Forum: Gdzie kupić meble do warsztatu?

24.04.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

U mnie w warsztacie dominuje marka niemiecka. Brałem wyposażenie od siegstar.com. Dość ciekawy sklep z wyposażeniem warsztatów samochodowych, bo jednocześnie ludzie od nich prowadzą serwis pojazdów. Jak rozmawiasz to wiesz, że o konkretach z praktykami branżowymi. Ta marka ma urządzenia modułowe. Znacznie lepsze i ergonomiczne moim zdaniem. Nie ma problemu z serwisem, z częściami zamiennymi, z przedstawianiem i organizacją pracy. Do tego dostajesz montaż, serwis, gwarancję, szkolenia kadry. Wszystko w pakiecie. Do tej pory z nimi współpracuję, a mija już prawie pięć lat od pierwszej transakcji. Z serwisu może raz, czy dwa korzystałem w drobnych sprawach.

14.06.2017
wypowiedzi: 11
*.static.ip.netia.com.pl

Ja kupowałam meble od tej firmy http://www.vimexmeble.pl/ i jestem bardzo zadowolona

14.06.2017
wypowiedzi: 11
*.static.ip.netia.com.pl

ja kupowałam u nich meble i jestem bardzo zadowolona http://www.vimexmeble.pl/

14.06.2017
wypowiedzi: 98
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja z bratem kupiłem materiał i elementy do łaczeń https://tekstowy.net/elementy-zlaczne-kategorie-typy-i-przyklady/ i wykonaliśmy samii, wyszło solidnie.

14.06.2017
wypowiedzi: 98
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja z bratem kupiłem materiał i elementy do łaczeń https://tekstowy.net/elementy-zlaczne-kategorie-typy-i-przyklady/ i wykonaliśmy samii, wyszło solidnie.

dodam tylko, ze był to materiał z  drewniana. Płta najlepiej wodooporna i krawedziaki

14.06.2017
wypowiedzi: 11
*.noc.fibertech.net.pl

Meble rzeczywiście mogą być sporym wydatkiem, dlatego tym bardziej warto szukać dobrych ofert i korzystnych okazji. Trafiłem ostatnio na stronę: https://aleo.com/pl/firmy/ , o której wcześniej nie słyszałem i okazało się, że jest to całkiem fajna platforma, na której różne strony mogą wystawiać swoje oferty. Zresztą nie tylko meble tam można znaleźć, również jakieś bardziej specjalistyczne produkty, a także usługi. Fajna sprawa. 
 

19.06.2017
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

Meble do warsztatu, to trudny temat, wciąż nie ma wielu sklepów z takim asortymentem. Być może z czasem się to zmieni.

01.07.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

A może spróbój zerknąć na te regały metalowe .Są bardzo dobrze wykonane, solidne a przede wszystkim nie są drogie :) Firma zajmuje się produkcją oraz instalacją :) 

02.07.2017
wypowiedzi: 29
*.wegrow.domtel.com.pl

Moim zdaniem odpowiednie wyposażenie magazynu czy hali produkcyjnej to podstawa bo to właśnie wyposażenie ma bezpośredni wpływ na pracę w takim miejscu. Ciekawym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem są według mnie takie regały rolkowe, które znajdą zastosowanie w tego typu przedsiębiorstwach. Generalnie polecam produkty firmy Nedcon, cieszą się pozytywną opinią wśród klientów. 

01.08.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Wiem, że jeśli chodzi o metalowe meble to takimi rzeczami zajmuje się marka Limesto (ich strona: limesto.pl). Dwa miesiące temu właśnie u nich zamawialiśmy do biblioteki regały. Te co były wcześniej to pamiętały jeszcze lata 80 – te, jeśli nie wcześniejsze. Teraz jest nowocześnie, wygodnie, ale też bezpiecznie, bo przy poprzednich regałach to był trochę strach, że nie wytrzymają obciążenia.

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polecam sprawdzić tutaj: Solid-bydgoszcz.pl na pewno coś ciekawego znajdziesz, ja tam ostatnio zamawiałem rolety i jestem bardzo zadowolony. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.