Forum: Jaka drukarnia online?

22.10.2016
wypowiedzi: 27
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kojarzę, że CEWEFotoksiążka prowadzi również druk ulotek i plakatów, ale ma na to oddzielną stronę www niż na fotoprodukty.

15.11.2016
wypowiedzi: 17
*.249.protonet.pl

Jeżeli chodzi o wybór drukarni online, która świadczy usługi w takim zakresie jak druk ulotek, mamy dzisiaj sporo możliwości. Nie mniej jednak zanim zdecydujemy się na jakąś konkretną ofertę, warto sprawdzić, nie tylko koszt wydrukowania ulotek, ale też dostępne opcje, związane z rodzajem zadruku, formatem ulotek, czy też sposobami zabezpieczeń. Wobec tego na pewno na uwagę zasługuje oferta JKB Print https://www.jkbprint.pl/ulotki , gdzie ilość dostępnych opcji w zakresie doboru parametrów ulotek jest bardzo duży, a co więcej ceny są na pewno konkurencyjne. 

22.11.2016
wypowiedzi: 175
*.play-internet.pl

Na pewno druk teczek reklamowych warto zlecić drukarni FanatycyDruku. Uważam, że zawsze należy patrzeć nie tylko na cenę, ale również na jakość. Takie teczki, to przecież wizytówka naszej firmy.

24.11.2016
wypowiedzi: 13
*.internetdsl.tpnet.pl

Najlepiej nie ryzykować i wybrać najlepszych! Polecam stronę www.dobraplatforma.pl  - jest to katalog zawierający najlepsze firmy. Każdy przedsiębiorca jest sprawdzany przed dodaniem. ;)

25.11.2016
wypowiedzi: 39
*.satpol.pl

Jeśli chodzi o druk etykiet to polecam drukarnię Unilogo. Dostępne są różne materiały m.in. papiery etykietowe, syntetyczne i specjalne

28.11.2016
wypowiedzi: 17
*.30.125.251

Też szukam czegoś niedrogiego i sprawdzonego

29.11.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Rzeczywiście w drukarniach internetowych zazwyczaj można znaleźć lepsze oferty niż w takich stacjonarnych, no ale w sumie nie ma się co dziwić skoro koszty prowadzenia działalności są niższe. A z drugiej strony dochodzi nam wysyłka. No każdy kij ma dwa końce a wszystko ma swoje plusy i minusy. Gdyby ktoś był zainteresowany tematem to tu można poczytać o tym http://marketinginsider.pl/e-biznes/usprawnic-prace-druk-ulotki-reklama/ , no nowoczesność jakby nie patrzeć wchodzi wszędzie, ciekawe jakie za 10 lat będą prowadzone biznesy w internecie :)

16.12.2016
wypowiedź: 1
*.darnet.pl

Jeśli szukasz solidnej drukarni, to myślę, że powinna zainteresować Cię oferta: http://drukarnialegra.pl/ - pełen profesjonalizm, jak i spore doświadczenie. Ich pakiet usług jest szeroki i pracują na nowoczesnych maszynach, co bardzo ułatwia pracę. 

19.12.2016
wypowiedzi: 47
*.centertel.pl

Do dzisiaj korzystałem ze stancjonarnej drukarni którą mam pod domem i zawsze byłem zadowolony ale większość moich znajomych ostatnio przesiadła sie na drukarnię online i sam myslę żeby spróbować. Chciałem się dowiedzieć czy jest to dobre rozwiązanie i czy drukarnia którą znalałem http://www.drukarniaonline.pl/product/print/1721/katalogi-szyte spełni moje oczekiwania. Co prawda na razie ie mam jakiś wygurowanych wymagań ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia a widziałem na stronie że możliwości są duże.

21.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz, bardzo dużo rzeczy można wydrukować online, nie trzeba szukać drukarni stacjonarnych. I na pewno koszt jest dużo mniejszy.

10.01.2017
wypowiedzi: 3
*.centertel.pl

to myślę że namiar na Lapisart się przyda 

12.01.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja polecam firmę z wieloletnim doświadczeniem, obsługują na terenie całego kraju a teraz zamawiasz u nich on-line: www.drukireklamy.pl 

12.01.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Dobry wieczór,

rozważam podjęcie współpracy z magazynem "Jego Ego", dlatego szukam osób, które mają doświadczenie z tym wydawcą. Proszę o informacje, czy franczyza się opłaca i jakie są realne koszty inwestycji. Czy w przypadku, gdy nie znajdzie się wystarczającej ilości reklamodawców, istnieje przymus płacenie kolejnych kilku tys. za skład i druk następnego numeru miesięcznika? Co Państwo sądzą o tego typu biznesie? Będę wdzięczna za wszelkie dobre rady.

02.02.2017
wypowiedź: 1
*.advermedia.pl

Mogę spokojnie polecić Sklepdruku.pl, drukarnia internetowa z nietypowymi materiałami do zadruku bezpośredniego UV, robią też literki 3D i kasetony reklamowe.

06.02.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

Na tle innych drukarni z pewnością wyróżnia się http://www.drukarniaonline.pl/product/print/4048/kalendarze-trojdzielne DrukarniaOnline to tania drukarnia internetowa. Stale utrzymuje najniższe możliwe ceny przy najwyższym poziomie realizacji zleceń. Zadowolenie Klientów jest dla nich celem nadrzędnym. 

06.02.2017
wypowiedź: 1
*.naszasiec.net

znalazłam ostatnio ciekawą ofertę sztangowania etykiet, zobaczcie sobie tu http://www.bingraf.pl/personalizacja-druku-sztancowanie-papieru/   bardzo fajna opcja dla firm które identyfikację wizualną stawiają na pierwszym miejscu :) według mnie takie niepozorne działania potrafią szybko zbudować świadomość marki :)

07.02.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja kiedyś natrafiłam na ofertę drukarni internetowej Diamond Druk. Chodziło mi konkretnie o ulotki składane(bo na standardowe już nikt praktycznie nie zwraca uwagi) i okazało się, że mają najatrakcyjniejszą ofertę. Zresztą, na stronie można się z nią zapoznać https://diamond-druk.pl/ulotki-skladane. Jakość też zaskakuje, oczywiście pozytywnie.

13.02.2017
wypowiedzi: 2
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

najlepszą drukarnią specjalizującą się w drukach wielkoformatowych jest https://www.lapisart.pl

01.03.2017
wypowiedzi: 25
*.10.74.184

Ta drukarnia etykiet samoprzylepnych jest bardzo dobra. Polecam. 

03.03.2017
wypowiedzi: 24
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co chcesz drukować? Jeśli segregatory to super ofertę ma Foldruk -  segregatory warszawa

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.