Forum do artykułu: Szyld to nie wszystko

17.01.2015
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Ta jak widać jest bardzo dużo reklam, dlatego nowe reklamy muszą być przede wszystkim unikalne tak aby każdy mógł zwrócić uwagę.

19.01.2015
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Szyld się sprawdza jako reklama, ale moim zdaniem zdaniem tylko typowo w spacerowych miejscach i nie dla wszystkich rozdzaji dzałąlności. oczywiście jest niezbędy, tyle że z reguły to faktycznie za mało.

26.01.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

No oczywiście, że za mało. Jan bym proponowała jakieś gadżety promocyjne. Coś takiego zawsze przyciągnie klienta bo dasz mu coś co będzie dla niego miało jakąś wartość i przede wszystkim będzie przydatne, już niejedna osoba w taki sposób zwięszyła obroty swojej firmy

30.04.2017
wypowiedzi: 25
*.adsl.inetia.pl

Warto zainwestować w dobrą etykietę, to najtańsza i najbardziej skuteczna forma reklamy. Polecam technikę flexo.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.