Forum: Preparaty odchudzające - apteki i art. zdrowotne 19

Krzysia Drochojowska 20.01.2015 *.85-222-55-249.dynamic.chello.pl

13

Zastanawiam się czy warto wprowadzac do sklepu ogólnego tabletki na odchudzanie? Teraz tyle osób się odchudza. Początek nowego roku to także czas noworocznych postanowień, często własnie dotyczących odchudzania.Może warto mieć tabletki zmnniejszające uczucie głodu czy przepieszające przemianę materii w swojej ofercie?

Daniel81 24.01.2016 *.159-205-208-250.adsl.inetia.pl

7

Myślę, że odżywki to już raczej asortyment dla bardziej specjalistycznych sklepów, ale tabletki odchudzające wydają się nie być takim złym pomysłem, z tym, ze myslę, że to powinny być raczej jakieś naturalne środki typu chrom na zmniejszenie apetytu na słodycze czy (teraz taki modny) młody jęczmień zawierający błonnik, bo ludzie jednak mocniejsze, bardziej specjalistyczne środki wolą chyba kupować w aptekach czy sklepach tematycznych.

tetrus 01.02.2016 *.dynamic-78-8-127-192.ssp.dialog.net.pl

12

Dziwie się, że ludzie wciąż wierzą w jakieś cudowne środki odchudzające. Przecież ogólnie wiadomo jest, żeby schudnąć trzeba mniej jeść i więcej się ruszać. Aby jeszcze przyspiszyć ten proces warto skorzystać z indywidualnego planu treningowego ułożonego przez specjalistę od fizjoterapii.

jakubAM 04.04.2016 *.ssuproxy3.solent.ac.uk

2

na pewno jesli chodzi o suplementy, to na pewno trzeba sie zaopatrzyc w witaminy i mineraly dobrej jakosci, ktore pochodza z wiadomych zrodel, jak sa zbierane, jak je przetwarzaja i czy te owoce i warzywa, z ktorych byly wydobywane witaminy byly pryskane chemia i w ktorej czesci swiata byly zbierane. Co jak co, ale zdrowie najwazniejsze, nie chodzi o to zeby szlo po taniosci, a jakosc sie liczy i niewazne ile kosztuja, wazne skad i jak i czy nie szkoda zdrowiu. Sam sie przezucilem na inne suplementy(koncentraty z owocow i warzyw, ktore nie sa pryskane, siane i zbierane na ich wlasnych farmach, z tego wiem jakie witaminy i mineraly przyjmuje moj organizm) zainwestowalem w najlepszej jakosci witaminy i mineraly, bo one sa najwazniejsze w codziennym funkcjonowaniu twojego ciala, takze jakosc sie liczy.

Kamil9996 11.04.2016 *.87-204-37-62.static.ip.netia.com.pl

4

Jeżeli chodzi o różnego rodzaju tabletki, to nie popieram takich rzeczy. Znam kilka przypadków, gdzie po stosowaniu takich "suplementów" osoby nabawiły się anoreksji lub bulimii. Wszystko siedzi w naszej głowie - ludzie naiwnie myślą, że wezmą tabletkę, która zdziała cuda. Do tego trzeba wytrwałości i pracy. Zamiast faszerować się jakąś chemią zachęcam do codziennego lekkiego spacerku - wyjdzie zdrowiej i taniej :)

kornelia 18.04.2016 *.77-253-39-95.adsl.inetia.pl

4

Hej

Ja po ciążach walcze z nadwagą i probuje wszystkiego tabletki, diety ćwicze i nic. Nie na każdego suplementy działaja. Chyba będę musiała udać się do specjalisty co wszystko to skumuluje.

jeryg 25.05.2016 *.78-11-119-114.static.ip.netia.com.pl

4

Przede wszystkim dobra dieta dostosowana indywidualnie do organizmu i tolerancji pokarmowych, aktywność fizyczna i suplementy diety, zamiast faszerowanie się preparatami odchudzającymi :)

hungry_heart 04.01.2017 *.apn-77-113-31-112.dynamic.gprs.plus.pl

38

Możesz spróbować wprowadzić niewielką ilość towaru i zobaczysz czy cieszy się zainteresowaniem. Jest to w sumie coraz bardziej popularny produkt.

dudek20 10.05.2017 *.edn58.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Preparaty odchudzające to dobry pomysł, wielu ludzi chętnie będzie je kupować. Do tego w ofercie sklepu mogą znaleźć się suplementy i odżywki, które wspomagają odchudzanie i usuwają uczucie głodu.

Gus!a 16.05.2017 *.apn-46-76-149-176.dynamic.gprs.plus.pl

73

Ja nie jestem zwolenniczką takich preparatów. Moim zdaniem lepszym wyjściem jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna.

Jane 05.09.2017 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

62

Nie jestem zwoelnniczką podobnych preparatów, mimo wszystko jest o wiele więcej lepszych rozwiązań.

Pamela 13.09.2017 *.5.174.72.71

70

takie preparaty mają szanse działania, pod warunkiem że są naturalne a nie wypchane chemią.

Pamela 13.09.2017 *.5.174.72.71

70

ja do prywatnych firm pożyczkowych nie mam zaufania i mogłabym pożyczkę zaciągnąć tylko i wyłącznie w banku.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.