Forum do artykułu: Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn

16.01.2015
wypowiedzi: 10
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ten Recman wygląda zachęcająco. Ostatnio z ciekawości przejżałem ich kolekcję w necie  i robi wrażenie. Sam przymierzam się do zakupu- nie tylko modne wzornictwo, fajnie odszyte ale i cenowo przystępnie

20.10.2015
wypowiedzi: 33
*.221.121.107

Mi na razie całkowicie wystarcza hurtownia odzieżowa gdzie zamawiam towar do swojego sklepu. Mają tam dużo lepsze rzeczy w prawdopodobnie niższych cenach. Tu owszem, jest parę ciekawych projektów, ale jednak nie przekonuje mnie to na tyle, żeby zmienić dostawcę.

Jeśli na kimś to robi wrażenie, to pewnie, niech w to wchodzi, ja jednak pozostanę przy tym, co znam i mnie nie zawiodło.

30.10.2015
wypowiedzi: 7
*.247.72.201

Nie powiem, mi też się podoba ich oferta. W ogóle może znacie jeszcze jakieś hurtownie odzieżowe?

Ja póki co do sklepu zmaaiwam ubrania z http://www.openwear.pl

Mają tam bardzo dobre rzeczy, dobrej jakości i niezbyt drogie, ale potrzebuję rozszerzyć ofertę o jakieś spódnice i sukienki, których ta hurtownia niestety nie prowadzi. Byłbym wdzięczny za polecenie czegoś, a w zamian ja mogę polecić własnie openwear każdemu, kto szuka ubrań bazowych.

02.05.2016
wypowiedzi: 44
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niewiele jest sklepów z fajnymi ubraniami dla facetów. Większość sieciówek ma teraz jakieś pstrokate badziewia :P W necie jeszcze można coś znaleźć - bardzo fajne ubrania dla mężczyzn znalazłem tutaj http://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-MESKA-148.html

15.07.2016
wypowiedzi: 8
*.static.3s.pl

Nigdy nie słyszałem o tej marce. Jest polska?

17.07.2016
wypowiedzi: 9
*.231.185.162

Mój facet zawsze kupuje ubrania na allegro albo zwykłych sieciówek, tam tez jest mnóstwo ubrań, które można uznać za takie dla "nowoczesnych mężczyzn". W ogóle to można ubrać się nowocześnie i fajnie nawet za grosze, jeśli ma się gust :) 

17.07.2016
wypowiedzi: 8
*.wtvk.pl

U mnie wzystko zależy od danego momentu i części ubioru. Czasem kupuję w sieciówkach, czasem na allegro, a czasem w osiedlowych sklepach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.