Forum o artykule: Ubrania dla nowoczesnych mężczyzn 114

poktar 16.01.2015 *.178.181.183.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

16

Ten Recman wygląda zachęcająco. Ostatnio z ciekawości przejżałem ich kolekcję w necie i robi wrażenie. Sam przymierzam się do zakupu- nie tylko modne wzornictwo, fajnie odszyte ale i cenowo przystępnie

Tycjan 20.10.2015 *.176.221.121.107

33

Mi na razie całkowicie wystarcza hurtownia odzieżowa gdzie zamawiam towar do swojego sklepu. Mają tam dużo lepsze rzeczy w prawdopodobnie niższych cenach. Tu owszem, jest parę ciekawych projektów, ale jednak nie przekonuje mnie to na tyle, żeby zmienić dostawcę.

Jeśli na kimś to robi wrażenie, to pewnie, niech w to wchodzi, ja jednak pozostanę przy tym, co znam i mnie nie zawiodło.

Rajek 30.10.2015 *.162.247.72.201

7

Nie powiem, mi też się podoba ich oferta. W ogóle może znacie jeszcze jakieś hurtownie odzieżowe?

Ja póki co do sklepu zmawiam ubrania z <http://www.openwear.pl</p>

Mają tam bardzo dobre rzeczy, dobrej jakości i niezbyt drogie, ale potrzebuję rozszerzyć ofertę o jakieś spódnice i sukienki, których ta hurtownia niestety nie prowadzi. Byłbym wdzięczny za polecenie czegoś, a w zamian ja mogę polecić własnie openwear każdemu, kto szuka ubrań bazowych.

frankowicz43 15.07.2016 *.z-connecto-r.static.3s.pl

8

Nigdy nie słyszałem o tej marce. Jest polska?

Natalia G. 17.07.2016 *.89.231.185.162

9

Mój facet zawsze kupuje ubrania na allegro albo zwykłych sieciówek, tam tez jest mnóstwo ubrań, które można uznać za takie dla "nowoczesnych mężczyzn". W ogóle to można ubrać się nowocześnie i fajnie nawet za grosze, jeśli ma się gust :)

Roman77 17.07.2016 *.host-213-5-213-168.wtvk.pl

15

U mnie wzystko zależy od danego momentu i części ubioru. Czasem kupuję w sieciówkach, czasem na allegro, a czasem w osiedlowych sklepach.

Asiula 25.01.2017 *.apn-46-77-154-84.dynamic.gprs.plus.pl

136

A zegarki od Daniela Wellingtona? Co o nich myślicie?

pawel156 26.01.2017 *.tor00.telenet.unc.edu

55

Pierwsze słysze o takiej marce.Mają juz gdzieś swoje sklepy, żeby można było obejrzeć na żywo?

Izka123 16.03.2017 *.89-65-69-207.dynamic.chello.pl

7

wiadomo, że najlepiej trzymać się tego co się sprawdza, ale czasami potrzeba trochę innowacji

Podmuch świeżości w każdej firmie się przydaje. Może warto zmienić choć trochę asortyment :)

Daniel DB 17.03.2017 *.160.83.30.178

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Asiula 08.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

136

Zegarek to faktycznie ważny element wizerunku mężczyzn. Teraz najbardziej modne są chyba skórzane zegarki.

bielku11 29.11.2017 *.213.5.251.51.static.kolnet.eu

1

Panowie, jak już ubierzecie sie elegancko i chcielibyście to wykorzystać, aby poznac kogos nowego to zapraszam do odwiedzenia strony goldbikiniclub.com

Znajdziecie tam piękne kobiety, które uwielbiają eleganckich mężczyzn.

Walenty Czarnecki 20.09.2018 *.89-64-31-0.dynamic.chello.pl

1
Moim zdaniem ubrania dla nowoczesnych mężczyzn powinny być w stylu klasycznym. Nigdy nie wychodzą z mody, a mężczyzna wygląda super w koszuli i spodniach. Bardzo wiele ciekawych propozycji mają w sklpeie meskie-spodnie.pl Moją ulubioną marką jest Szczygieł, o której zapewne będzie głośno za jakiś czas :)

Beata C. 26.11.2019 *.user-5-173-200-141.play-internet.pl

11
Niezle

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.