Forum: Gdzie kupić meble do warsztatu? - usługi dla konsumentów 46

gumis123 15.12.2014 *.user-109-243-182-41.play-internet.pl

10

Jaki sklep zajmuję się wyposażeniem warsztatów czy magazynów? Pilnie potrzebuję regału do warsztatu, chciałbym dostać coś solidnego, co będzie stać przez lata. Zależy mi też na szybkiej dostawie.

Kaja Metrowska 15.12.2014 *.176.221.121.123

18

Może Bakpol?

W firmie mają duży wybór mebli na wymiar:

Wszystkie meble zgodne są z odpowiednimi certyfikatami jakości, spełniają również wyśróbowane normy ISO.

Myślę,że powinny Ci posłużyć na wiele lat.

Agata Siewniak 05.06.2015 *.user-94-254-145-112.play-internet.pl

1

Do biblioteki bardzo nowoczesne, wygodne regały zamawialiśmy swego czasu od Limesto. Na stronie sklepu – www.limesto.pl, jest cała aktualna oferta, dobrze opisana, nie powinno być problemu z zakupami. Dodatkowo można liczyć na pomoc obsługi, która jest tutaj wyjątkowo dobrze obeznana z asortymentem.

Geekdancer 09.06.2015 *.dynamic-78-10-106-211.ssp.dialog.net.pl

5

Meble do warsztatu? Może wsyarczy przejść się do marketu budowlanego i znaleźć tam najprostrze metalowe regały o dużym udźwigu?

Łukasz Kruszyna 09.10.2015 *.195.205.166.153

37

Dużo fajnych mebli w nowoczesnym stylu można znaleźć w ofercie sklepu FormyUzytkowe.pl. Mają meble do salonu, sypialni, kuchenne, łazienkowe, dziecięce, biurowe, a nawet ogrodowe. Proponują też stylowe lampy, zegary marki Karlsson i inne dodatki dekoracyjne. Wzornictwo naprawdę wyróżnia się na tle innych sklepów.

juliandabrowski 21.10.2015 *.user-46-113-238-15.play-internet.pl

5

w internecie są hurtownie, które oferują różnego rodzaju meble - do wyboru, do koloru

robix87 30.10.2015 *.d158-79.icpnet.pl

1

Markety budowlane to chyba średni pomysł, sprowadzają najtańsze regały. Lepiej do specjalistycznego sklepu czy hurtowni, nie wiem, czy znacie Transmag.pl, ale w tego typu sklepach pracują doradcy, którzy znają się na konkretnym dziale, a nie mają ogólną wiedzę jak w marketach budowlanych.

korner 04.11.2015 *.testimo.gl.digi.pl

80

zalezy czego potrzebujesz. Regaly kupisz w marketach, które stricte specjalizują się w tego typu produktach. Z kolei oświetlnie i lekkie a zarazem trwale meble znajdziesz np. tu: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Lampy-designerskie/144 Ja sam kupiłem ostatnio lampy designerskie do biura i musze przyznać, że to by dobry wybór. Nie dość, że fajnie sie prezentują, to jeszcze sa lekkie i latwe do czyszczenia.

Adam Cegielski 17.11.2015 *.d159-29.icpnet.pl

3

Moim zdaniem najlepiej wybierać duże firmy, które specjalizują się w wyposażaniu magazynów - np. http://www.transmag.pl/ Jest tam największy wybór wszystkiego no i można uzyskać największe rabaty.

Dariusz Nowosielski 27.07.2016 *.user-109-243-106-183.play-internet.pl

3

w internecie

Anna Kasperczyk 10.08.2016 *.user-94-254-177-56.play-internet.pl

1

Dopasowane do potrzeb warsztatu meble sprzedaje firma Limesto na limesto.pl. Poza szerokim asortymentem, można też u nich kupić meble na zamówienie. Miła obsługa, są w stanie rzetelnie doradzić, a nie tylko tak, żeby sprzedać najdroższy model.

Daniel DB 17.03.2017 *.160.83.30.194

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Bogdan Wielgus 24.04.2017 *.user-94-254-145-41.play-internet.pl

1

U mnie w warsztacie dominuje marka niemiecka. Brałem wyposażenie od siegstar.com. Dość ciekawy sklep z wyposażeniem warsztatów samochodowych, bo jednocześnie ludzie od nich prowadzą serwis pojazdów. Jak rozmawiasz to wiesz, że o konkretach z praktykami branżowymi. Ta marka ma urządzenia modułowe. Znacznie lepsze i ergonomiczne moim zdaniem. Nie ma problemu z serwisem, z częściami zamiennymi, z przedstawianiem i organizacją pracy. Do tego dostajesz montaż, serwis, gwarancję, szkolenia kadry. Wszystko w pakiecie. Do tej pory z nimi współpracuję, a mija już prawie pięć lat od pierwszej transakcji. Z serwisu może raz, czy dwa korzystałem w drobnych sprawach.

sebo arti 01.08.2017 *.user-94-254-146-159.play-internet.pl

9

Wiem, że jeśli chodzi o metalowe meble to takimi rzeczami zajmuje się marka Limesto (ich strona: limesto.pl). Dwa miesiące temu właśnie u nich zamawialiśmy do biblioteki regały. Te co były wcześniej to pamiętały jeszcze lata 80 – te, jeśli nie wcześniejsze. Teraz jest nowocześnie, wygodnie, ale też bezpiecznie, bo przy poprzednich regałach to był trochę strach, że nie wytrzymają obciążenia.

Krosus 26.09.2017 *.81.190.123.12

5

Ja do takich miejsc polecam zawsze wszelkie regały stalowe, magazynowe, do warsztatu szczególnie uzupełnione o palety, skrzynki itp. Jakiś czas temu sam robiłęm takie zakupy i wtedy bardzo pomocna okazała się obsługa z www.abrack.pl. Sprzęt mają naprawe dobry, ze średniej pólki cenowej, ale najwyższej jakości co przekłąda się na jakoś usług jakie możesz oferować. polecam :) pozdrawiam!

aleks 20.11.2017 *.80-110-96-246.cgn.dynamic.surfer.at

3

W internecie.

aleks 20.11.2017 *.80-110-96-246.cgn.dynamic.surfer.at

3

Tak jest najtaniej.

sebo arti 08.01.2018 *.user-94-254-148-119.play-internet.pl

9

Nie tak dawno szukaliśmy specjalistycznych szafek do przechowywania rysunków i powiem szczerze, że był problem. Wszędzie mieli zwykłe szafki aktowe, czy kartotekowe, ale na rysunki brakowało. Finalnie znalazłem w sklepie na stronie limesto.pl. Dobra jakość, metal jest odpowiednio zabezpieczony, a cała konstrukcja szafy na tyle praktyczna, że można sobie wygodnie dokumenty posegregować.

MarekG 15.02.2018 *.89-64-29-127.dynamic.chello.pl

95

Ja meble do warsztatu, m.in. skrzynki magazynowe, regał plastikowy kupowałem w firmie Rodło z Bytomia. Mają dobry wybór, jakość produktów jest wysoka, rzeczy są bardzo solidnie wykonane.

Doris01 13.03.2018 *.static.tempus.net.pl

1

Meble metalowe, regału półkowe faktycznie są dobrym rozwiązaniem. Ostatnio mąż rozważał opcję zakupu bo znajomy polecał, ale kupował na www.mebledobiura.pl nie wiem jak u nich z czasem dostawy i jakością. Nasz znajomy był zadowolony i szafa w warsztacie podobno się sprawdza.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.