Forum: Szkoła językowa w małym mieście - edukacja 36

Dawid118 23.02.2015 *.user-31-174-2-102.play-internet.pl

1

Cześć,

Zastanawiam się nad współpracą ze szkołą języków obcych Etna (etna-zdzieszowice.pl/franczyza)

Firma zaczyna dopiero budowanie sieci jednak warunki przedstawione po wstępnym kontakcie wyglądają dość ciekawie.

Zastanawia mnie tylko 1 kwestia - swoją działalność planuje w mieście ok. 11 tys mieszkańców, czy przy takiej lokalizacji jest szansa na zysk z kursów językowych?

Lawenda 28.09.2017 *.eur149.neoplus.adsl.tpnet.pl

34

Według mnie to wszystko zależy od tego jaką sobie wyrobi renomę. Są miasta, gdzie szkół językowych jest naprawdę wiele, ale zawsze któraś się wybija przed szereg. Dla mnie zawsze takim pozytywnym przykładem jest The Native English School [url=http://nes.zlublina.pl/]kurs angielskiego lublin[/url], która cechuje się mega pozytywną opinią, a kursanci po ukończeniu kursu posiadają taką umiejętność posługiwania się angielskim, że można uznać, że władają nim biegle. Wszystko to kwestia dobrej metody nauczania. Trzeba pamiętać, że zadowolony kursant na pewno poleci ją dalej.

Kano778 31.01.2018 *.190.105.235.89

14

Szkoła językowa to jest wspaniały biznes. Dla takich wykwalifikowanych inżynierów jak ja, ta nauka języka to coś świetnego.

Lafirtos 05.02.2018 *.etp136.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Jak dla mnie to dobra opcja takie tłumaczenia, tłumacz Mysłowice to dobra sprawa ja zawsze sobie u takiego tłumacza różne rzeczy tłumacze.

Darek.KK 06.02.2018 *.pi130-46.blast.pl

23

Mój znajomy ma szkołę językowów obcych w formie franczyzy i bardzo sobie chwali takie rozwiązanie

http://tlumacz.net/k/tvc,biuro-tlumaczen-warto-wiedziec

michalp 16.02.2018 *.095160244216.zabrze.vectranet.pl

25

Według mnie założenie szkoły językowej to bardzo dobry pomysł. Coraz więcej osób - zarówno dorosłych, jak i dzieci, chętnie zapisuje się na kurs językowy, by nabyć nowe umiejętności. Co prawda konkurencja jest spora, ale myślę, że warto zaryzykować

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.