Forum: Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes - art. dziecięce 13

Hipcio 24.03.2004 *.aez176.neoplus.adsl.tpnet.pl

Urzekła mnie twoja historia, nawet nie zdawałem sobie sprawy ile wzruszeń może dostarczyć książka ... a jeszcze jaki z ciebie zapobiegliwy tatuś, właśnie takich ludzi powinno pokazywać się w telewizji a nie jakiś oszołomów.
Więcej takich przykładów!!!
BRAWO, BRAWO, BRAWO BRAWO

Wojtek 02.04.2004 *.razdwa.mm.com.pl

A może ktos z biorców jest płatnikiem VATu? Jaka stawka obowiązuje na taką książeczkę? I jaka będzie obowiązywac po 1maja?

Vatowiec 02.04.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Stawka VAT na książki wynosi obecnie i będzie nadal wynosić 0 proc. Chyba, że będziesz sprzedawał książki Modrego Słonia przez internet za granicę.

Wojtek 02.04.2004 *.razdwa.mm.com.pl

oki, a Modry Słoń sprzedaje półfabrykaty z VATem 22% (przynajmniej tak mi powiedzieli przez telefon). Czy samo zszycie tych półfabrykatów upoważnia do 0% VATu czy trzeba się jeszcze wychodzic po urzędnikach...?

Sylwia 02.04.2004 *.ff156.neoplus.adsl.tpnet.pl

W ustawie VAT obecnej i tej obowiazującej od 1 maja jest zapis, ze stawkę VAT 0% można stosować sprzedając ksiazki oznaczone numerami ISBN. Czy te książki kwalifikują sie do przyznania im takich numerów? A jesli takich numerów książki nie mają nadanych, to co wtedy? Jaką wówczas stawkę VAT przyjąć?

Piotr 03.04.2004 *.pc34.pila.cvx.ppp.tpnet.pl

Proszę o informację na temat realnego kosztu miesięcznego tego interesu.pracuję na całym etacie i chcę dorobić.Jakie mam zobowiązania finansowe.dziękuję za pomoc

Mama 04.04.2004 *.cache-frr-ab08.proxy.aol.com

W jakich miastach panstwo dzialaci czy oplac sie zaczac w miesci 50000tys mieszkancow czy musi to bayc jak zwykle warszawa

Karol 04.04.2004 *.cache-frr-ab08.proxy.aol.com

droga mamo to musi byc jak zwykle Warszawa male miasto malo dzieci,malo dzieci malo pieniazkow,ciezko ci podpowiedziec decyzke musisz podjac sama ,jednak jest duzo lepiej dzialac w duzym miescie

Ozza 13.04.2004 *.gprs2.idea.pl

Zastanawiam się, czy można dostać na próbę jakąś książeczkę, żeby ocenić jak to wygląda. A może odezwie się jakiś biorca z woj. śląskiego lub małopolskiego - chętnie od niego kupię taką książkę, żeby zobaczyć co to jest. Mój mail: Monika.Batko@pkobp.pl Bardzo proszę o kontakt. :)

kunas 27.12.2013 *.dwd173.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Sprawdźcie ciekawe propozycje książek na stronie Magii Książek. Znajdziecie tutaj bardzo dobre recenzje do książek.

freva 28.12.2013 *.abua191.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

To jest bardzo dobry pomysł na biznes tylko myślę, że bardziej się w dzisiejszych czasach opłaca prowadzić działalność online. Jeśli mamy jakieś rezerwy finansowe. Wbrew pozorom dużo ludzi jeszcze czyta.

Julita Dziubałtowska Szczęsna 27.02.2015 *.62.141.241.144

1

Witam mam pytanie bo widzę, ze ostatnio aktywność 0 :) Czy ktos w chwili obecnej jest biorcą licencji?? Jak to się u Was przedstawia współpraca zarobki :) Jak działacie w domu czy w punkcie ?? Z góry ślicznie dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

Asiula 16.08.2016 *.apn-5-60-195-235.dynamic.gprs.plus.pl

136

Nie jest wcale tak prosto wydać książkę dla dziecka. A konkurencja na rynku jest dość spora konkurencja.

Gus!a 28.08.2017 *.apn-5-60-86-11.dynamic.gprs.plus.pl

73

Czasami lepiej nie stawiać na znaną markę, ale na "modną". Na przykład produkującą organizczne ubranka.

Skrzetuski 14.09.2017 *.apn-5-60-149-88.dynamic.gprs.plus.pl

6

No nie wiem, czy ten interes jest naprawdę taki bajeczny.

korek 31.10.2017 *.ip-91.196.10.135.res.pl

7

Jak dla mnie pisanie bajek dla najmłodszych jest najlepszą przygodą. Powinny one być śmieszne, ale pouczające. Kolorowe, ale nie wyszystko. Bardzo podobają mi się baśnie.

Mycha 07.03.2018 *.acj147.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Wszyscy piszą, że wchodzą ale zero konkretów. Można więcej szczegółowych informacji poznać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.