Forum do artykułu: Dobry szef, lepszy pracownik

21.01.2015
wypowiedzi: 2
*.torservers.net

dziwi mnie, że wszędzie trąbi się o powinnościach pracownika (nagany, kary, obowiązki, odpowiedzialność), a szefowie wyglądają na bezkarnych :/ no i niektórzy mają pecha, jeśli trafią na pracownika, który nie boi się szukać rady i pytać. Oby tak dlaej, zmieniać mentalność!

25.06.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

trudne relacje w pracy czasem wynikają ze źle przeprowadzonej rekrutacji - bywa że pracodawca przyjmuje osobę która nie poświadczyła swoich umiejętności, albo nawet z "ulicy". Najlepiej zdać się na prpfesjoalne usługi HR - agencje zatrudnienia dysponują bazą sprawdzonych kandydatów, o profilach dopasowanych do charakteru firmy

28.06.2015
wypowiedzi: 56
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Czym lepszy szef tym pracownik będzie lepszy. Doceniony pracownik jest dobrym pracownikiem. Nie można być tylko szefem i zadzierać nos. Trzeba byc szefem swoich pracowników tak by oni dawali z siebie wszystko jeśli chodzi o pracę. Bo jeśli pracownicy nie będą dobrze pracować to szef nie zarobi. 

29.06.2015
wypowiedzi: 4
*.dynamic.chello.pl

Śmieszą mnie ludzie, którzy muszą samemu sobie udowadniać, że sa lepsi, bo rządzą:D

03.07.2015
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Logiczne, że jeśli szef jest jednocześnie wymagający ale i dobry dla pracowników to i atmosfera w pracy będzie dobra i efekty pracy będą satysfakcjonujące.

26.07.2015
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Prawdą jest, że jeśli ma się dobrego szefa to praca jest znacznie lepsza.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.