Forum: Można odzyskać pieniądze od Credit Agricole

16.01.2015
wypowiedzi: 188
*.centertel.pl

Kredytobiorcy, którzy w latach 2004-2009 brali kredyt hipoteczny w Credit Agricole (dawnym Lukas Banku) mogą odzyskać składki za ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. Suma tych składek  dla poszczególnych klientów może wynieść nawet kilka tysięcy złotych. W sądzie jest już pozew zbiorowy. Tutaj możmna do niego dołączyć http://www.pozywamzbiorowo.pl/grupy-pozwy-zbiorowe?view=grupa&layout=pozew&id=17

11.02.2015
wypowiedź: 1
*.90.165.18

witam! ubezpieczenie niskiego wkładu da się odzyskać! tylko trzeba powalczyć przed sądem, najlepiej z kancelarią chyba.. ja nająłem Lexa z Wrocławia, pomogli, więc przekazuje kontakt dalej: l.przybylowicz@kancelaria-lex.org!

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.