Forum: Sprzedaż wyrobów z plexi

08.12.2014
wypowiedzi: 51
*.play-internet.pl

Plexi sprawdza się przede wszystkim w handlu - jako wszelkiego rodzaju zawieszki, ekspozytory, stojaki, regały, półki, litery itd.

Myślicie, że jest to dobry pomysł na biznes?

08.12.2014
wypowiedzi: 9
*.internetdsl.tpnet.pl

Jeżeli chodzi o Białystok czy Warszawę - to tutaj Trudno będzie Ci się wbić, bo tam od jakiegoś czasu działa Javis

 

19.12.2014
wypowiedzi: 119
*.static.ip.netia.com.pl

Te u nich kiedyś zamawialiśmy różnego rodzaju zawieszki, ekspozytory, meble do sklepu z plexi. Nie jest to szczególnie drogie - a całkiem fajnie się prezentuje. Tutaj wrzucam linka - znajdziesz tam szczegółowy opis tego czym się zajmują i oferują. A z plexi można w zasadzie ulepić wszystko.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.