Forum: Jaka drukarnia online? - usługi dla biznesu 62

Malwina Góreckaq 14.07.2018 *.apn-77-112-159-181.dynamic.gprs.plus.pl

2
Ja ostatnio zamawiam w krakowskim CopyShop roll-upy na targi i jestem bardzo zadowolona z jakości, szybkości zamówienia, ogólnie obsługi. Następnym razem nie będę szukać, tylko od razy pójdę właśnie tam.

kasia31 20.08.2018 *.user-94-254-142-182.play-internet.pl

4
Moim zdaniem drukarnia chroma jest jedną z wiodących, sama korzystam z ich usług ale głównie do wizytówek.

Andriu 03.10.2018 *.user-94-254-252-23.play-internet.pl

31
Polecam wpisać w Google Web-to-Print Wizytówki,ulotki a już niedługo zamawiam u nich kalendarze a wszystko w korzystnej(lepszej na razie nie znalazłem) i to wszystko z dostawą kurierem! A ostatnio jak byłem na ich stronie widziałem,że mają też ofertę "wyborczą"... ;)

piko44 30.10.2018 *.apn-46-76-55-21.dynamic.gprs.plus.pl

34
Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

MarekG 31.10.2018 *.apn-46-169-227-92.dynamic.gprs.plus.pl

95
Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko ładnie i na czas. Lubię ich gadżety, zawsze coś ładnego załączą :) Ceny w porządku, trzymam się ich już dłuższy czas.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.