Forum: Jaki sklep meblowy?

31.01.2017
wypowiedzi: 37
*.172.86.22

Szukacie ładnych fototapet do waszego domu czy mieszkania ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na ofertę tej firmy, Fototapety ciekawe nowoczesne zestawienia najładniejszych fototapet jakie możecie znaleźć !

20.02.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dużo fajnych mebli można stworzyć praktycznie samemu. Wystarczy kupić w markiecie szafę czy komedę i pozmieniać niektóre elementy. Ja ostatnio zmieniłam całkowice komodę z marketu kupując do niej piękne uchwyty meblowe firmy TCO http://tco.com.pl/akcesoria-meblowe/uchwyty/.Komoda dużo lepiej wyglądała, a szafki łatwiej sie otwierały.

21.02.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

 Dobre oferty mają w salonie online na mebel-partner.pl. Całą sypialnię i pokój dziecięcy mamy w domu ich meblami obstawione. Dobra jakość, niskie ceny i projekty, które nie są szablonowe. Jak ktoś myśli o urządzeniu mieszkania – po swojemu, to tutaj znajdzie właśnie takie, oryginalne, dopasowane meble, a nie typową taśmówkę.

 

21.02.2017
wypowiedzi: 7
*.ssp.dialog.net.pl

Black Red White ma dobre meble, możesz znaleźć tam dużo modeli w typie skandynawskim. Ponadto IKEA. Zależy, czy chcesz mieć porządne meble, czy możesz zrezygnować trochę z jakości.

22.02.2017
wypowiedzi: 50
*.dynamic.mm.pl

O ile kiedyś meble skandynawskie faktycznie można było dostać jedynie w wybranych sklepach to obecnie nie powinno być z tym problemu.Black Red White jakiś czas temu wypuściło kilka ciekawych kolekcji nawiązujących do tego stylu.

Ciekawe są ich kredensy z kolekcji Antwerpen: https://www.brw.com.pl/komody/5786,komoda-antwerpen.html

Możecie sobie zerkanąć chociażby na tę komodę. 

02.03.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Teraz sklepów z meblami jest naprawdę mnóstwo, dlataego można być wybrednym i szukać jak najlepszych jakościowo mebli w dobrych cenach. Zakup też jest dużo prostszy i wygodniejszy - nie trzeba latać po sklepach, wystarczy przeszukać ofertę sklepów internetowych i tam coś kupić z dostawą do domu. Często można trafić na darmową transport - np. na Homlando http://homlando.com/  do końca marca.

03.03.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ostatnio kupowałem meble z Agata. Solidne wykonanie i naprawdę przemyślany redesign. Meble z drewna które ma certyfikat poświadczający ekologiczne pozyskiwanie drewna. Więc w Agacie wraz z rebrandingiem, wiedzieli jak uzyskać certyfikat fsc tak żeby jeszcze bardziej postawić na nie dość że na ekologię, to dodatkowo na zmianę chyba prowadzenia zarządzania marką, tak by kojarzyła się ze zrównoważonym rozwojem terenów leśnych. Wielkie brawa za koncept i wykonane meble. Polecam :) 

18.03.2017
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Tak, rzeczywiście sklepów i salonów meblowych jest mnóstwo, ale i mnóstwo czasu trzeba przeznaczyć na znalezienie czegoś porządnego. Ciężko też ocenić na oko czy dany mebel jest wtrzymały. Moim zdaniem wybierając jakieś meble biurowe, np fotel komputerowy, najlepiej decydować się na sprawdzone marki np. AKRACING https://www.akracing.pl ze względu na sprawdzoną wytrzymałość i komfort użytkowania. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.