Forum: Integracja pracowników - pomysły i kontakty do firm

22.05.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Tak, takie właśnie imprezki są najfajniesze, paintabal, sporty ekstremalne http://x-action.pl/oferta/50,sporty-ekstremalne.html teraz są jak najbardziej na czasie i wiele firm je organizuje w ramach integracji swoim pracownikom.

14.06.2017
wypowiedzi: 22
*.tktelekom.pl

Ja uważam, że fajnym pomysłem na integrację jest wyjazd. Myślę jednak, że w tej kwestii warto skorzystać na przykład z pomocy organizatora wyjazdów firmowych. Ja niedawno trafiłam w internecie na stronę [url]www.travel-experience.pl[/url] i zamierzam skorzystać z ich pomocy. Z tego co dowiedziałam się mają bogate doświadczenie w tej branży, są w pełni profesjonalni i dbają o każdy szczegół- więc jak dla mnie ta opcja jest naprawdę świetna. 

17.06.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Dla małej firmy każdy gest może być fajny, choć by np. pizza w piątek, czy zaplanowane współne wyjście na piwo. Często takie małe rzeczy mieliśmy i było fajne, byłam też w większej firmie na kilku imprezach organizowanych przez www.evtrad.pl ale to już całe przedstawienie i zaplanowany dzień od a-z. Polecam

20.06.2017
wypowiedzi: 12
*.icpnet.pl

Mam pytanie: Jaki system opieki działa w Waszych firmach?

Od kilku tygodni jesteśmy w mojej formie (duża korporacja) objęci pakietem opieki medycznej omniDoc – www.omnidoc.pl. Świetna sprawa, bo można się konsultować z lekarzem rodzinnym online. Wykorzystałem to dwa razy – raz dla siebie, drugi jak moja córka miała gorączkę.

27.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

Na imprezy integracyjne świetnie nadaje się fotobudka. Wbrew pozorom sprawdza się nie tylko na weselach, ale też właśnie na wszelkiego rodzaju imprezach, festynach, targach. Fotobudka wyposażona jest w zabawne gadżety. Z doświadczenia mogę potwierdzić, że to doskonała zabawa dla osób w każdym wieku. Cenę wynajmu takiej fotobudki można sprawdzić na stronie http://fotobox4you.pl/cennik.

19.07.2017
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Szczerze zaciekawiły mnie te off roady, ciekawa opcja na wyjazd integracyjny. Warto spróbować. Ja jak do tej pory razem z pracownikami jeździłem do Kazimierza Dolnego - http://www.kwaskowa.pl/. Za każdym razem mile mnie zaskoczyli. Sceenariusze nigdy się nie powtarzały, a wszystko było dopracowane do najmniejszego szczegółu. W dodatku świetne widoki.

21.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma lepszego sposobu jak dobrze zorganizowana impreza integracyjna. Można w ten sposób zbudować fajne relacje w grupie. Ostatnio mieliśmy taki event, prosty ale skuteczny. Sala, dobra muzyka i zabawa do białego rana. U nas grał zespół EKG MUSIC BAND. Sprawdzili się świetnie, pierwszy raz widziałem żeby zespół potrafił tak dobrze dobierać muzykę do publiki. :)

25.07.2017
*.inet-siec.pl

My organizowaliśmy imprezę firmową na torze gokartowym, bawiliśmy się bardzo dobrze, kobiety vs faceci się najlapiej ścigali :D 

W Warszawie polecam https://a1karting.pl/dla-firm/

25.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem w każdym przypadku opłaca się organizować jakieś wyjazdy lub imprezy, nawet jeśli firma liczy tylko kilkanaście osób. Dzięki temu wszyscy mogą się lepiej poznać oraz jednocześnie odpocząć. Wydaje mi się że po czymś takim jakość pracy się poprawi. Najlepiej wypadają zwykłe imprezy, wiadomo muzyka, trochę % i wszyscy są zadowoleni. Ten duet potrafi zapewnić niezłą zabawę: www.gdziejestdj.pl. Miałek okazję bawić się przy ich graniu i było świetnie.

30.07.2017
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Świetne imprezy integracyjne Poznań organizuje event for you. Jakby ktoś w poznaniu szukał to polecam, swoim pracownikom raz na pół roku organizuje event właśnie we współpracy z tą agencją i zawsze jest ciekawie oraz całość jest dopięta na ostatni guzik ;)

31.07.2017
*.stimo.net

Wyjazd za miasto, Paintball albo jakieś inne gry drużynowe :)

02.08.2017
wypowiedzi: 99
*.dynamic.gprs.plus.pl

A nie lepiej wprowadzić w firmie system kafeteryjny, np. http://motivizer.pl/o-motivizer/? Dzięki niemu pracownicy sami będą mogli wybierać metody motywacji, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Myślę, że to sprawdza się o wiele lepiej, niż wyjazdy integracyjne.

03.08.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawym miejscem na nietypową integrację jest gospodarstwozacisze.pl. Można tam przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, zajadając smakolyki z ogniska itd. Ogólnie atrakcji nie brakuje. To ciekawa alternatywa dla typowych imprez ;)

03.08.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobra też jest willahektor.pl. Często z współpracownikami tam jeździmy na weekendy, można tam wypocząć w miłym towarzystwie i na świeżym powietrzu. Głownie podoba mi się jazda konna którą oferują ale innych atrakcji i przyjemności jest wiele. Na integracyjny weekend idealna opcja ;)

06.08.2017
wypowiedzi: 10
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukam jakiejś firmy z Poznania, która się czymś takim zajmuje. 

Ktoś coś podpowie?

09.08.2017
wypowiedzi: 4
*.106.85.148

U mnie z roboty poszli wszyscy na piwo i kręgle. Ubaw po pachy i integracja zaliczona ;)

11.08.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może kolacja w porządnej restauracji? Czemu żadna firma nie chce postawić na spotkanie z klasą. Dziwię się że nitk tego nie zaproponował. Np w restauracji Raut można zorganizować ciekawy wieczór, pyszne jedzenie, wino, rozmowy. To też może być fajne ;)

21.08.2017
wypowiedzi: 30
*.dynamic.gprs.plus.pl

Teraz nie trzeba samemu organizować takiego wyjazdu, można to zlećić firmom, które najlepiej się na tym znają. My korzystaliśmy wielokrotnie z http://bcamp.pl/dla-firm/ i nie musieliśmy się o nic martwić. A do tego mieliśmy wiele atrakcji sportowych i nie tylko.

21.08.2017
*.dynamic.chello.pl

Taka impreza integracyjna we Wrocławiu z firmą x-action.pl to rewelacja. My w zeszłym roku zimą mieliśmy zorganizowany przez nich weekendowy wyjazd na narty połączony z firmowym szkoleniem. Było super, każdy chętnie spróbował swoich sił na stoku oraz nawiązały się bardzo trwałe relacje pomiedzy pracownikami firmy.

22.08.2017
*.awacom.net

A moim zdaniem od typowych integracyjnych imprez ciekawsze są wyjazdy. Oczywiście różnice w cenach mogą być odczuwalne, jednak wyjście na "drinka" możemy sobie zafundować kiedy tylko mamy ochotę, a okazja na wzięcie udziału w porządnie zorganizowanym, interesującym wyjeździe nie zdarza się co tydzień. Dlatego chciałabym się podzielić moim najnowszym odkryciem - strona http://snowevents.pl/ zajmuje się organizacją firmowych wyjazdów na narty i snowboard za granicę. Zachęcam do zapoznania się z ich propozycjami jeżeli macie przed sobą organizacje takowego eventu

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.