedziało zaczarowane i ma juz zrobione wszystkie tytuły ze sobą w roli głównej i braciszkiem i kolegami), to ta inwestycja jest tego warta. Sam przynosi nam ksiązki bysmy Mu przeczytali o jego przygodach. I teraz tylko pytanie, czy chcesz te ksiazki tylko kupować czy również je robić. Inwestycja jest niewielka, kiedy porównuje się ją do pozostałych na tej stronie, prace można wykonywać w warunkach domowych a "poczta pantoflowa" zadowolonych klientów jest najlepszą reklamą. Ksiązki sprzedają sie same i nie trzeba chodzić "od drzwi do drzwi". Aczkolwiek nie traktowałabym tego jako głównego źródła dochodu, tylko jako działalność dodatkową. W naszym mieście ksiązki sie przyjęły, mamy już stałych klientów, którzy zamawiają kolejne tytuły, więc jeśli ktoś czuje w sobie ten temat, to ta działalność mu sie uda. Najważniejsze jest to, by podejść do tej działalności z pełnym przekonaniem (że mnie się to uda)i nastawic sie na początku na zapoznanie ludzi z nowym produktem. Życzę powodzenia kolejnym biorcom.

tomek 11.02.2004 *.z-LODMANa.forweb.pl

Poszukuję osoby działającej już w systemie "Modry słoń" z Łodzi lub okolic. (Usunięte - treść reklamowa. Redakcja)

Bartek 15.02.2004 *.staticline657.toya.net.pl

Tomku, ja działam na terenie Łodzi. Jestem jednym z dwóch biorców licencji. Jeśli masz pytania chetnie odpowiem, tel. 501-452-862 lub mailem : prokura@interia.pl

Lidka 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

A mnie jako matce wydaje się, że nie jest to taki głupi interes jak niektórym sie wydaje. Tak naprawdę to czas pokarze kto ma rację.

wasik 18.02.2004 *.217.8.179.146

BAJKI !!!!!!!!

fredek 18.02.2004 *.217.8.179.146

a może jednak nie Bajki? Tylko dobre pieniądze - czy ktoś to prowadzi, proszę o info?

przemokol 22.02.2004 *.vl45.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam;
Prosze o dane kontaktowe kogoś kto wszedł w omawiany interes. Ja jestem tym zainteresowany ale nurtuje mnie pytanie wyglądu estetycznego książki.
Pozdrawiam

Dana 22.02.2004 *.80-51-48-91.cable-modem.tkk.net.pl

Bartku / wypowiedz z 15 lutego/- czy moge do Ciebie napisc na podanego maila?

Piotr 24.02.2004 *.pa43.pila.cvx.ppp.tpnet.pl

Obserwuje ten interes od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć,że jest bardzo interesujący.Zastanawia mnie jednak kwestia zwrotu poniesinego nakładu.Jeżeli wliczymy wszystkie koszty to trzeba sprzedać ok.160-książek aby wyjść na zero.pytanie do tych wszystkich,ktorzy zaczeli się w to bawić czy to prawda?Pozdrawiam

MODRY SŁOŃ 25.02.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą przekazujemy kontakt do biorcy z Włocławka - pani Sylwii Kwiatkowskiej - tel. 506 664 810. Mam nadzieję, że rozmowa z nią rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże w podjęciu decyzji o rozpoczęciu współpracy z wydawnictwem Modry Słoń.

mario 22.03.2004 *.if-195-goofy.grontmij.net

i mnie interesuje ta sprawa. nie podobaja mi sie tylko te obrazki w tych ksiazkach - sa niskiej jakosci. mam za to pomysl jak to sprzedawac, chociaz wg mnie te ksiazki nie powinny kosztowac wiecej niz 15 zl. a to oznacza zyska tylko 2-3 zl wiec licho. moge natomiast zastanowic sie nad otworzeniem wspolnego interesu. jedni skladaja itd. ja sprzedaje itd. ? pozdrawiam, m.

drop 24.03.2004 *.fr104.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja w to wchodzę... zastanawiałem sie co zrobić z córki skarbonka ... ma 7 lat Dostałem własnie książke od słonoia:).. Miło sie rozczarowałem. Książka trafiła do przedszkola i mam pełno zamowien ... a jeszcze nie mam licencji ...:)
Kiedy mała dorosnie bedzie sama prowadziła tą mała firemke. Jej książka strasznie sie podoba a przygoda nie jest infantylna.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.