Forum: Gadżety reklamowe - co zamówić?

10.01.2018
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Najlepsze gadżety reklamowe to długopisy z logiem firmy.

19.01.2018
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Każda firma by móc starać się jak najlepiej promować musi wykorzystywać jak najwięcej wielu różnych narzędzi marketingowych. Dobrym przykładem są [url=http://www.heydaystudio.pl/]eko torby bawełniane[/url], którą sami możemy zaprojektować wraz jej wielkością, kolorem czy też rodzajem nadruku jaki zostanie naniesiony na niego. Myślę, że stanowi dobry gadżet, który wraz z innymi gadżetami możemy wręczyć klientowi.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.