Forum: Produkcja odzieży reklamowej. Warto inwestować? - moda 114

gumis123 15.12.2014 *.user-109-243-182-41.play-internet.pl

10

Chcemy wypromować firmę. Pomyśleliśmy z wspólnikiem o produkcji różnych gadżetów np. koszulek z nadrukiem czy kurtek. Wydaje nam się to dobrym pomysłem. Co myślicie? Warto zainwestować? I kto mógłby nam zająć się produkcją takich gadżetów?

Kaja Metrowska 15.12.2014 *.176.221.121.123

18

Jakiś czas temu zamawialiśmy takie gadżety reklamowe do firmy tak więc myślę,ze mogę Ci pomóc. Kupowaliśmy je w tej hurtowni odzieży reklamowej Reflect. W zasadzie to wybór zależał głównie od ceny ponieważ tniemy w firmie koszta i właśnie tam można było zamówić koszulki najtaniej. Co do samego zamówienia nie mam żadnych zastrzeżeń.

Koszulki bardzo wysokiej jakości, dostaliśmy je szybko.

Julian 28.05.2015 *.d138-168.icpnet.pl

1

Jak najbardziej, w Reflecie znajdziesz odzież reklamową bardzo dobrej jakości. Mają swoją hurtownię odzieży reklamowej i naprawdę duży wybór. We wszystkim Ci pomogą, jakie znakowanie dobrać, co będzie najkorzystniejsze cenowo, super firma.

sklepyk 09.05.2016 *.guj105.internetdsl.tpnet.pl

6

Mam sklep z odzieżą dużych rozmiarów i dość fajnie mi idzie. Niedawno zaczęłam współpracować z nową hurtownią, a nawet nie hurtownią a producentem. Odzież bardzo dobrej jakości, niskie ceny ponieważ ubrania przywożą z zagranicy. Jakoże to producent, więc można zamawiać również niestandardowe reczy.

Mogę dać Wam namiar na przedstawiciela tego producenta. Kolekcje naprawdę są rewelacyjne.

Piter22 20.06.2016 *.124-8.echostar.pl

5

Moim zdaniem naprawdę fajnym pomysłem na promocję są właśnie koszulki. Można je bardzo zindywidualizować, np. ostatnio widziałem u ekipy z firmy montażowej firmowe koszulki, ale takie trochę żartobiliwe i bardzo mi się to spodobało. Widziałem na zobaczsam.pl koszulki ze śmiesznymi wzorami i tak się zastanawiam, czy nie zamówić podobnego projektu do własnej firmy.

Bluething 21.06.2016 *.176.116.200.38

4

Znajomy prowadzi firmę i właśnie na tym głównie opiera swoje wyroby, drukuje dosłownie na wszystkim i mówi że w porządku biznes się kręci. Tylko trzeba z głową to prowadzić

frankowicz43 15.07.2016 *.z-connecto-r.static.3s.pl

8

Ja mysle ze warto. Ale tzreba wiedziec gdzie sprzedac.

hungry_heart 05.09.2016 *.apn-46-215-158-98.dynamic.gprs.plus.pl

38

No tak, to prawda. Ja nie jestem stworzona do takiej pracy i nie nadawałabym się do tego. Poza tym i tak wydaje mi się, że wiele osób pracę w call center traktuje jako przejściową. Mało jest osób, które rzeczywiście to lubią.

hungry_heart 05.09.2016 *.apn-46-215-158-98.dynamic.gprs.plus.pl

38

Takie gadżety mogą się przydać na jakieś targi czy eventy promocyjne, ale nie sądzę, że warto produkować tego bardzo dużo. Ogólnie ludzie takie koszulki lubią ze względu na użyteczność, ale często nie zwracają uwagi na znaczek na nich umieszczony.

Jane 12.06.2018 *.31.1.168.178

62
Dlaczego nie? Sądzę, że raczej wzięcie będzie.

Asiula 30.10.2018 *.apn-95-40-116-73.dynamic.gprs.plus.pl

136
Teraz jest już sporo takich firm. I wszystkie działają w internecie, więc konkurencja jest duża.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.