Forum: Gadżety reklamowe - co zamówić?

07.04.2017
wypowiedź: 1
*.242.56.193

kubki, koszulki i czapki z daszkiem też dobry pomysł.. ale czy dla wszystkich klientów? najlepiej rozdawać rzeczy za które wynisą nas groszowe sprawy: może wizytówki, notesiki mini, kredki, mini latarki... takie by zmieściło się nasze logo z adresem

https://blingpower.eu/pl/p/Bling-Power-Kabina-prysznicowa/74

07.04.2017
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

Polecam również odwiedzić stronę http://gadzetyskorzane.pl/ ze skórzaną galanterią reklamową

07.04.2017
wypowiedź: 1
*.242.58.83

ale skórzane rzeczy są drogie

 

http://pozyczki-nowosci.pl

11.04.2017
wypowiedzi: 4
*.static.ip.netia.com.pl

Widze tutaj wiele ciekawych propozyji :) Ja także dołączę swoją cegiłekę. Otóż chciałam wam polecić producenta kalendarzy Dobrekalendarze z Katowic. Sprawdźcie sobie ich ofertę :)

16.04.2017
wypowiedzi: 17
*.241.150.251

Firma Studio Siedem GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI  http://www.studiosiedem.com.pl prowadzi sprzedaż odzieży z nadrukami - hurt i detal.

 

19.04.2017
wypowiedzi: 5
*.190.159.170

Ale gadżety to nie wszystko - trzeba też zadbać o wypozycjonowanie własnej strony internetowej. Mimo że powinno się to zlecić specjalistom, dobrze jest także poznać podstawy takich działań. Macie je tu http://max-pozycjonowanie.pl/ .

19.04.2017
wypowiedzi: 5
*.190.159.170

Ale gadżety to nie wszystko - trzeba też zadbać o wypozycjonowanie własnej strony internetowej. Mimo że powinno się to zlecić specjalistom, dobrze jest także poznać podstawy takich działań. Macie je tu http://max-pozycjonowanie.pl/ 

19.04.2017
wypowiedzi: 4
*.adsl.inetia.pl

Najlepsze beda jakies drobne rzeczy typu dlugopisy lub koszulki.

23.04.2017
wypowiedzi: 3
*.play-internet.pl

Jeśli ktoś planuje zamówić gadżety reklamowe dla swojej firmy to polecam wywiad na ten temat: http://blog.aleo.com/jak-kupowac-gadzety-reklamowe-dla-firmy-wywiad/  Mamy tu wypowiedzi dwóch osób, które pracują w firmach zajmujących się produkcją i dystrybucją gadźetów firmowych.

Pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to to że taki gadżet ma za zadanie przyciągnąć do nas klienta więc fajnie by było jakby się jakoś wyróżniał. Na pewno musi być dostosowany do grupy społecznej do jakiej chce dotrzeć nasza firma. Jeśli są to młodzi ludzi to podejdziemy do sprawy trochę inaczej niż wtedy gdy naszą grupą docelową są poważni biznesmeni lub osoby starsze.

Druga to należy zastanowić się jak duży budżet możemy przeznaczyć na gadżety reklamowe. Czy ma to być masowy produkt dla szerokiego grona odbiorców czy raczej droższy i elegantszy artykuł tylko dla najważniejszych klientów.

Nadal najpopularniejsze są długopisy z wydrukowanym logo firmy, kubeczki, notesy, kalendarze i breloczki. Do bardziej ekskluzywnych gadżetów dla wybranych klientów firmy wybierają portfele skórzane, pendrivy czy powerbanki.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.