Forum do artykułu: Agent bierze odpowiedzialność

21.02.2015
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

cytuję: "sukces to wynik bardzo intensywnej pracy" - to prawda. dodam: i predyspozycji do tej pracy. B.Czyżowska kom; 69 218 69 69

18.12.2016
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Faktycznie dobry tekst - znalezienie własnego mieszkania to trudna sprawa. Pojawiają się oferty, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością - bardzo drogo i dziwny rozkład mieszkania. Po tym względem wygrywa rynek pierwotny - nowe mieszkania robą sie  coraz tańsze, a i projekty mają wiecej wspólengo z użytecznością. 

28.04.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Coś w tym jest, świetny artykuł w tym zakresie ! Według mnie warto ufać mniejszym firmom i pomagać im się rozwijać. Ja na przykład ostatnio zamówiłem ekipa-remontowa-krakow.pl żeby wykonali dla mnie profesjonalne prace remontowe mojego domu, świetna młoda ekipa budowlana z Małpolski, polecam każdemu !

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.