Forum: Własny biznes w Anglii - apteki i art. zdrowotne 19

Jan33 05.12.2014 *.user-46-113-158-26.play-internet.pl

127

Chciałbym uruchomić własny sklep w Londynie. Zastanawiam się jedynie co w nim sprzedawać. Mam kilka pomysł - chciałbym jednak wysłuchać waszych propozycji.

Piotr Benet 08.12.2014 *.user-46-112-158-251.play-internet.pl

48

Tutaj brakuje takich usług jak doradca żywieniowy... ludzie tutaj jedzą byle co i byle najtańszym kosztem... przydałby się ktoś, kto podpowiedziałby co i w jakich ilościach należy jeść.

Druga sprawa, to sexshop... poważnie... tutaj też ludzie kupują takie rzeczy na potęgę :)

Mścisław Bystrzanowski 10.12.2014 *.user-164-126-41-187.play-internet.pl

14

A wiesz, że to nie jest taki zły pomysł z tym sklepem z akcesoriami erotycznymi. Jeden z moich znajomych otworzył taki sklep jakiś czas temu w UK - z takim asortymentem

Marża na produktach od 100 do 200%, wyłączność (nie ma nigdzie indziej podobnego asortymentu na rynku), możliwość zwrotu w ciągu 6 miesięcy, odroczone płatności. Krótko mowiąc minimalizujesz ryzyko.

Jan33 11.12.2014 *.213-195-170-143.static.ip.netia.com.pl

127

Powiedz coś więcej na ten temat... Skąd bierze towar? Czy ma duże obroty? Czy to mu się opłaca?

Mścisław Bystrzanowski 15.12.2014 *.public-gprs515158.centertel.pl

14

Zapoznaj się z tym katalogiem http://online.fliphtml5.com/fbpn/uory/

Masz tam też opisane zasady współpracy - według mnie ryzyko jest bardzo niskie, a potencjalna szansa na zarobienie jakiś fajnych pieniędzy wysoka. Wszystko zależy od Twojej operatywności.

Jan33 16.12.2014 *.176.221.121.123

127

Czyli co - załóżmy, że biorę od nich towar i kiepsko mi idzie to po 6 miesiacach mogę go zwrócić a oni oddaszą mi kasę?

Piotr Benet 18.12.2014 *.public-gprs514526.centertel.pl

48

Stary, ale tutaj nie ma się widzę nad czym zastanawiać... Jeżeli chcesz otworzyć własny biznes z niskim wkładem własnym z niskim ryzykiem - to tutaj nic lepszego nie znajdzesz... Towar jest trwały, odprony na upływ czasu. Jeżeli znajdziesz dobry punkt to będzie to szło. Wszystko idzie. Anglicy nie ścibolą.

wisia 25.12.2014 *.public-gprs515150.centertel.pl

3

Najlepiej inwestować w usługi. Sprzedaż towarów przeciosła się do Internetu.

Zdunek 19.01.2015 *.host-92-18-223-235.as13285.net

1

Witam!

Chodzi mi po głowie ostatnio pewnien pomysł, niestety im dłużej myślę tym bardziej się waham czy jest sens inwestować.

Najpierw wspomnę że nigdy nie prowadziłem żadnej działalności, także jestem nowicjuszem, dlatego chciałbym wystartować z czymś małym, mało skomplikowanym o niewielkim wkładzie, a przy tym mieć możliwość kontynuacji swojej dotychczasowej pracy.

Do rzeczy, mój pomysł jest skierowany bardziej dla Brytyjczyków a jest nim fotobudka. Urządzenie jest wykorzystywane na imprezy okolicznościowe typu: urodziny, śluby, party, imprezy firmowe itp. Możliwości ma różne, drukowanie różnych formatów, zmienne tła, dodawanie ramek, możliwość bezpośredniego przesyłania zdjęć na portale społecznościowe i kilka innych. Pomysł ogólnie wygląda tak, że kupuję fotobudkę, do tego różnego rodzaju rekwizyty takie jak: maski, peruki, napisy, zabawne okulary itp. Następnie daję rozpoznawalną reklamę z dobrą oraz czytelną ofertą (atrakcyjna cena, płyta dvd ze slajdami i całą zabawą w środku, album dla "bohaterów wydarzenia" w którym goście mogli by wkleić swoje zdjęcie z autografem, to wszystko w cenie pakietu) i..... no właśnie i tutaj jest wielki znak zapytania, czy byłby popyt na taką zabawę, bo tylko to mnie zastanawia? Wiem że nie jest to nowość, istnieję już to na rynku polskim jak i na brytyjskim, bardzo popularne jest też to w USA. Czytając wszystkie opinie osób które wynajmowały fotobudkę, można stwierdzić że zabawa z tym urządzeniem zawsze była przednia.

Zdaję sobie sprawę że nie otrzymam odpowiedzi typu: "napewno się uda", ale chciałbym mieć od Was ogólną opinie na ten temat.

Link do YouTube żeby Wam zobrazować pomysł: https://www.youtube.com/watch?v=VA8HbFaYvb8

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie sugestie i opinie.

Korczak 01.08.2015 *.89.229.16.137

33

Akurat jeśli chodzi o księgarnie internetowe czy też nie z polskimi książkami to w UK tego już troszkę jest więc obszar ryzykowny. Ze znanych mi, w których kupowałem jak byłem 3 lata na wyspach na pewno warto wspomnieć o Rewolucji - http://www.rewolucja.co.uk/ pomimo globalizacji 80 tys. polskich tytułów w UK robi wrażenie (polskich tytułów)

maczynskijurek 03.08.2015 *.acwt37.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ja mysle ze moj polski sposob by sie sprawdzil, szukanie nieruchomosci albo bardzo nowych albo starych do remontu a potem odsprzedawanie drozej. Ja okazji szukam na http://www.nieruchomosci.com.pl ale sądze ze w Anglii tez są odpowiedniki typu gumtree czy coś. Na całym świecie cena nieruchomosci rosnie, moze to inwestycja odlozona w czasei, ale pewniejsza niz lokaata w banku

1grybar 27.10.2015 *.5e02c804.bb.sky.com

1

OPTIMASTEAM

Według mnie najlepszy pomysł na Anglię w tym momęcie.

Myjnie parowe i nie tylko

posprawdzajcie sobie na yotube lub innych stronach

W polsce działa grinsteam a tutaj optimasteam z tym że Anglia się dopiero rozkręca i można nieźle zarobić jak ktoś ma głowe na karku.

Jak ktoś jest zainteresowany Franchize to proszę pisać.

bart@optimasteam.co.uk

nati 25.11.2015 *.public-gprs517454.centertel.pl

193

Internetowa księgarnia Rewolucja w UK robi naprawdę duże wrażenie. Myślę, że nikt nie jest w stanie dorównać jej sukcesowi. Mają tanie książki i tanią wysyłkę.

jakubAM 04.04.2016 *.ssuproxy3.solent.ac.uk

2

Ja niedawno zaczalem wlasna dzialalnosc, ktora rozwijam jak narazie w wolnym czasie. Idea, ktora mi przedstawiono byla bardzo ciekawa, ryzyka nie ma, dzialam we wlasnym zakresie i dostaje tyle wynagrodzenia ile w to wloze wolnego czasu, biznes ten sie rozwija w UK, a dziala w kilkudziesieciu krajach na swiecie, bardzo ciekawa idea, jesli ktos mysli o prowadzeniu wlasnego biznesu. Jak ktos ma jakies pytania, to prosze o wiadomosc prywatna, lub podam nr tel osobom zainteresowanym.

MarekG 09.06.2017 *.89-65-75-72.dynamic.chello.pl

95

A nie ryzykowne teraz po Brexicie? :)

Vea 01.07.2017 *.119.14.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

3

Teraz to juz albo otworzyl albo nie otworzyl :D

mauro 02.07.2017 *.cqx208.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Z polskimi wędlinami otwórz.

pilkarka20 31.07.2017 *.agkt71.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Jest tutaj ktos kto szuka wspolnika do biznesu?

zuzia.gola 02.10.2017 *.088156202018.starachowice.vectranet.pl

55

Najpewniej chyba jest ze spółka LTD w UK. Formalności zlec firmie, która zna sie na tym, np. TaxAngels.pl - jedna z bardziej polecanych bo nie tylko sa doświadczeni ale maja mądrych specjalistów, którzy śledza zmiany i przepisy na bieżąco.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.