Forum: Integracja pracowników - pomysły i kontakty do firm

22.05.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Tak, takie właśnie imprezki są najfajniesze, paintabal, sporty ekstremalne http://x-action.pl/oferta/50,sporty-ekstremalne.html teraz są jak najbardziej na czasie i wiele firm je organizuje w ramach integracji swoim pracownikom.

14.06.2017
wypowiedzi: 20
*.tktelekom.pl

Ja uważam, że fajnym pomysłem na integrację jest wyjazd. Myślę jednak, że w tej kwestii warto skorzystać na przykład z pomocy organizatora wyjazdów firmowych. Ja niedawno trafiłam w internecie na stronę [url]www.travel-experience.pl[/url] i zamierzam skorzystać z ich pomocy. Z tego co dowiedziałam się mają bogate doświadczenie w tej branży, są w pełni profesjonalni i dbają o każdy szczegół- więc jak dla mnie ta opcja jest naprawdę świetna. 

17.06.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Dla małej firmy każdy gest może być fajny, choć by np. pizza w piątek, czy zaplanowane współne wyjście na piwo. Często takie małe rzeczy mieliśmy i było fajne, byłam też w większej firmie na kilku imprezach organizowanych przez www.evtrad.pl ale to już całe przedstawienie i zaplanowany dzień od a-z. Polecam

20.06.2017
wypowiedzi: 12
*.icpnet.pl

Mam pytanie: Jaki system opieki działa w Waszych firmach?

Od kilku tygodni jesteśmy w mojej formie (duża korporacja) objęci pakietem opieki medycznej omniDoc – www.omnidoc.pl. Świetna sprawa, bo można się konsultować z lekarzem rodzinnym online. Wykorzystałem to dwa razy – raz dla siebie, drugi jak moja córka miała gorączkę.

27.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

Na imprezy integracyjne świetnie nadaje się fotobudka. Wbrew pozorom sprawdza się nie tylko na weselach, ale też właśnie na wszelkiego rodzaju imprezach, festynach, targach. Fotobudka wyposażona jest w zabawne gadżety. Z doświadczenia mogę potwierdzić, że to doskonała zabawa dla osób w każdym wieku. Cenę wynajmu takiej fotobudki można sprawdzić na stronie http://fotobox4you.pl/cennik.

19.07.2017
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Szczerze zaciekawiły mnie te off roady, ciekawa opcja na wyjazd integracyjny. Warto spróbować. Ja jak do tej pory razem z pracownikami jeździłem do Kazimierza Dolnego - http://www.kwaskowa.pl/. Za każdym razem mile mnie zaskoczyli. Sceenariusze nigdy się nie powtarzały, a wszystko było dopracowane do najmniejszego szczegółu. W dodatku świetne widoki.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.