Forum: Jaka drukarnia online?

07.03.2018
wypowiedzi: 11
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja tak samo wolę tradycyjną drukarnię. W Lublinie korzystam z Oferpress http://oferpress.pl/ i  jestem zadowolony z ich usług.  To solidna drukarnia, jakość druku jest bardzo dobra, kolory są właściwie oddane no i cennik tez maja w porządku.

07.03.2018
wypowiedzi: 2
*.ksiezyc.pl

Świetną drukarnią internetową jest ta drukarnia wroclaw. Wiele razy zamawialiśmy tam materiały reklamowe i firmowe i ani razu się nie zawiedliśmy. Fachowa i rzetelna obsługa, oraz możliwość negocjacji cen przy większych zamówieniach.

12.03.2018
wypowiedzi: 56
*.internet.cyfrowypolsat.pl

A czy nie lepiej zainwestować w własny sprzęt drukujący optymalizując tym samym koszty prowadzenia działalności? Na http://www.kserkop.com/pl--urzadzenia-drukujace-wielofunkcyjne-kolorowe-a3-1523 można zlaneźć dużo przydatnych informacji co do sprzętu jak i kosztu wydruku. Może się zastem okazac, że posiadanie dobrego sprzętu obniży sporo koszty i pozwoli zaoszczędzić. 

13.03.2018
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drukarnia https://gutenberg-drukarnia.pl/ oferuje najwyższej jakości wydruki graficzne - wydruki na papierach fotograficznych, matowych, satynowych, syntetycznych czy folii samoprzylepnej oraz druk obrazów i zdjęć na płótnie malarskim. Dodatkowymi usługami są bindowanie, kompletowanie i składanie dokumentów oraz prac. Zapraszamy Państwa do kontaktu, zapytań i zleceń.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.