Forum: Yogen Fruz - gastronomia 214

januszwm 04.04.2002 *.

Z pozycji konsumenta: nareszcie zdrowy business tzn. taki, który poza widokami na powodzenie (w RP) jest niewątpliwie -- w odróżnieniu od MacDonald's czy Coca-Cola itp. -- ZDROWY! A nawet unikalnie zdrowy.

pasikonik 07.04.2002 *.

Wydaje mi się, że na portalu jest juz reklama tej sieci. Jeśli mój przedmówca poszukuje pracodawcy, któremu mógłby pisać pieśni pochwalne, to informuję, że Lepper został ponownie szefem Samoobrony i poszukuje "ludzi jakościowych". Propagandzistów pewnie też.

januszwm 08.04.2002 *.

Zgaduję, że Pasikonik skacze sobie z tematu na temat i patrzy komu by tu dopieprzyć, mniejsza o temat. No masz szanse u Leppera, jego szkoła! Ale ad rem: tak, jest info o lodach jogurtowych i z niej się o nich dowiedziałem i PRODUKT mi sie spodobał. Bardziej niż kolejne chrypiace chipy itd. I teraz domagam sie od Pasikonika by powiedział czy jemu się podoba czy nie? Czy zawsze musimy wszystko "ściemniać" atakując ad personam jeśli nie mamy nic do powiedzenia "na temat"? Co nie znaczy, że przestałem lubić wszystkich pasikoników.

pasikonik 08.04.2002 *.

Panie Januszu, czy chrypiace chipy to hipopotamy chore na gardło? Czy nie uważa Pan, że lepiej by w takim razie pisać hipy przez samo "H"? Odpowiadając na Pana pytanie, nie umiem powiedzieć, czy wolę lodowe jogurty czy chrypiace chipy. Jeśli te drugie nie zarażają i są oswojone, to prawdopodobnie wolę je, bo z jogurtowym lodem nie da sie pójść na spacer, zwłaszcza w słońcu. A tak swoją drogą to polubiłem Pana za talent polemiczny.

Femina 08.04.2002 *.

Pasikonik to chyba jakiś męski szowinista. Nie wie, że dobre jedzenie powinno być zdrowe i dietetyczne.

januszwm 09.04.2002 *.

Feminko:pasikonik udaje ze nie rozumie ze chodzilo mi o CHRUPIACE CHIPSY(a jest inteligentny) i unika tematu. Bo Pasikonik to owad,ktory widzi d.wiecej szczegolow od czlowieka(takie ma oczy)ale nie dostrzega calosci. Chipsy maja waznosc przez 12 mies.bez chlodni, MacDonald serwuje tajemnicze hamburgery(sprobujcie sie dowiedziec z czego zrobione-ja probowalem) Coca-Cola od 100 lat nie wiadomo jaki ma sklad. Czy nie wolno pochwalic udokumentowany i chyba zdrowy produkt? Pisze chyba bo moze Pasikonik wreszcie wypowie się w temacie. Ja te yogurtowe lody jadłem w NY, potem we Wrocławiu i podobaly mi sie. Nie wiem czy są osiagalne w Warszawie. Moze producent by sie wypowiedział.

pasikonik 09.04.2002 *.

Panie Januszu, w sprawie smaku lodów nie mogę sie wypowiedzieć, bo w Warszawie nie spotkałem jeszcze punktu Yogen Fruz. Mogę jedynie polizać ekran portalu z apetycznymi reklamami.Mogę natomiast odpowiedzieć Feminie: lubię smak kobiet, nawet tych niedietetycznych.

januszwm 10.04.2002 *.

Sz. Panie Pasikoniku, chyba odbiera Pan powierzchownie wypowiedz Feminy: nie tylko o smak tu idzie. A Pan tylko a smaku.

Berserk 24.04.2002 *.

Chyba cala dyskusja zbacza na jakis dziwny tor, czy ktokolwiek z Panstwa zetknal sie ze stoiskiem Yogen Fruz oko w...."oko"?

kraszanka 25.04.2002 *.

Zetknęłam się we Władysławowoie parę lat temu. Stoisk było kilka, w większości wyglądały bardzo sezonowo, potem zniknęły. Wygląda na to, że tegoroczna promocja jogurtowych lodów jest kolejnym (drugim?) podejściem firmy do zdobywania polskiego rynku.
PS. Smak tych lodów był OK. Porcje natomiast nie były za duże i zdaje się całość była o połowę drozsza od zwykłego loda.

Alek 25.04.2002 *.

Ja też pamietam mrozone jogurty we Wladyslawowie. Były smaczne, jedyna ich wada byla dluga kolejka chetnych w kawiarnii.

kraszanka 26.04.2002 *.

Alek, słoneczko, jak się pije piwo przed pójściem na plażę, to potem we Władysławowie widzi się kolejkę na Kasprowy. Kolejek nie widziałam, ale przyznaję, rzeczywiście ludziska byli zainteresowani nowością i kupowali, choć tanio nie było. Kawiarni też nie było. To były raczej uliczne stoiska. Lada z chłodnią, pani za ladą i już. Bez stolika, bez krzesełka, bez dachu nad głową.

Wojtek 29.04.2002 *.

Kraszanko, blondyneczko ty moja właśnie tak ma wygladać część punktów sieci Yogen Fruz, na podobnej zasadzie działa sieć Fornetti (piec i oszklone szafka na ekspozycję ciastek). Żeby wejść do sieci Yogen Fruz nie trzeba mieć lokalu i 100 tys. dolarów. Swoją drogą ciekawe gdzie ustawiłabyś stoliki przy wejściu na plażę, tak żeby ludzie konsumujący z kubeczków mrożony jogurt z owocami nie byli zadeptani przez plażowiczów. W sumie radzę udać się do jednego z 60 krajów gdzie ta sieć funkcjonuje i zobaczyć punkty sieci.

Kacper 29.04.2002 *.

Tak na marginesie YOGEN FRUZ zajął w 2001 piąte miejsce na świecie, w rankingu najszybciej rozwijających się sieci franchisingowych ... McDonald był 7 w tym rankingu.

martin 30.04.2002 *.

Kacper Twoja wypowieź tłumaczy dlaczego Yogen Frutz lekceważy potencjalnych biorcow - nie odpowiadając na maila- bo skoro tak szybko się rozwijają...Wolałbym współpracować z siecią, ktora zajmuje 7 miejce ale,ktora traktuje poważnie potencjalnych biorcow i odpowiada na zapytania.Taką sytuację mialem z Mc Donaldem.

Marta 30.04.2002 *.

Poza tym sieć sprzedawców zapałek będzie się szybciej rozwijać (liczba sprzedawców) niż sieć dealerów samochodów!

Zibi 30.04.2002 *.

Martin pomyliłeś sieci, ta o której mówimy na tym forum nazywa się "Yogen Fruz", a ta którą wymieniłeś i która cię zlekzeważyła "Yogen Frutz" (twoja pisowania).
Nie przejmuj się, każdy może się pomylić:)))

martin 30.04.2002 *.

Zibi,łatwo zauważyć,że to był chochlik drukarski,chyba,że interpretujesz inaczej:->

mała 01.05.2002 *.

Martin
Naucz się lepiej poprawnie pisać nazwę YOGEN FRUZ jeśli już odważyłeś się krytykować firmę.

Henio 01.05.2002 *.

Hej, wyślij jeszcze raz maila, ja kiedyś wysłałem i doszło elegancko. Wyślij z przeglądarki(ja tak zrobiłem) może outlok nawala

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.