Forum: Franczyza oferująca używaną odzież - moda 103

MALWINKA 17.02.2015 *.user-164-127-42-41.play-internet.pl

3

od kilku miesięcy posiadam sklep z odzieżą używaną na początku było super jednak teraz zalega mi dużo starego towaru, nie przemyśałam sprawy do końca pomimo sporego doświadczenia w branży. poszukuję hurtowni która na zasadach franchisingu lub innych zobowiąże się do dostaw i regularnych wymian towaru. wynajmuję lokal 140 m (90 m sklep, 50m zaplecze) z możliwością zmniejszenia zaplecza na rzecz sklepu. sklep mieści się w budynku marketu spożywczego, na przeciwko (20 kroków) przychodnia, kwiaciarnia i poczta. Miejsce naprawdę z potencjałem, dużo ludzi zachodzi ale coraz mniej kupuje przez to że co tydzień nie mam nowego towaru tylko małą część, wiem że główną winą porażki jest brak wymian, ciągle o tym słyszę... pomocy!

Tycjan 12.08.2015 *.185.74.84.49

33

A nie myślałaś, żeby zainwestować jednak w nowe ubrania? Z doświadczenia wiem, że te używane w mniejszych powierzchniowo sklepach nie sprawdzają się, nie ma na nie takiego popytu. Gdybyś jednak chciała nabyć nowe, to polecam hurtownię http://www.reflect.pl/

Mają bardzo fajne i dobrej jakości ubrania, różnych marek, także mniej znanych, więc nie są drogie. Co do franchisingu to musiałabyć z nimi pogadać, bo nie wiem, czy robią to w ten sposób.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.