Forum: Gadżety reklamowe - co zamówić?

06.11.2017
wypowiedzi: 20
*.221.121.32

Ja cały czas uważam, że jeśli materiał/gadżet ma iść do klienta to ma nas reklamować możliwie mocno. Dlatego też koszulki fajnie zaprojektowane są naprawdę czymś optymalnym - http://drukwfirmie.pl/4778-termotransfer-czyli-zaprojektuj-sobie-koszulke bardzo wartościowy artykuł na co zwrócić uwagę.

08.11.2017
wypowiedzi: 3
*.174.87.249

Wybierzcie się 7-9 lutego na targi RemaDays w Warszawie, sami zobaczycie co was najbardziej zainteresuje. Wybór jest duży, zaczynając od długopisow z nadrukiem, koszulek itd, można zamówić ogrzewacze reklamowe, czekoladki konferencyjne i dużo dużo więcej.

Każdy wystawca cierpliwie odpowiada na nurtujące pytania, możecie zapytać o każdy najmniejszy szczegół, o to jakie gadżety sprawdzą się w Waszej firmie itd.

 

08.11.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Gadżet musi być dosotosowany do branży w jakiej działa firma, albo przynajmniej w jakiś sposób to podkreślać. Nie zapominajmy też o jakości takiego gadżetu - w końcu to wizytówka firmy.

14.11.2017
wypowiedź: 1
*.229.23.79

Ja bym postawiła na dobr jakościowo gadżety. Co z tego, że zamówisz chińszczyznę jak i tak wylonduje ona w koszu klienta. Poszukaj ekskluzywnych gadżetów jak długopisy reklamowe prodir. Zaoszczędzisz sobie wydatków bo ... jakość działa.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.