Forum: Gdzie kupić meble do warsztatu?

15.12.2014
wypowiedzi: 10
*.play-internet.pl

Jaki sklep zajmuję się wyposażeniem warsztatów czy magazynów? Pilnie potrzebuję regału do warsztatu, chciałbym dostać coś solidnego, co będzie stać przez lata. Zależy mi też na szybkiej dostawie.

15.12.2014
wypowiedzi: 18
*.221.121.123

Może Bakpol?

W firmie mają duży wybór mebli na wymiar:

Wszystkie meble zgodne są z odpowiednimi certyfikatami jakości, spełniają również wyśróbowane normy ISO.

Myślę,że powinny Ci posłużyć na wiele lat. 

05.06.2015
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Do biblioteki bardzo nowoczesne, wygodne regały zamawialiśmy swego czasu od Limesto. Na stronie sklepu – www.limesto.pl, jest cała aktualna oferta, dobrze opisana, nie powinno być problemu z zakupami. Dodatkowo można liczyć na pomoc obsługi, która jest tutaj wyjątkowo dobrze obeznana z asortymentem.

09.06.2015
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

Meble do warsztatu? Może wsyarczy przejść się do marketu budowlanego i znaleźć tam najprostrze metalowe regały o dużym udźwigu?

09.10.2015
wypowiedzi: 21
*.205.166.153

Dużo fajnych mebli w nowoczesnym stylu można znaleźć w ofercie sklepu FormyUzytkowe.pl. Mają meble do salonu, sypialni, kuchenne, łazienkowe, dziecięce, biurowe, a nawet ogrodowe. Proponują też stylowe lampy, zegary marki Karlsson i inne dodatki dekoracyjne. Wzornictwo naprawdę wyróżnia się na tle innych sklepów.

21.10.2015
wypowiedzi: 5
*.play-internet.pl

w internecie są hurtownie, które oferują różnego rodzaju meble - do wyboru, do koloru

30.10.2015
*.icpnet.pl

Markety budowlane to chyba średni pomysł, sprowadzają najtańsze regały. Lepiej do specjalistycznego sklepu czy hurtowni, nie wiem, czy znacie Transmag.pl, ale w tego typu sklepach pracują doradcy, którzy znają się na konkretnym dziale, a nie mają ogólną wiedzę jak w marketach budowlanych.

04.11.2015
wypowiedzi: 57
*.gl.digi.pl

zalezy czego potrzebujesz. Regaly kupisz w marketach, które stricte specjalizują się w tego typu produktach. Z kolei oświetlnie i lekkie a zarazem trwale meble znajdziesz np. tu: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Lampy-designerskie/144 Ja sam kupiłem ostatnio lampy designerskie do biura i musze przyznać, że to by dobry wybór. Nie dość, że fajnie sie prezentują, to jeszcze sa lekkie i latwe do czyszczenia.

17.11.2015
wypowiedzi: 3
*.icpnet.pl

Moim zdaniem najlepiej wybierać duże firmy, które specjalizują się w wyposażaniu magazynów - np. http://www.transmag.pl/ Jest tam największy wybór wszystkiego no i można uzyskać największe rabaty. 

11.07.2016
wypowiedzi: 4
*.webino.pl

Według mnie bardzo dobrym wyborem mogą być regały metalowe http://www.met-baj.com.pl/ na przykład od tego producenta. Taka konstrukcja jest bardzo solidna i wytrzyma długie lata. Bardzo korzystnym jest fakt, że można je zrobić pod zamówienie w konkretnym wymiarze.

27.07.2016
*.play-internet.pl

w internecie

10.08.2016
*.play-internet.pl

Dopasowane do potrzeb warsztatu meble sprzedaje firma Limesto na limesto.pl. Poza szerokim asortymentem, można też u nich kupić meble na zamówienie. Miła obsługa, są w stanie rzetelnie doradzić, a nie tylko tak, żeby sprzedać najdroższy model.

06.09.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Jak dla mnie  to najlepsze i najtrwalsze są meble z litego drewna. Niestety są one dość drogie, więc polecam poszukać w internecie. Ja znalazłem w Szynaka.

20.09.2016
wypowiedzi: 20
*.224.39.108

Zapewne chodzi o funkcjonalne meble stalowe. Jeżeli tak, to tutaj mają też duży wybór http://www.ajprodukty.pl/warsztat-i-zaklad/6210451.wf

Stosunek ceny do jakości też jest na dobrym poziomie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.