Forum: Lokal przy Urzędzie Dzielnicy w Warszawie - jaka branża 1482

Atenka 05.02.2015 *.abdk33.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witajcie,

Doradzcie mi proszę. Jakie usługi / handel najlepiej sprawdziłby się w lokalu przy Urzędzie Dzielnicy w Warszawie. Mój lokal ma wejście od ulicy ale po schodkach w dół. To jest kondygancja -1 i ma okna.

Dzięki.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.