Forum: Gadżety reklamowe - co zamówić?

08.09.2017
wypowiedzi: 3
*.standart-energo.ru

Polecam http://kalendarzefirmowe24.pl/ znajdziesz tam wiele rodzajów kalendarzy firmowych. Takie jak książkowe, trójdzielne czy na biurko. Bardzo szeroka oferta w przystępnych cenach. Pozdrawiam :)

08.09.2017
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Fajną ofertę gadżetów reklanowych ma grupa reklamowe Redeye. Zamówiłem przy okazji, bo zamawiałem u nich szyld. Mini-narzędzia, parasole, usb. Najlepiej zamówić gadżety które się przydadzą. Grupę polecam za pełen profesjonalizm w dobrej cenie.

13.09.2017
wypowiedzi: 65
*.dynamic.chello.pl

jak sie ma taki dobry pomysł to w sumie lepiej samodzielnie cos otworzyć :) własny znak towarowy zawsze cieszy bardziej 

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Zgadzam się, że gadżety powinny być użyteczne. Sama mam mnóstwo smyczy, piłeczek i innych tego typu gadżetów które tylko gromadzę i wyrzucam później... Bez sensu wydawanie pieniędzy a jeszcze żadnej reklamowej wartości to nie ma. Co do czekoladek czy krówek - jest to super pomysł, jednak po zjedzeniu zapomina się o marce, raczej to może być dodatek który pomaga zbudować opinię a nie główny gadżet. Gadżet, z którego często korzystam to np. kubki albo torby (te papierowe lub szmaciane) Tutaj np. http://mk-pak.pl/ robia papierowe. Do użytecznych zaliczyłabym też pendrive'y jednak w dobie danych w chmurze, coraz mniej osób je używa. 

14.09.2017
wypowiedzi: 3
*.150.8.138

Aktualnie najbardziej "trendy" są naklejki albo inne gadżety, które są nie tylko reklamowe, ale mają też fajny design i przydadzą się w codziennym życiu.

14.09.2017
wypowiedzi: 6
*.dynamic.gprs.plus.pl

Cóż, długopisy chyba są najpopularniejsze :)

14.09.2017
wypowiedzi: 2
*.173.12.11.tesatnet.pl

Hmm może jakieś notesiki fajne ostatnio widziałam też czyściki do ekranów smartfonów z logiem firmy.

15.09.2017
wypowiedzi: 30
*.252.11.64.internetia.net.pl

Zależy jaka to firm,a bo w każdym przypadku co innego może się lepiej sprawdzić,

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.