Forum o artykule: Świąteczna zmora e-sklepów 1484

Iwona Młynarczyk 09.12.2014 *.dgj6.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
No i właśnie w tych regulaminach pies jest pogrzebany. Wielu sprzedawców zamieszcza w nich klauzule niedozwolone, by oszukać nieświadomych klientów. Polecam więc wszystkim dokładnie je czytać, zanim kupi się określony produkt. A dla przedsiębiorców rada - zróbcie jakiś audyt regulaminu i przestańcie oszukiwać!

AnkaP. 09.12.2014 *.public-gprs515148.centertel.pl

6

Iwona ma rację! Nieuczciwych nie brakuje!

Iwona Młynarczyk 10.12.2014 *.e126-205.icpnet.pl

2

Dziękuję AnkaP! :)

NatashaR 16.12.2014 *.150.254.106.140

2

Z tymi regulaminami to teraz będzie szczególnie zamieszanie w zwiazku z nową ustawą...

Iwona, faktycznie, niestety nieuczciwych przedsiębiorców jest calkiem sporo. Wielka szkoda, bo cierpi na tym całe grono osób, które rzetelnie prowadzą e-biznes i dbają o swoich klientów.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.