Forum do artykułu: Zakupy ze smartfonem

11.02.2015
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

I Żabka dobrze myśli. Takie są trendy, wartość zakupów smartfonami zwiększy się dziesięciokrotnie

02.03.2015
wypowiedzi: 9
*.static.ip.netia.com.pl

Trzeba przyznać, że mimo, że standardowe ceny w Żabce są dosyć wysokie, to bardzo dobrze działają promocje, czy wielosztuki, bo w ten sposób możemy coś kupić często taniej niż w marketach. Jednak fakt faktem, często kusi nas niska cena, kiedy tak naprawdę nie potrzebujemy czegoś aż 3 sztuk :P

06.03.2015
wypowiedzi: 5
*.host.redstation.co.uk

Żabka to prawdziwe zdzierstwo. Tylko alkohol jest tam w rozsądnej cenie.

09.03.2015
wypowiedzi: 9
*.static.ip.netia.com.pl

Alkohol w rozsądnej cenie? Chyba żartujesz, to że czasem są promocje albo wielosztuki o czym wcześniej wspomniałem nie świadczy o tym, że ceny są rozsądne. Alkohol jest drogi, jak to w takich sklepach.

31.07.2015
wypowiedzi: 2
*.gorlice.ap-media.pl

Raz tak kupowałem, i jakoś się zraziłem.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.