Forum: Integracja pracowników - pomysły i kontakty do firm

22.01.2015
wypowiedzi: 104
*.141.28.51

szukam firmy któa zajmuje się organizowaniem firmowych eventów i integracji. kogoś kreatywnego. możecie polecic?

27.01.2015
wypowiedzi: 13
*.voxility.net

Power z Warszawy. robią najlepsze eventy :)

09.06.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Jasne że integracja zespołu może przynieść dobre efekty, ale czy warto wydawać pieniądze? Moim zdaniem tę sumę (która wcale nie jest mała) można wydać na pożyteczne szkolenie pracownika, aby móc zwiększyć jego kompetencje.

16.07.2015
wypowiedzi: 33
*.229.6.114

Szczerze mówiąc też swego czasu przymierzaliśmy się do takiego rozwiązania ostatecznie szef nie kombinował zrobił szkolenie, dla wszystkich oddziałów połączone z eventem. Powiem Wam, że opcja bardzo fajna tym bardziej, że było to właśnie w dużej mierze nastawione na imprezę integracyjną.

23.07.2015
wypowiedzi: 14
*.static.3s.pl

Szef powinien z pracownikami takie decyzje podejmować, bo przecież oni mogą powiedzieć czego nie rozumieja, z czym mają problem i wtedy szef dobiera odpowiednie szkolenia.

24.07.2015
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Myślę, że taką imprezę najlepiej zorganizować samemu. Trzeba tylko wynająć dobrą salę, kupić bum bum rurki i wymyśleć zabawy.

04.08.2015
wypowiedzi: 6
*.internetdsl.tpnet.pl

Integracja jest ważna, ale trzeba sobie na to zasłużyć.

27.08.2015
wypowiedzi: 191
*.play-internet.pl

@kamil74 masz rację, że te rurki są świetne. U nas od lat wykorzystujemy je na różnych imprezach.

15.10.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Ekasy ma racje. Jeżeli pracownicy wywiązują się ze swoich obowiązków to jak najbardziej. Zawsze jest to dobry sposób na integrację i motywację zespołu. Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim jak Travel incentives. Jest to właśnie spoób na połączenie dobrego z pożytecznym. A przede wszytkim bardzo dobry sposób na motywację pracowników ;)

15.10.2015
wypowiedzi: 106
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sam szef u nas organizował i prowadził integracje :)

16.10.2015
wypowiedzi: 4
*.ssp.dialog.net.pl

Integracja jest ważna dla pracowników, ale firmy, które się tym zajmują czasem przesadzają z tzw. 'rozrywką' :) warto dokładnie sprawdzić program najpierw

11.12.2015
wypowiedzi: 42
*.dynamic.chello.pl

Motywacja i integracja zespołu to kluczowy element każdej firmy, dzięki temu praca jest bardziej efektywna. Nie mniej jednak nie stawiałbym na standardowe imprezy z darmowym alkoholem, tylko ciekawy wyjazd nastawiony na mocną integrację zespołu np. poprzez walkę z żywiołem. Według mnie warto inwestować w eventy motoryzacyjne np. http://drivingexperience.pl/oferta/eventy-motoryzacyjne/ - firma organizuje różne przedsięwzięcia np. jazdę po piaskach pustyni, trasy typowo sprawnościowe na specjalnych torach off-road itp.

17.12.2015
wypowiedzi: 13
*.warszawa.vectranet.pl

Szkolenia pracowników są ważne ale nie powinny zastępować integracji. Takie wyoady zwiększają motywację i związek pracownika z firmą. Najlepszym rozwiązaniem jest zebranie zespołu, wysłuchanie ich propozycji i współne ustalenie planu działania. W innym przypadku możesz wybrać rozwywkę, która Tobie wydaje się fajna a Twoi pracownicy wezmą w niej udział niemal jak za karę.

22.12.2015
wypowiedzi: 125
*.224.38.108

Nie ma lepszego sposobu jak dobrze zorganizowana impreza integracyjna. Można w ten sposób zbudować fajne relacje w grupie. Jeżeli chodzi o Warszawę, to moge polecić kilka agencji np Makata czy Sg Events -> http://www.sgevents.pl/

Kreatywnie podchodzą do tematu.

28.12.2015
wypowiedzi: 6
*.191.4.215

Najwazniejsze to: żadnych kompromitujących, żałosnych i ośmieszających gierek. Nienawidzę tego na wyjazdach integracyjnych.

12.01.2016
wypowiedzi: 48
*.dynamic.chello.pl

Dobrym rozwiązaniem są wyjazdy wielozadaniowe np. szkoleniowo-integracyjne, gdzie można połączyć przyjemne z pożytecznym.

 

25.01.2016
wypowiedzi: 7
*.webino.pl

W swojej firmie otrzymałem od swojego pracodawcy wycieczkę do Hiszpani w ramach Travel Incentives. Mógłbyś zorganizować taki wyjazd dla swoich pracowników, napewno by się zintegrowali a przy tym trochę odpoczęli i zmotywowali się do dalszej pracy. Lepiej by im się pracowało jeśli wiedzieliby, że mogą taką wycieczkę otrzymać za rzetelne wykonywanie pracy.

19.05.2016
wypowiedzi: 48
*.212-91-26-0.dynamic.chello.pl

Wiele zalezy od tego jak duży jest zespół i gdzie konkretnie zamierzacie organizować impreze. My w firmie bardzo rzadko planujemy wyjazdy do innych miast. Zwykle komuś nie pasuje termin. Poza tym jest to dosć kosztowne. 

Na miejscu w dużych miastach również moim zdaniem można całkiem ciekawie zorganizować czas. Niezłą opcją jest Great escape:

http://greatescaperoom.pl

Jest to rodzaj gry integracyjnej. Ludzie zostają zamknieci w pomieszceniu i muszą odkryć wskazówki, które pomogą się im uwolnic. 

05.08.2016
wypowiedzi: 45
*.play-internet.pl

Ciekawym rozwiązaniem są eventy motoryzacyjne. Na pewno taka impreza firmowa spodoba się pracownikom, zwłaszcza że można poznać znane osoby. DrivingExperience specjaliyuje się w tego typu rozwiązaniach.

23.08.2016
wypowiedzi: 125
*.static.edis.at

Dobre efekty przynosza też różnego rodzaju szkolenia motywacyjne. Dobrym przykładem jest tutaj coaching. Polecam wpisać w Google Mateusz Grzesiak który ma na youtube swój kanał. Idea coachingu zawiera w sobie elementy psychologi, motywacji, inteligencji emocjonalnej. Na http://akademiasokrates.pl/coaching/ można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.