Forum: Gdzie kupić meble do warsztatu?

24.04.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

U mnie w warsztacie dominuje marka niemiecka. Brałem wyposażenie od siegstar.com. Dość ciekawy sklep z wyposażeniem warsztatów samochodowych, bo jednocześnie ludzie od nich prowadzą serwis pojazdów. Jak rozmawiasz to wiesz, że o konkretach z praktykami branżowymi. Ta marka ma urządzenia modułowe. Znacznie lepsze i ergonomiczne moim zdaniem. Nie ma problemu z serwisem, z częściami zamiennymi, z przedstawianiem i organizacją pracy. Do tego dostajesz montaż, serwis, gwarancję, szkolenia kadry. Wszystko w pakiecie. Do tej pory z nimi współpracuję, a mija już prawie pięć lat od pierwszej transakcji. Z serwisu może raz, czy dwa korzystałem w drobnych sprawach.

14.06.2017
wypowiedzi: 11
*.static.ip.netia.com.pl

Ja kupowałam meble od tej firmy http://www.vimexmeble.pl/ i jestem bardzo zadowolona

14.06.2017
wypowiedzi: 11
*.static.ip.netia.com.pl

ja kupowałam u nich meble i jestem bardzo zadowolona http://www.vimexmeble.pl/

14.06.2017
wypowiedzi: 104
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja z bratem kupiłem materiał i elementy do łaczeń https://tekstowy.net/elementy-zlaczne-kategorie-typy-i-przyklady/ i wykonaliśmy samii, wyszło solidnie.

14.06.2017
wypowiedzi: 104
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja z bratem kupiłem materiał i elementy do łaczeń https://tekstowy.net/elementy-zlaczne-kategorie-typy-i-przyklady/ i wykonaliśmy samii, wyszło solidnie.

dodam tylko, ze był to materiał z  drewniana. Płta najlepiej wodooporna i krawedziaki

14.06.2017
wypowiedzi: 11
*.noc.fibertech.net.pl

Meble rzeczywiście mogą być sporym wydatkiem, dlatego tym bardziej warto szukać dobrych ofert i korzystnych okazji. Trafiłem ostatnio na stronę: https://aleo.com/pl/firmy/ , o której wcześniej nie słyszałem i okazało się, że jest to całkiem fajna platforma, na której różne strony mogą wystawiać swoje oferty. Zresztą nie tylko meble tam można znaleźć, również jakieś bardziej specjalistyczne produkty, a także usługi. Fajna sprawa. 
 

19.06.2017
wypowiedzi: 3
*.internetdsl.tpnet.pl

Meble do warsztatu, to trudny temat, wciąż nie ma wielu sklepów z takim asortymentem. Być może z czasem się to zmieni.

01.07.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

A może spróbój zerknąć na te regały metalowe .Są bardzo dobrze wykonane, solidne a przede wszystkim nie są drogie :) Firma zajmuje się produkcją oraz instalacją :) 

02.07.2017
wypowiedzi: 37
*.wegrow.domtel.com.pl

Moim zdaniem odpowiednie wyposażenie magazynu czy hali produkcyjnej to podstawa bo to właśnie wyposażenie ma bezpośredni wpływ na pracę w takim miejscu. Ciekawym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem są według mnie takie regały rolkowe, które znajdą zastosowanie w tego typu przedsiębiorstwach. Generalnie polecam produkty firmy Nedcon, cieszą się pozytywną opinią wśród klientów. 

01.08.2017
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Wiem, że jeśli chodzi o metalowe meble to takimi rzeczami zajmuje się marka Limesto (ich strona: limesto.pl). Dwa miesiące temu właśnie u nich zamawialiśmy do biblioteki regały. Te co były wcześniej to pamiętały jeszcze lata 80 – te, jeśli nie wcześniejsze. Teraz jest nowocześnie, wygodnie, ale też bezpiecznie, bo przy poprzednich regałach to był trochę strach, że nie wytrzymają obciążenia.

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polecam sprawdzić tutaj: Solid-bydgoszcz.pl na pewno coś ciekawego znajdziesz, ja tam ostatnio zamawiałem rolety i jestem bardzo zadowolony. 

25.09.2017
wypowiedzi: 119
*.static.edis.at

Meble używane - można takowe znaleźć chociażby na giełdach na faceook-u. Dużo też tego mają na olx-ach. Lub bezpośrednio na forach dla mechaników. 

Nowe meble warsztatowe proponuję szukać np tutaj https://www.ajprodukty.pl/warsztat-i-zaklad/6210451.wf

Mają tam duży wybór w różnych opcjach cenowych 

26.09.2017
wypowiedzi: 4
*.190.123.12

Ja do takich miejsc polecam zawsze wszelkie regały stalowe, magazynowe, do warsztatu szczególnie uzupełnione o palety, skrzynki itp. Jakiś czas temu sam robiłęm takie zakupy i wtedy bardzo pomocna okazała się obsługa z www.abrack.pl. Sprzęt mają naprawe dobry, ze średniej pólki cenowej, ale najwyższej jakości co przekłąda się na jakoś usług jakie możesz oferować. polecam :) pozdrawiam!

11.10.2017
wypowiedź: 1
*.143.241.62

Wrocławski producent mebli http://www.vonart.com.pl/oferta/meble-sklepowe/ Vonart oferuje rozwiązania dla lokali należących do różnych branż. Myślę, że śmiało można się do nich odezwać oraz poprosić o konsultacje, a oni nie bojąc się nowych wyzwań zajmą się Twoim warsztatem kompleksowo i profesjonalnie. 

13.10.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Ja z kolei w przyszłym sezonie planuję zakup mebli ogrodowych. W tym się nie udało, bo niestety nie mogłam się zdecydować. Mój ogródek nie jest duży, ale planuję wymienić mebelki na trwalsze i łatwiejsze do czyszczenia. Na razie mam zwykłe plastikowe i nie mam doświadczenia w zakupie takich produktów. Ostatnio wpadłam na meble ogrodowe z technorattanu i zastanawiam się jak takie meble się faktycznie sprawdzają. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie? Czy można je trzymać przez cały czas na zewnątrz i ewentualnie czymś przykryć?

16.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajną sprawą jest materac Step i wygodne łóżko ja najpierw co inwestuje to w sypilanie w domu bo jednak sen jest ważny i potrzebny dlatego skupiam się na tych punktach.  A poźniej reszta.

30.10.2017
wypowiedzi: 12
*.icpnet.pl

Ja od siebie mogę polecić Meble Dąbrowa Górnicza ze sklepu meble24.pl

03.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja sobie ostatnio zamawiałem z htttp://bella-decor.pl/kolekcje/meble-prowansalskie bardzo fajne meble to są i solidne. Wolę właśnie sobie zamówić z internetu bez konieczności jeżdżenia po marketach i potem kombinowania transportu do tego. 

07.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakbyś szukał oświetlenia zajrzyj na http://outled.pl. takich lamp jak tam są potrzebujesz. W warsztacie czasami trzeba doświetlić trudno dostępne miejsca ;)

13.11.2017
wypowiedzi: 9
*.244.185.28

 Zdecydowanie najlepszym pomysłem dla Ciebie byłyby :

  • meble warsztatowe: szafy warsztatowe, stoły warsztatowe, tablice warsztatowe, krzesła obrotowe;

Tak się składa, że http://www.met-pol.pl produkują artykuły tego typu, sam zamawiałem wyżej wspomniane meble do mojego warsztatu. Metalowe, wytrzymałe meble to podstawa dla dobrze zaopatrzonego warsztatu. Różnego rodzaju warunki pasujące w warsztacie nie powinny być dla nich zagrożeniem.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.