Forum o artykule: Branża jubilerska i kosmetyczna 2014 38

ANeta Kuzera 09.12.2014 *.91-233-115-129.dg-net.pl

15

A ja tak szczerze mówiąc nie przepadam za wyrobami dużych firm jubilerskich. Wolę ręcznie robioną, unikalna biżuterię gotycką i przynajmniej stać mnie na jej zakup :)

Mitek7 20.03.2018 *.194.181.117.18

63

Słuchajcie, moi kochani,temat jest poniekąd "prezentowy", więc mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Poprowadzę wspomniany wątek w troszeczkę innym kierunku, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie. Przede wszystkim dla mnie liczy się taki fakt, że prezent powinien pasować do gustu obdarowanego. Moja dziewczyna interesuję się sztuką i chciałbym dla niej kupić jakiś nietuzinkowy obraz. Znalazłem tę ofertę - https://desa.pl/pl/pages/9/jak-sprzedac Myślicie, iż warto z niej skorzystać?

JohnPershing 20.03.2018 *.89.238.186.236

W braży jubilarskiej widocznych jest paru dużych graczy. Branża kosmetyczna jest mocno rozdrobiniona.

Licencjackie prace - ogłoszenia

prawicowiec 25.03.2018 *.89-64-62-159.dynamic.chello.pl

8

Opcje binarne demo? Ktoś to stosuje?

Jeśli chodzi o mnie to sprawa jest o tyle w zasadzie prosta, że wiem który broker ma co i jak uruchomione, stąd bardzo łatwo jest przejrzeć opcje binarne demo na zasadzie ich poszczególnych ofert. Tak czy inaczej nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać, bo wiele jest podobieństw itd. ale każdy jednak się czymś tam, choćby minimalnie różni.

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.